Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przerwane rozmowy 2

Polecane posty

Gość Maryyyś
Hmm... Autorze, czy dobrze kojarzę, że szukasz osób do pogadania na swoim forum na różnych tematach? Tym "szukam kumpeli" i "szukam kumpelKi" tez? W zasadzie piszesz jasno o celu, ale ta aura tajemniczości sprawia jednak, że zapala się lampka ostrzegawcza... Powodzenia! :) Miłego wieczoruchu wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Stare panny są ciekawe ile zarabiasz :D:D Ja nie łapie o co ci chodzi :D:D Doskonale łapie Krótko i do rzeczy Nie mam czasu na inne forum i @ Mam dużo pracy Stanowczo brak mi czasu Kocham ogród Kocham fotografie Kocham ludzi szalonych Lubię to co robię Wirtualnych znajomych nie szukam Mam jednego realnego przyjaciela i mi wystarczy 😘 I co jeszcze? Te kilka wpisów zobrazowało mi kim jesteś. Swoim jęczeniem i narzekaniem zniechęcasz :( Jakby uchodziło z ciebie życie.. Dziewczyny życzę Wam dużo seksu i rozkosznych snów 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diagnoza godna kawy tak trafna Do ciebie było jedno pytanie to jest jęczenie Poczytaj co o tobie tu piszą powodzenia i trzeba było nie wchodzić na jęczący temat i nie połakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pietpl się stara raszplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań ZK towarzystwie tego z 21:13 i pewnie z kotem jak ci piszą Autor żebrzący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze jedno. Nie ty mnie pytałaś ile zarabiam, to w innym temacie rzuciły sie na mnie baby. Nie tylko na mnie, inni faceci też o tym piszą. jęczący autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Ty nawet nie rozumiesz co piszę ;) Idź się przewietrz Uśmiechnij się bo jutro będzie lepiej ;) Nikt nie będzie mnie zmuszał do innego forum i z kim mam pisać :D Facet jestem już dużą dziewczynką i dam sobie radę Zawsze sobie daje radę I nie rób z tego forum swojego prywatnego folwarku:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Hejtem się przejmujesz? Po mnie też czasem jada (byłam już infantylna oraz analfabetka). Tu jest masa różnych ludzi wiec każdy temat będzie miał pełne spektrum wypowiedzi od ach! Taaak! do bleee i fuj! Ja podobnie jak Kawa - lubie swój ogródek, zwierzaki etc. do tego praca na etat - czasu mogloby być więcej na patrzenie w niebo na przykład ;) No i na ogarnianie życia. Chyba strasznie poważnie jest na waszym forum. Na kafe czasem mega poważnie, ale tez luzacko w sam raz na odreagowanie po pracy ;) Więcej życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nawet cię nie zapytałem o tamto forum tylko rano że można by z tobą o tym może pogadać i to nie do ciebie choć patrząc na twoje wpisy nie bardzo byłem przekonany po drugie jak będziesz właścicielką forum to się będziesz rządzić właśnie twoi przyjaciele załatwiają że nie można pogadać na jednym temacie źle skierowała żale. jęczący autor i dość mam kłótni z nerwową babą idź na ogród przewietrz umysł i wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meryy o forum nie będę pisał można zobaczyć i tyle. Wiem że niektórzy przyzwyczaili się do kafe dlatego staram się rozmawiać i wyczuć czy ktoś tu się dobrze czuje czy nie. Jest nas mało są osoby z kafe są tacy co trochę tu piszą trochę tam. Akurat ogródek nie ma nic do tego. KZ wyskoczyła na mnie dlaczego? Przejrzyj temat bo ja nie wiedzę powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Ja kafe co jakiś czas, pasjami, od bardzo niedawna. O to musisz zapytac Kawę... Nie musze przegladac, chyba zlapalam bez koniecznosci powtorki: wydaje mi sie, ze Kawa doskonale rozumiala od razu i nie jest zainteresowana- taktowanie pominela zatem sprawe -dopytales (to tak, jakbyś dociskal, albo sugerował ze nie rozumie) to Ci napisala "bardziej na wprost". To tylko mój DOMYSL. Zapytaj Kawę. Wiesz, bo to trochę "sekciarsko" (lub jak "kółko wzajemnej adoracji") wyglada".... A ponieważ, nie mówisz jakie to forum, to nie można ot tak zajrzeć i zobaczyć, czy się czuje jego klimat. Komunikacja na wprost zwykle się dobrze sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze facet, jaki ty tepy jestes. I o czym z toba pisac jak ty nic nie kumasz??? :-( daj juz spokoj nie pograzaj sie jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryyyś, nie muszę się o nic Kawy dopytywać i tak jest dla mnie za nerwowa. Twój domysł jest błędny. Po wejściu wkręta było tylko, że trzeba może poszukać spokojniejszego miejsca, nie ma w tym pytania, a że wiedziałem, że jej rano nie było, to nie było pytania i dopytania się, jak sugerujesz. Na czyjeś wątki praktycznie nie wchodzę. Jak komuś się podoba to ze mną może porozmawiać, a czym się skończy rozmowa to się okaże. Żółta lampka to nie jest błąd we mnie, ale uprzedzenia w kobietach z kafe. Wkręty i głupole mają dla mnie praktyczne zastosowanie. Jak ktoś wierzy im to znaczy, że ze mną nie znajdzie wspólnego języka. Krótko mówiąc są robolami na moich usługach. Odwalają pierwszą selekcję. Lepiej wykorzystać głupola, niż mówić kobiecie, że jest nieciekawa. Zwłaszcza, że takiej kobiecie ja też wydaję się nieciekawy do rozmowy. I wszystko. Adres daję tym kto jest zainteresowany. Myślę, że tobie też by się tam nie podobało. A moje odczucia podzielają inni normalni mężczyźni, przynajmniej o tym piszą. Tu się podoba tylko głupolom. Te głupol nade mną też dla mnie pracuje, za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Być może. Każdy rozumie inaczej. Ty, ja, Kawa, reszta gości i trolli (m.in. pytania owszem nie było ale pewna sugestia padła, to "dopytanie" to odebralam w pozniejszej czesci - jak juz Kawa byla). Nevermind, nie bedziemy robic analizy. Nie masz wpływu na to jak ktos coś odbierze. To nie jest rozmowa - to pisanie na forum. Bez spójności komunikatu werbalnego i niewerbalnego. Inaczej, jak się już kogoś zna, albo chociaż z nim długo pisze/czyta. Kawa nerwowa? Ja ją odbieram wręcz jako oaze spokoju ;) Możliwe, że nie podobałoby mi się. Ty wiesz o czym mówisz. Czyli ja tez jestem glupolem? No trudno ;) Choc z glupolowatymi wkretami w polemikę nie wchodzę. Jeden post czasami, ale wiem, ze to i tak nie dotrze ;) Z każdym można o czymś porozmawiać. BTW. pytania kobiet (lub trolli?) o zarobi (i inne tam stany posiadania) są wręcz niesmaczne, a przy flirciarskich tematach często sie o te kwestie zahacza. Mężczyźni o to nie pytają..... Dobrej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie licząc wkrętów, którzy o to się proszą nikogo nie nazwałem głupolem itp. tym bardziej ciebie. Na flirciarskie tematy nie wchodzę, Nigdzie nie sugeruję, że szukam partnerki, a wręcz odwrotnie. Nie oburza mnie samo pytanie o zarobki, ale nastawienie, albo jesteś do wzięcia albo wyp...dalaj. Nie wchodzę nawet na cudze tematy, każdy może sobie założyć własny i szukać według uznania i potrzeb. Rozmówcy kochanka partnera. Jeśli Ci się podoba na kafe to tam Ci się nie będzie podobało, bo tam jest całkiem inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego jestes taki powazny? Dlaczego kazde pytanie odbierasz tak doslownie? Kazdy atak lub prowokacje? Badz elestyczny i z poczuciem humoru. To jest fajne, podlapac jak inni pisza i czasem sie zabawic!!! Bawic sie slowem, wyluzuj cholpie bo nigdy nikgo nie poznasz Powodzenia ci zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za troskę. Nie znasz mnie i myślisz, że wszędzie jestem taki poważy. Tu jest głupowate forum to nie ma co prześcigać się w głupocie. (kopać się z koniem) również powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli to jest glupowate forum to czego i kogo tu szukasz????????????????????????? sam jestes tez glupowaty beznadziejny jestes i powazny jak smierdzacy kapec i nie zaprzeczaj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy cię przeczytać 13:10 by mieć odpowiedź, dlaczego to jest głupowate forum, są tu tylko jednostki, inne od reszty. Żadne forum nie jest jednorodne. Forum to ludzi, są mądrzejsi i głupsi, jak w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ynteligenty inaczej :-) wszystko na temat bywaj zdrow przygloopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mojego posta z 00:27, może kilka rozwinięć myśli. "Kawa nerwowa? Ja ją odbieram wręcz jako oaze spokoju Możliwe, że nie podobałoby mi się. Ty wiesz o czym mówisz. Czyli ja tez jestem glupolem? No trudno Choc z glupolowatymi wkretami w polemikę nie wchodzę. Jeden post czasami, ale wiem, ze to i tak nie dotrze Z każdym można o czymś porozmawiać." Moje forum nie zabrania nikomu się włączyć, ale jeśli ja mam kogoś zapraszać, to nie zamierzam brać sobie kłopotu na głowę. U mnie ludzie się szanują, są dla siebie mili. Pewnie, że to trochę takie internetowe, ale dziś to rzadkość i nie zamierzam tego zepsuć. Trochę obraźliwe jest nazywanie ich, że to wygląda na "sekciarsko". Czy nawet towarzystwo wzajemnej adoracji, ale w obecnym zalewie hejtu i chamstwa, wzajemna życzliwość stanowi pewnego rodzaju wyspę. Budzi niepokój. Nie sexiarstwo jak na kafe, to pewnie sekciarstwo. Sama dostarczasz argumentów, dlaczego nie warto otwarcie pisać. "Komunikacja na wprost zwykle się dobrze sprawdza." Ale wśród ludzi, którzy potrafią ją zrozumieć. Na kafe nie dostrzegam, by sprawdzała się komunikacja na wprost, bo nie widzę zrozumienia. Raczej nieustający bełkot i niezrozumienie. Czasem okraszone sensowniejszymi wypowiedziami. Jak widzisz różnimy się w ocenie Kawy, poczytałem trochę jej postów. Dla mnie jest zgorzkniała i zbyt nerwowa. Ukrywa to pod maską luzu i wesołości. Czy taka jest w życiu? Nie wiem. A wnioski o niej nie wyciągnąłem przecież na podstawie togo czy, by przeszła na moje forum, czy nie. Nie bądźmy śmieszni. Nie bądźmy "Kawami". Jeśli to przeczyta rzuci się na mnie, jak wściekły pies. Tak jak rzuciła się wczoraj, pewnie za słowa "stara panna", bo burzyły jej wizerunek szczęśliwej osoby. Nie sądzę żeby była szczęśliwa. Radzi sobie pewnie, jak wszyscy, bo nie mamy innego wyjścia. Każdy musi jakoś żyć. Dla Ciebie jest ostoją spokoju. Może z perspektywy kafe? Rozmowa z wkrętami lub nie, nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli już, to najwyżej reakcja na nich. O Tobie nie mam zdania poza tym, że piszesz dość intrygująco o sobie. Dlaczego Ciebie miałbym uważać za głupola. Nie ma ku temu żadnych racjonalnych przesłanek. Nie kieruję się emocjami, ale logiką. Jeśli zdziwiło Cię, że oceniam ludzi. To każdy każdego ocenia, ma jakieś o nim zdanie. Najwyżej robi to bardziej świadomie, lub nie. Zmienia je gdy kogoś bliżej poznaje, lub ulega pierwszemu wrażeniu. To właśnie wkręty demaskują osoby, które nie mają własnego zdania i ulegają opinii innych. Ja nie szukam w ludziach tego co złe, najwyżej sami się wykluczają swoim zachowaniem. Oczywiście ludzie z różnych powodów mogą nie chcieć kontaktów ze mną, lub ja z nimi. Nie oznacza to wcale, że ktoś jest lepszy lub gorszy. do przeczytania Maryyyś (to oczywiście pozdrowienie, nie polecenie przeczytania) PS do mojej wypowiedzi z 12:21 luz jest fajny z kimś inteligentnym i dystansem do siebie. W innymi ludźmi to takie udawanie, z perspektywą kłótnie i obrażania się. Lepiej zawczasu zrezygnować z takich osób, niż później się użerać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopie, dlaczego tu nadal piszesz, po co marnujesz swoj czas????? Tu sa sami glupole, itp. Nikogo tu nie spotkasz, nie twoj poziom. Potrafisz to wytlumaczyc? Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Ja jestem zgorzkniała i nerwowa :D:D:D:D Ten dalej swoje uparł się mnie jak głuchy drzwi... :D Gdyby głupota umiała latać fruwałbyś jak gołębica :D Nie chce mi się z tobą gadać:P🖐️ Witam dziewczyny jeżeli podczytują🌼 I wszystkich normalnych na tym temacie :) Czwartek zaliczony To był gorący I bardzo pracowity dzień :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Golonka wypiertalaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Na szczęście nie jem golonki Bo wysoki poziom cholesterolu nie jest zdrowy :D Chcesz tabletkę? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Szacunek dla ludzi do podstawa. "Sekciarsko" od wrażenia aury tajemniczości w jakiej o forum piszesz Tylko. Co można odebrać zniechecajaco, a nie taki masz cel. Komunikacja wprost - nie mylić z czytaniem ze zrozumieniem ;) Intrygujaco o sobie? Mało o sobie, bardzo się tu pilnuje. Typ refleksyjny bardziej. Własne zdanie zwykle mam, co nie znaczy, że argumentami nie można mnie przekonać do rozważenia kwestii. Pozdrowienie zrozumiałam :) (w ogole nieźle rozumiem - nie musisz az tak wszystkiego tlumaczyc). Ależ mnie dziś praca wypompowala.... Miłego wieczoru wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komunikat wprost, bez czytania ze zrozumieniem, nie ma sensu. Moje pisanie zniechęci tych co i tak nie są tam potrzebni. Piszesz intrygują o Sobie, to nie tyle mało o Sobie, co z pewnym zrozumieniem. Tłumaczę trochę na wyrost, ale nie tylko Ty możesz czytać. W imieniu wszystkich dzięki za życzenia, a jak ktoś czuje się wypompowany to proponuję jechać na stację benzynową, tam mają kompresory z powietrzem i można darmowo się trochę podpompować. Sposób sprawdzony, proszę patrzeć na wskaźnik żeby nie przesadzić i nie przepompować się. Bo w przypadku przepompowania można łatwo się unieść, jak balon. Co do wagi słów napisałem Ci w drugi miejscu. Do przeczytania. Maryyyś, nie daj się w pracy tak wyeksploatowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Powiedz mi jedno :) Skoro masz swoje prywatne forum Jesteś dobrze zarabiającym przystojnym mężczyzną Za takiego się uważasz :D Co tu robisz ? Wśród oparów kłamstwa, absurdu, nieszczęśliwych ludzi, głupich starych panien itd. Po co tu siedzisz i smęcisz? ;) Tylko bardziej się postaraj 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet, ja niebede tak mila jak zielona i napisze ci wprost wypiertaly stad, nie marnuj tu swojego czasu i nas nie NUDZ swoimi wypierdami!!!!!!!!!!! idz do swojej elity przygloopw!!! prosze cie, idz sobie w pisssssdu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Wróci :) Tacy zawsze wracają ;) Będzie dalej się wymądrzał i nudził :D Jak nie na tym temacie to na innych Tu nawet pisząc, że masz kota w niektórych oczach jesteś starą panną z pajęczyną :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×