Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kochanki, tylko szczerze napiszcie

Polecane posty

Gość zielona kawa 40
Ten temat to dla mnie marne prowo licealistki, która dopiero co zdała maturę:) Infantylna kobieta Egoistka ale ważne że szczęśliwa 🌼 No facet poleciał na jej kobiecość:D Zapomniałaś dodać, że wcześniej wybrał kobiecość kobiety, która została jego żoną i matką jego dzieci :classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, kobieto ja nie jestem kochanką, moja koleżanka jest kochanką. Jak nie wierzysz, to już trudno, nie moje małpy. Po prostu po świecie chodzi dużo naiwnych kobiet i jest to zadziwiające. 40m na karku albo więcej, a ona święcie wierzy, że on z żoną nie sypia i rozwiódłby się z żoną ale ona mu nie pozwala. Głupota niektórych aż poraża. Najpierw współczułam tej koleżance, ale po latach stwierdzam, że ona jest po prostu naiwna i głupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, kobieto ja nie jestem kochanką, moja koleżanka jest kochanką. Jak nie wierzysz, to już trudno, nie moje małpy. Po prostu po świecie chodzi dużo naiwnych kobiet i jest to zadziwiające. 40m na karku albo więcej, a ona święcie wierzy, że on z żoną nie sypia i rozwiódłby się z żoną ale ona mu nie pozwala. Głupota niektórych aż poraża. Najpierw współczułam tej koleżance, ale po latach stwierdzam, że ona jest po prostu naiwna i głupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa 40 dziś No facet poleciał na jej kobiecośćsmiech.gif Zapomniałaś dodać, że wcześniej wybrał kobiecość kobiety, która została jego żoną i matką jego dzieci x Która to kobieta okazała się w gruncie rzeczy niewiele warta, skoro woli spędzać czas ze mną ;) Niekompetentna kobieta - niekobieca, roszczeniowa, nie dbająca o siebie i związek itd - odpycha faceta w ramiona kochanki, to oczywiste. I owszem, moje szczęście jest najważniejsze, życie mam jedno ;) I nie rozumiem kobiet, które chcą pełnoprawnego związku z zajętym facetem. Kochanka się ma po to, by czerpać korzyści finansowe i przyjemnie spędzać czas, a nie po to, by bawić się w jakieś durne związki i całe to miłosne fiu-bździu. Jeśli któraś chce zostać kochanką, to przede wszystkim musi być świadoma i samodzielna emocjonalnie, oraz mieć zabezpieczony byt. Dziwne, że takie oczywiste kwestie trzeba wam tłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli kochanka to taka inna nazwa prostytutki, skoro z romansu ma korzyści materialne. Taka ładniejsza nazwa kurwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Możesz nazywać to, jak chcesz :) Dla Ciebie nazwanie kogoś 'ku*wą' ma być obraźliwe? Powiem Ci, że kochanki, które się świetnie ustawiły, mają w głębokim poważaniu, co o nich mówisz. Korzyści są tego warte :) Na marginesie, prostytutka współżyje z każdym i z wieloma, a kochanka z jednym, do którego żywi sympatię - teraz już widzisz różnicę, czy nadal chcesz grać idiotkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest tak , ze kobiety miedzy soba nie sa solidarne. Ja jakbym mogla cofna czas poszlabym najpierw do tej zony i pzapytala czy jej " maz" ma zamiar sie rozwodzic czy nie !? Ba jak sie zeszli z ta zona , nieomieszkalam do niej zadzwonic i zapytac jak bylo naprawde i gnojek na dwa fronty lecial. Nie wiem co u nich ,ale chcialam bym szczera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka to kurwa i tyle. Chyba, że kobieta nie wie, że on ma żonę, bo tak też się zdarza. Ale jak wie, że on jest żonaty, to wchodząc z nim w układ seksualny staje się kurwą i nikim więcej. Zwłaszcza jak jeszcze ma korzyści finansowe z tego :D ALE NIE KAŻDA SIĘ NADAJE, kurestwo trzeba mieć we krwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kochanka to k**wa i tyle. x No i dobrze :D właściwie o co masz ból d*pki? Zapewne kompleksy i strach, że Twój też pójdzie na bok ;) A i masz rację, nie każda potrafi sobie tak zorganizować, by mieć dokładnie to, czego chce, bez problemów i pierdół związkowych, logiczne że nie każda jest tak zaradna i samodzielna ;) większość kobiet wręcz przeciwnie - potrzebują opieki i nie potrafią pojąć, jak można żyć bez przydupasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam jak się te kure,w,ki tlumacza:D Zabawne są w tym swoim wynajdywaniu usprawiedliwienia dla swedzacej cipki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałabym szczerze co myślę ale po co?przecież większość i tak wie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:52 Swoje frustracje możesz sobie dziewczynko przelewać do swojego pamiętniczka co najwyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 wiem ze mój uprawia sex z żona tak jak i ja z mężem i dobrze się bawię każdy z nich jest inny i zaspokaja mnie w inny sposób 2 wiem ze chce ja zostawić i wiem ze to zrobi co mnie raczej martwi bo taki układ mi odpowiada, ja nie chce z nim być bo mam fajnego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej kurewki się zezloscily hahahaha A fagas zrobi co chce, ulży sobie i tak po wszystkim wróci do żony i do domu hahahaha Nie mogę co za idiotki. Na kochankę naprawdę trzeba mieć zadatki hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonaty najlepszy, ty masz same przyjemności, a żona jego obsrane gacie do prania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 wiem ze chce ja zostawić i wiem ze to zrobi co mnie raczej martwi bo taki układ mi odpowiada, ja nie chce z nim być bo mam fajnego męZA A jak uprawiasz sex ...raz z jednym a raz z drugim to czujesz sie jak dziwka ? Pytam z Ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, że wróci do domu, przecież musi jeść domowe obiadki, wykąpać się, wypachnić i wrzucić śmierdzące skarpetki, żeby żonka wyprała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jedyną osobą, która się tutaj emocjonuje, jesteś Ty ;) Także jak na idiotke przystało, emocje zamiast rozumu :) Zazdrościsz, że inne potrafią, a Ty nie? Ojejku, smuteczek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta z 14:19 to jest właśnie taka żonka piorąca gacie mężulkowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Ale macie jazdę ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homosuperiornxtlvl
dla facetow sypianie z zajetymi kobietami to powody do dumy a jeszcze jak to jest czyjas zona to juz w ogole czuje sie taki top samcem alfa ruhaja cudze kobiety a potem chodza i to rozpowiadaja na miescie wytykaja palcami tych cuckoldow nieraz ktos mi opowiadal ruhalem dziewczyne temu tamtemu pokazywal palcem i ze ruhal jego zone i ze pol miasta ja j**alo oczywiscie nikt kobiecie ktora zdradza tego nie powie ani zdradzanemu facetowi ale ludzie postrzegaja ja jako szmate a jego jako ciote cuckolda smiecia znam roznych ludzi i wiem duzo o zyciu jak to wyglada jak dziala ten swiat to mozecie sie mnie duzo pytac o rozne sprawy zawsze postaram sie pomoc dlatego wiem ze zawsze ten kto ruha czyjas zone wie ze ona jest zajeta i z kim jest i potem to rozpowiada dlatego biada szmacie co mnie zdradzi i jesli, bo to czy szmata zdradza to tylko w polowie jej wina a druga polowa to wina jej faceta ze jest miekka pi**a i zona pozwala sie ruhac lepszemu i tak jest ten kto ruha cudze laski jest lepszy i z tym nie ma co sie sprzeczac dlatego jesli mnie zdradzi kiedys szmata wyciagne od niej kto to byl i dopilnuje zeby cierpial nie pozwole zrobic z siebie cucka w srodowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu 14:08 Nie czuje się jak dziwka , ale lubię ostra jazdę której nie daje mi mąż, maz jest dość delikatny ale tez mega świetne orgazmy z nim przeżywam. Owszem zdarza się ze sobie za dużo pomyśle o kochanku tak jak i on o mnie bo oprócz tego jest moim przyjacielem i wiemy o sobie chyba wszystko łącznie ze wstydliwymi rzeczami, ale szybko schodzimy na ziemie i po paru dniach jest już dobrze mi poprostu hormony czasem buzują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
homosuperiornxtlvl dziś ten kto ruha cudze laski jest lepszy i z tym nie ma co sie sprzeczac dlatego jesli mnie zdradzi kiedys szmata wyciagne od niej kto to byl i dopilnuje zeby cierpial x Ale że co? Będziesz się odgrywał na kolesiu, że okazał się lepszy od Ciebie, bo w przeciwieństwie do Ciebie sobie nie odpuścił i pracował nad sobą? :D Zazdrosna pało, bierz d*psko w troki i zasuwaj do roboty, pizdusiu, to może zapracujesz na szacunek u jakiejś równie jak Ty zakompleksionej kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ze nie czuje ze zdradzam przy tym męża wręcz chciałabym aby o tym wiedział,ale wiadomo jakby to się skończyło, ja się poprostu dobrze bawię chociaż nie wiem czy zabawa to dobre określenie bo podchodzimy do tego bardzo na powaznie i wprowadzany powili nowe elementy zabaw, dodam ze dzieje się to raz/dwa na miesiąc/dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homosuperiornxtlvl
kurwo jebana ja juz jestem zapracowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie miec takie luzne podejscie do seksu .. Ja sie od razu angazuje :( Wiem , ze podobam sie koledze z pracy , on mi tez baaardzo.. Jest miedzy nami chemia na kazdym wyjedzie, impreze firmowej.. On jest ze Slowacji wiec wiem ze nikt by sie nie dowiedzial , nie praucjemy w jednym kraju.... Tylko ze on ma zone i dzieci, ja jestem singielka.. On ma 40 lat a ja 30 , nie zrobilabym tego bo bym skrzywdzila siebie ...jemu pewnie wszystki jedno-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:21 Źonka skarpetki wypierze a kochanka posłuży jako pojemnik na sperme. To już lepiej prac te skarpetki, zwłaszcza, że teraz nikt normalny tego nie robi rękami tylko wrzuca do pralki. SerIO kochanki wy jeszeście dumne z tego że sluzycie tylko do jednego? To tak samo jakby facet chodził do agencji, ale u was ma za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
homosuperiornxtlvl dziś k**wo j**ana ja juz jestem zapracowany x Tymczasem taka podstawa, jaką jest kultura osobista, widzę, wciąż Ci nieznana... Poważnie, żałosny z Ciebie gość, odpuść sobie kobiety na tym etapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam stałego kochanka od około roku. Mam też męża, który wie o tym. Nie mam żadnych złudzeń co do mojego kochanka. Wiem, że sypia z żoną i z całą bandą innych, taki typ. Ja też sypiam ze swoim zresztą i mamy bardzo udane życie erotyczne. Żona ma podejrzenia, ale wątpię, że zdaje sobie sprawę ze skali zjawiska.. Nie robimy żadnych wspólnych planów, każdy ma swoje życie, nigdy nikt nikomu nie wciskał kitu o miłości czy jaka to żona jest beznadziejna. Kochanek z żoną są młodym małżeństwem, a my ponad 10 lat starsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kochanek - a chciałabyście aby wasza córka miała kochanka, albo syn zdradzał żonę? A jak nie macie dzieci to chciałabycie aby wasz ojciec miał koleżankę do seksu a matka kolegę? Gdzie wyście się wychowały skoro dla was takie zdrady to norma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×