Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co on wyprawia

Polecane posty

Gość gość
Autorka jest na obiadowym seksiku z nim. Wroci to cos napisze. No chyba, ze wiesci beda zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co on myśli, co czuje, jak się zachowac wobec niego napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wszystko już jasne. 5 lat temu w wypadku samochodowym zginęła jego dziewczyna, on prowadził, bardzo to przeżył i niestety jeszcze się z tego całkiem nie pozbierał. Ostatnio z nią był na takim wyjeździe i im bliżej było wyjazdu tym bardziej dostawał jakiś leków, nie dał rady. Nie wiedział jak mi to powiedzieć. Bardzo chciał jechać, niestety emocjonalnie tego nie dzwignął. Uff.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierzyłas w ten kit !? O litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra scieme wymyślił :D a miał czas na wymyslanie jak się nie odzywał, jakas bajeczke musiał Ci sprzedać a Ty wszystko łykasz jak pelikan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. A wy widzicie tylko podstęp, i "facet to świnia". Teraz widać jego załamanie, trudno mu o tym mówić. Oczywiście ma momenty kiedy funkcjonuje b. dobrze, ale i takie kiedy wszystko wraca. Żal mi Go. Jakoś to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzysz w to co on chce i tyle. Manipulant. A paszport oddał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddał. Boję się tylko, że On tego nie pokona, że pewnie właśnie w taki sposób jak mnie miewa od czasu do czasu jakies dziewczyny, po czym problemy wracaja i wszystko sie kończy. Tyle odwagi, żeby o to zapytać to już nie miałam. Złudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pakuj się w to. Taka rada starszej koleżanki. Poszukaj faceta bez problemów i pseudo traumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
I teraz nagle mogl ci to powiedziec, a kilka dni temu nie? Chyba znalazl w koncu mega naiwna i moze wreszcie uprawiac swoj ulubiony sport: sciemniac!!! I dlaczego nagle odzywa sie z innego numeru? To tez przez ta traume? Spuscmy zaslone milosierdzia na ludzka naiwnosc (sic!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego teraz? To proste, bo czas "oszołomienia" mija i albo musi mnie kopnąć i pogrążyć się w starych i znanych demonach, co zaczął robić, albo rozwijać związek i sie miota. Inny numer, już wcześniej mówił, że zaraz weźmie jakiś numer dla mnie i będę mogła sobie pisać. Wie, że lubię, a prosił, żeby dzwonić, nie pisać do niego, bo jak nie może odebrać, to smsy wyświetlają się i w pracy czytają. Oczywiście to podziałało jak czerwona płachta, przecież nie będzie mi mówił co mam robił i ukrywał. Więc napisałam mu, że kupiłam mu salceson i babeczke i nie wiem czy po salcesonie da rady dwie babeczki schrupać. Zadzwonił rozbawiony, że teraz wszyscy pytają - szefie a od kiedy szef salceson lubi i z kim bedzie go jadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto co z tobą nie tak !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poobserwuj go, jego zachowanie ale nigdy juz Nie dawaj mu żadnych dokumentów ze swoimi danymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A salceson wloski czy czarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki Wam, troche mnie otrzeźwiło. Właśnie ostro pojechałam po nim i po prawdzie sytuacji, i mam w doopie i to też napsałam kto to przeczyta. Ma status pogrążony w rozpaczy biedny miś, który wie jak dziewczynę do łóżka zaciągnąć. A ja mam ochotę na status niezimsko szczęśliwa, a nie topić się razem z nim. To musi wykonać sam, a jak nie to juz pobawiliśmy sie w dom, ja byłam drzwiami a on w nie pukał. Napisałam, że wyjeżrzam do znajomych i nie zamierzam wyczekiwać kiedy sie ogranie, a jak spotka siebie i najlepiej tego, który chciał życie brać garściami to wie gdzie mnie szukać. Od razu sie odezwał, ale tym razem to ja nie odebrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16,33 Ojej, a skad ta nagla odmiana? Olsnilo cie nagle? Czy sobie popalilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo taka głupia to ja juz nie jestem, może głupia ale nie aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widze, ze potrafisz tez inaczej, bravo! Lubie kobiety z jajami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też, w tym takie co nie tylko nogi umieja rozkładać, ale i ruszać jego głową i główką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak to mówi moja koleżanka, powiem mu, że tez go odhaczyłam i niech podciąga portki. A ja będę świetnie się bawić nad jeziorem, i jestem gotowa na kosmos. Nie wiem czy za mną nadąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie to niech straszy pustką w tym jego zameczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie za dlugo nie bedzie za toba plakal. Na takiego to co druga poleci. Bajerownik z zapleczem, to trend 21 wieku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisał, że zobaczymy się w poniedziałek. Tyle dobrych rzeczy nasłuchałam się o Nim u znajomych. Na dodatek znowu była psiapsiółka tamtej i on się dalej nie kontaktował z nią, ale laska nie odpuszcza tematu, ciągle inwigiluje czy przypadkiem sie nie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prowo - 4/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie podlega pod bije i pije??? Bo nie jak u Kowalskich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kosmos :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie dzwoni. Niedobrze. A ja nie mogę wzroku od tel. oderwać. Wciąż sobie powtarzam, nie dzwoń, tylko do Niego nie dzwoń. Czekaj. Nic nie mogę robić. Czekać, czekać,..Nie wiem czy chce mnie zgubić, czy sam nie wie czego chce, niechby powiedział cokolwiek, tylko nie ta niepewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×