Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kochanki, tylko szczerze napiszcie

Polecane posty

Gość gość

Naprawdę wierzycie w to że 1. Jego małżeństwo się nie układa, dawno nie spi z żoną, a łączy ich tylko kredyt, dom, dzieci itd 2. Czy może zdajecie sobie sprawę że on was wogole nie kocha (żony z resztą tez), ale ze strachu przed samotnością tkwicie w tym ukladzie? Tylko szczerze napiszci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze, mam gdzieś jego i jego związek. Jestem w układzie dla pieniędzy i życia w luksusie, a uzbierałam już tyle i ustawiłam się tak, że mam głęboko gdzieś, jeśli ode mnie odejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:36 Ale jak on cie może zostawić, skoro on nie jest z tobą w wiązku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Każda szanująca się kobieta Nawet nie spojrzy na żonatego faceta Nie mówiąc już o bliższych relacjach Jest też coś takiego jak honor, godność Jakbyś się czuła gdyby jakaś baba urabiała twojego męża!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, piszcie na temat, chodziło mi tylko o te dwa punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Skoro małżeństwo się nie układa to niech się rozwiedzie:D Ile ty masz Autorko lat? I na co ci żonaty facet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja. Ja nie jestem taka głupia. Mam koleżankę, wieloletnią kochankę , która zawsze twierdziła, że on nie może odejść żony odejść, chociaż jej nie kocha, bo mają dzieci. Ale ostatnio coś powiedziała, że on jej chyba nie kocha skoro nie odchodzi od żonyataku lecą aa dzieci są już na studiach, ale ona nie potrafi się przestać z nim spotykać. Że TaK go kocha, że sobie tego nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Tak wierzę, w wielu malzenstwach się nie układa a dorosłe życie, dom, wspólna firma, dzieci wiąże bardzo mocno i nie tak łatwo się rozwiesc. Szybko się rozwiesc to mogą ludzie którzy nic nie mają. 2. Możliwe że mnie nie kocha ale spędzam z nim zajebiscie czas. Chodzimy w fajne miejsca, robimy szalone rzeczy itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa 40 dziś Szacunek do siebie, honor, godność... uważaj, bo się zaraz popłaczę :D Odpowiadając na pytanie - jeśli kobieta jest tak głupia, by wychodzić za mąż... cóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Punkt 1. Ma dzieci i kredyt więc nigdy nie odejdzie od rodziny Bo byłby goły i wesoły :) Punkt 2. Nie ma już wolnych facetów, żebyś nie musiała na siłę trzymać się portek żonatego faceta by być samotną? :D:D:D Punkt 3. Zostawi cię a ty za kilka miesięcy znowu założysz tu temat, że masz depresję, a każdy facet to dùpek:O Mam nadzieję, że jasno napisałam ;) Życie masz jedno i twoja sprawa co z nim zrobisz Szanuj się Doceń się Bądź szczęśliwa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:54 1. wielu mających dzieci i kredyty odchodzi, i bynajmniej ich sytuacja tragiczna nie jest 2. to nie ja się kurczowo trzymam jego, tylko on mnie, najwyraźniej kobiecość mu się spodobała ;) 3. nie wpadam w depresję przez utratę jednego kutasa, których jest miliony na świecie :P Pomijam milczeniem resztę Twojego pierdololo a szczęśliwa jestem, wielkie dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Miliony na świecie ale trzymasz się jednego i szukasz porad na forum:D Widzę, że zabolało :D Dobra jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żonaty facet zawsze będzie z żoną 🖐️ a po tobie będą inne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:04 Też jesteś dobra :D w manipulacji i pisaniu sobie bajeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Oj tam :D Dajmy dziewczynie spokój Przepraszam kochance spokój Niech korzysta z życia :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wtrącę się do tematu , mój kochanek odszedł od żony i jesteśmy razem od paru lat i nie ma żadnej kolejnej, więc... wszystko zleży od ludzi , nie ma generalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale ta moja koleżanka, co jest kochanką, już naprawdę długo czeka. 14 lat, dzieci już studiują, a on ją nie odchodzi od żony tak nie odchodzi. Nie wiem na co ona czeka. Zastanawiam się, kiedy to się skończy. Ten romans. Ale żonie też dziwię się, że to toleruje, przecież musi wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żony wiedzą takie rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam przypadek facet 12 lat żył z kochanką kochankę zostawił gdy żona zachorowała na raka jeździł z nią na leczenie był przy niej i przy dzieciach gdy zmarła napisał na wiązance"dla ukochanej żony":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:13 To dlaczego żona go z domu nie pogoni? Uprzedzam pytanie, to ta żona nieźle zarabia, on ma mniejsze zarobki od niej i to już od lat. Dziwi mnie to. Tej koleżance się dziwię, że facet ewidentnie traktuje ją jak zapchajdziure (wiem, bo go poznalam) a żonie się dziwię, że fb godzi się z czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że wasz kochanek nie wkłada żonie? Później wkłada wam? Wy robicie mu loda całujcie go on za chwilę całuje żonę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:15 Naprawde? Ja mam lepszą historię. Małe miasteczko na południu Polski, może 7000 mieszkańców. Ona jest koło 30, on niecałe 10 lat starszy. Oczynienie miłość, jest tylko przeszkoda w postaci żony, z którą od dawna nie żyje , no i są dzieci, 5 i 7 lat. On nie może odejść, bo dzieci za male,potem dzieci muszą skończyć podtawowke, będa na tyle duże, że zrozumieją. Ona czeka. Potem żona ma kłopoty ze zdrowiem, na szczęście zostaje wyłączona. Potem rozwoju nie może mieć, bo starsze dziecko ma maturę, a za dwa lata młodsza ma maturę, więc on nie może wprowadzać rewolucji w zycia rodziny. W miasteczku huczy od plotek. Wszyscy się śmieją z kochanki. W końcu dzieci już studiują, a starsze właściwie już kończy tu diagnostyka, kochanka, po 17 latach czekania, w końcu spodziewa się rozwodu, w końcu ona ź pewien, że tylko ją kocha. A tu nie niespodzianka, bo kochanek w międzyczasie zdziadzial , zrobił się stary i stwierdził, że teraz to mu się już nie chce zostawiać rodziny. Koniec końców kochanka została sama, nie najmłodsza już. On ma teraz rodzinę, już nawet wnuki w szkole (historia z przed paru lat)A ta kochanka zniszczyła sobie życie na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory za błędy z telefonu pisze. Ale finał taki, że po kilkunastu latach czekania kochanica nic z tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nom mnie tez taki zwodzil ponad dwa lata... Mieszkalismy juz wspolnie i staralismy sie o dziecko. Jego zona miala jakies mega problemy z kochankiem , dowiedziala sie ze ten moj w najlepsze uklada sobie zycie i... w 3 dni sie zeszli :D ( Mieli dziecko ) Szczerze mowiac to dla mnie ten facet to szuja bo na koniec mi powiedzial , ze sama jestem sobie winna poniewaz sie jednak nie rozwiodl. Zwodzil mnie wciaz brakiem czasu, ze przeciez to nie takie istotne skoro nie zyja z zona, ze koszta i inne pierdolenie. Dla mnie to nie jest mezczyzna poniewaz mezczyzna dotrzymuje danego slowa a ostatni smiec. Zycze mu jak najgorzej a zonie wspolczuje meza o emocjach 16 latka , bedacego jak choragiewka na wietrze... Zmarnowal mooj czas i wiare w mezczyzn , wiare w milosc i malzenstwo. Bede stara panna z kotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się ciesz że to tylko 2 lata a nie 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zabawne bo dalam mu ultimatum do konca roku z rozwodem ...i koncem roku zaczelo sie : -wspolne swieta i histeria jego corki -problemy zony z kochankiem ( niby az depresji dostala z tego wszytskiego ) -jego nagle angazowanie sie w zycie tej zony Nienawidze gnoja , mam nadzieje ze karma do niego wroci i zostanie kopniety w dupe jak ja.. Ze zgnije sam bez rodziny i przyjaciol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj wolnego. Jak facet zdradza żonę, ale od niej nie odchodzi to znaczy, że z nim coś nie teges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Żonatego faceta w dúpe kopnąć bym nie chciała bo szkoda by było mi buta :D Jest tyle wolnych facetów 😘:) Na randkę na sex na wspólne wyjście do kina bez ukrywania się bez wyrzutów sumienia;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:32 HAHAHAHHA dziecko chciała z wciaz żonatym facetem robic:D co za idotka. Dwa - on spieprzyl twoja wiarę w małżeństwo????:O Przecie on miał zonę, przysięgał, ty o niej wiedziałaś:D hahaha facet nie dotrzymal slowa tobie danego, tak jak nie dotrzymał słowa danego żonie przeciez:D i myślisz, ze byłaś kryształowa w tym układzie? Nie zrozumiecie nigdy idiotki, ze facet jesli jest nieszczęśliwy, to najpierw sie rozwiedzie, a potem zacznie szukac związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 10:32 HAHAHAHHA Tak facet najpierw sie rozwiedzie a potem szuka zwiazku a cipa i ciec najpierw szuka zwiazku a ewentualnie potem sie rozwodzi.. Ja trafilam na cipe a nie na mezczyzne i nigdy mu tego nie wybacze , ze nie dotrzymal danego slowa. Kochalam to uwierzylam ....juz nigdy nie zaufam zonatemu ba ! nawet sie zblizyc na kilometr nie pozwole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×