Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysląca

pękła prezerwatywa...

Polecane posty

Gość Gosika
Akurat wróciłam z imrezki od rodzinki.Wybawiłam sie trochę.. A tak przy okazji to już Twój ukochany wrócił czy jeszcze nie? Bo ja na mojego nadal czekam..... i czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysląca
jeszcze nie wrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek
Witam Miłe Panie jestem tu chyba jedynym facetem na forum .Ale mnie też dziś pękła gumka i też nie ukrywam jestem lekko zdenerwowany.A moja partnerka ma dziś 6 dzień okresu praktycznie końcówke. Więc myśle że wszystko dobrze się skończy...Ale jak by któraś z was mi pomogła to bym był bardzo wdzięczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowany
nie jestes jedynym facetem,tez tu czasem wchodze a teraz sie stresuje bo troche mnie i moja dziewczyne ostatnio ponioslo i byl stosunek przerywany bez zabezpieczenia,teraz zostaje nam cierpliwie czekac na jej okres,bo dzieciaczk chcemy ale za kilka lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćć
znow wpadka ..... kochalem sie ze swoja dziewczyna i pękła prezerwatywa :/ moja dziewczyna nie miała okresu , jest w 14 dniu po okresie , wiec jest to chyba dzien płodny. do wytrysku nie doszło , mimo to sie boje ze cos moglo przeleciec. gdy tylko sie zorientowalismy ze pękła gumka dziewczyna poszła sobie wymyc dokładnie wodą . Od stosunku minelo 14 godzin. nie wiemy co robic , czy czekac na okres , czy moze dzialac i kupowac drogie pigułki? prosze o pomoc !!!!!!! jakie są szanse ze jest w ciazy? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcześciara
Być może to tylko moje wielkie szczęście ale... ..28 miałam pierwszy dzień cyklu.... 12 (czyli po 14 dniach) kochałam się z moim facetem.. ..powiedziałam mu ze w momencie keidy bedzie czuł ze zbliża mu się wytrys przerwał stosunek... i tak się stało z tym że w moncie kiedy wyjąl .. ze mnie poczułam ze jego wytrys trafił mi w nogi i co najgorsze w pochwe... okazało się ze pękła nam prezerwatywa... i ja jeszcze sprawdzajac czy sperma dostałą się do mojej pochwy sama ją tam wprowadziłam... bałam się tabletek itp... zostało mi tylko czekanie... w 2 dniu po stosunku przy siusianiu wylecial mi kawałek prezerwatywy któy tyle dni był we mnie... dobrze wiedzialam ze to był dni płodne... chodziłam cały czas struta... ..zaczęłam dużo jesc.. ..jestem osoba palącą i odechciało mi się palenia a to takze objawy ciąży... .. nie mialam juz checi do życia.. .. i tu nagle.. 2 dni przed spodziewanym okresem patrze na majtki a tam krew.. nigdy w zyciu nie byłam taka szczeliwa.. wiem ze to wszysko tylko i wyłączniemoja głupota... ..drugi raz juz sie nie powtorzy!!! a no i to byly te gówniane ROSETEXY. ..z moim poprzednim chlopakiem uzywalismy durexow i nigdy nam nie pękly.. ..takze ROSETEXY to gówno DUREXY sa najlepsze. xD I nie załamywać się dziewczyny.. będzie dobrze ::):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziweczyny czym wy myslicie
bo chyba jednak nie głową...niby wiecie ze stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji, niby wiecie ze w plynie preejakulacyjnym są plemniki, ze wystarczy 1 plemnik zeby zapłodnić, niby wiecie ze jedyną metodą na to zeby zapobiec ciazy po (jak juz sie najgorsze stanie) to postinor, a jednak kazda z was czy to uprawiajac sex bez zabezpieczenia(bo powtarzam jeszcze raz stosunek przerywany zadna metodą nie jest) czy mając pecha z peknietą gumą pyta ludzi na kafeterii czy jest mozliwosc ze zaszła w ciaze....i jeszcze sie denerwujecie jak wam zyczliwi ludzie mowia ze jedyna metoda zeby miec 100% pewnosci ze ciazy nie bedzie to wziecie postinoru....chociaz tak naprawdew niby same wiecie ze nie ma innej mozliwosci niz postinor by byc na 100% pewną..takze dziewczyny apeluje do was zastanowcie sie troche nad sobą bo tak naprawde ciaza zawsze sie moze zdarzyc (czy sie stosuje gumki czy tabletki itd) bo zadna z metod antykoncepcji nie jest na 100% pewna a taka panika za kazdym razem jak sie cos stanie czy okres sie 2 dni spozni oznacza ze wy po prostu nie dojrzalyscie do tego zeby uprawiac sex....po pierwsze niepotrzebny stres do niczego nie prowadzi a po drugie gdybyscie faktycznie w ciaze zaszły to taki stres moze wam tylko zaszkodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jedyna metoda zeby miec 100% pewnosci ze ciazy nie bedzie to wziecie postinoru." nie prawda, przeczytaj kilka innych temtow i dowiesz sie jak wiele dziewczyn zaszlo w ciaze pomimo ze wziały postinow z reszta gdzies jest opisana skutecznosc w %% postinoru i nie pamietam czy to nie jest 60-80% przy czym im dłuzej sie zwlekaa skutecznosc spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziweczyny czym wy myslicie
edessa skutecznosc postinoru wzietego przed uplywem 24h to az 95%....takze trzeba by miec bardzo duzego pecha zeby mimo to byc w ciazy...miedzy 24 a 48h skutecznosc działania to 85%. zastanawialas sie kiedys dlaczego dziewczyny mimo wziecia postinoru i tak są w ciazy? nie to Ci wyjasnie bo są bardzo odpowiedzialne inaczej i czesto sie zdarza ze biora tylko jedna tabletke (a jesli 1 jest wzieta po upływie wiecej niz 1h od stosunku to po 12h od przyjecia pierwzej tabletki nalezy przyjac drugą.) uwazajac ze ta jedna wystarczy poza tym zwlekają z wzieciem postinoru a kiedy go sie bierze koło 72h po stosunku to jego skutecznosc wynosi około 58%.....zresztą jak mozna wymagac od kogos kto po pierwsze nie mysli o konsekwencjach zanim zacznie uprawiac sex albo sie po prostu nie zabezpiecza zeby wział prawidłowo postinor....a potem zdziwienie ze jednak ciaza jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziweczyny czym wy myslicie
i jeszcze jedno cena postinoru to około 80zł ( w zaleznosci od apteki cena ksztaltuje sie inaczej) jesli dla was to tak strasznie duzo (tu zwracam sie do goscia) to pomyslcie sobie ile moze kosztowac dziecko....na pewno znacznie wiecej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoter
witam odbywalismy ostatnio stosunek z dziewczyna i pekla nam prezerwatywa ;/ ale sie nie spusciłem jest mozliwosc zeby była w ciazy ??? powiedzcie czy to mozliwe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoter
kurde no ale jak to mozliwe ??? jak nie było spermy !! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Pecha
Podczas dzisiejszego stosunku pękła nam prezerwatywa ...zanim się połapaliśmy co się stało było już za pózno ... Moja dziewczyna dostaje okres pod koniec/poczatek miesiaca dzisiaj jest 19 może mi ktoś powiedzieć jaka jest szansa że jest w ciąży bo boje sie jak jasna cholera i nie wiem co mam robić czytałem wszystkie artykuły ale połowy nie rozumie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, 2 dni temu kochałam się z moim chłopakiem. Zabezpieczamy się jeszcze tylko prezerwatywa jak do tej pory. Niestety prezerwatywa pękła, zorientowalismy się dopiero po wszystkim. Ostatnią miesiączkę dostałam 26 października, a raczej mam regularne miesiaczki. Wiem, że istnieje możliwość zajścia w ciążę.. Zastanawiam się kiedy mogę już zrobić test ciążowy i jakiej firmy są najbardziej wiarygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowyanioł
jak pech to pech:/ 13 w piątek w czasie stosunku pękła nam prezerwatywa, dodam iż do wytrysku nie doszło a według moich obliczen były to moje dni niepłodne. 14 powinnam dostać okres a tu ani widu ani słychu, pojawił sie jedynie biały dość gęstawy śluz. JAkie są szanse że jestem w ciąży Z góry dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladzina
pechowyanioł : tez mam podobnie. wprawdzie jesczze nie powinnam miec okresu, jednakże już powinnam mieć plodny śluz (połowa cyklu) a tu.....biały i gęsty. cholercia. nie wiem kompletnie co to moze znaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesiek spod sklepa
robta dzieci bo to wazne, gospodarka sama nie urosnie jak sie chce dogonic Zachod to trzea kurde sie napocic a nie sie opierdalac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert antykoncepcji PO
Witam, Jako oficjalny przedstawiciel firmy GedeonRichter, producenta leku Postinor oraz Escapelle chciałbym wyjaśnić nieporozumienia, które pojawiają się na wielu forach internetowych. Na rynku polskim zarejestrowane są dwa preparaty zawierające lewonorgestrel do stosowania w antykoncepcji PO (antykoncepcja po niezabezpieczonym stosunku lub gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła). Są to Postinor Duo oraz Escapelle, który został wprowadzony na rynek polski w 2006 roku. Początkowo oba preparaty były sprzedawane równolegle. Obecnie Postinor Duo nie jest dostępny w aptekach. Oba preparaty zawierają lewonorgestrel Postinor Duo dawka podzielona 2 tabletki po 750 mcg, Escapelle 1 tabletka - 1500 mcg i charakteryzują się wysoką skutecznością, jednak zmniejszenie ilości tabletek do jednej zwiększa pewność zastosowania i co za tym idzie efektywność terapii, dlatego Postinor Duo nie jest sprowadzany i dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×