Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysląca

pękła prezerwatywa...

Polecane posty

Gość fem
Sroda byl to dzien plodny 10dzien cyklu a teoretycznie do 10dnia jest bezpiecznie ale skoro robiliscie to w 10 dzien to nie dobrze wiec polecam zrobic test.Postinor jest na recepte ale stosuje sie go jedynie w czasie 72h od stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosika
Wiesz Myśląca chyba zrobie ten test,będę przynajmniej wszystko wiedziała już teraz.Ale też sie strasznie boję ale czekam na wiadomości od Ciebie.Daj znac jaki wynik.Mój mail to fyllit@poczta.fm. Trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łuki
Nie kazda kobieta zachodzi w ciąże prawdopodobienstwo wynosi 3 kobiety na 10. czy 30 na 100. Mozecie sie tam znaleźć ale nie musicie. Trzeba pamientac ze jeden wytrysk moze zapłodnic kobiety na kontynencie Australia ;) Ale luzik jak wycianoł bedzie wszystko oki. Plemniki w malych ilościach szybko obumieraja. zycze wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosika
Ufffff, ulżyło mi, dostałam dzisiaj okres, Jest mi lepiej...Myśląca mam nadzieje, że u Ciebie też Oki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslaca...
gosiak a jaki test kupiłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekerka
ja mowiac szczerze balabym sie zrobic test. wiem, ze niewiedza i nerwy sa 100000 razy gorsze, ale balabym sie, ze wyjdzi nie tak jakbym chciala zobaczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosika
Myśląca nie kupowałam testu, bo okres dostałam więc jestem już teraz spokojna. A jak z Tobą???Zrobiłaś test czy jeszcze nie?No okres to powinnaś już dostać chyba co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345
Dziewczyny!a jakie gumki mialyscie ze pekły?bo Ja tez gumki zaczynam stosowac wiec te ktore pekly wyklucze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak
Jak guma ma pęknąć to pęknie, nie ważne jakiej firmy jest!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysląca
gosia ja mam okres co 28 dni więc mniej więcej pod koniec miesiąca dostanę okres... a testu nie kupuje narazie...chyba za bardzo sie boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosika
Myślaca,to już nie długo dostaniesz okres,ale jeśli Ci sie będzie spóźniał to lepiej zrób ten test.Wiem że sie boisz ale będzie juz wszystko wiadomo.Ja tez przeważnie mam okres mniejwięcej co 28,ale teraz dostałam po 20 dniach.Ty się tak nie denerwuj, bo u mnie chyba stres wywołał ten okres, u Ciebie stres może spowodować to że dostaniesz go później.Nie denerwuj się i napisz jak się coś zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakiej
firmy gumki to byly? 3mam kciuki, ze dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosika
U mnie to Durexy były,podobne są najlepsze - teraz już tego nie byłabym taka pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysląca
Moi mili parafianie... :) pekła...spanikowalam troche....no ale pisze wam co i jak... a więc jak pękła mam prezerwatywa to postanowiłam założyć ten topik. Ktos mi poradził tu żebym weszła na stronę wpadka.pl i zadzwoniła na infolinię, a tam mi podobno mieli poradzic co zrobić...no i dół...pani nic mi nowego nie powiedziała, nawet dobrego słowa, poza tym żebym udała się do lekarza i wzięła tabletę...bo w takim przypadku to nic innego nie pomorze. Jedna z osób na tym topiku napisała że plemniki zyją którko i większość z nich od razu obumiera...no i to prawda. Wyczytałam w mądrych ksiązkach :) no ale w dniu w którym miałam dostac okres....nie dostałam :( drugi dzien...tez nic...trzeci dzien...pustka :( no i dół na maxa zebyscie wiedzieli co przezywałam, zwłaszcza że sama z tym byłam facet daleko...postanowilam kupić test ciążowy. Zapłaciłam 15 zł. No i z drżeniem rąk zrobiłam i wynik wyszedł negatywny. Brak ciąży. no więc pozostało czekanie i po 3 dniach zrobienie kolejnego testu...jesli bym nie dostała okresu. No a wogóle jakbym do poniedziałku nie dostała to do lekarza bym poszła. No ale dziś rano...poczułam ten charakterystyczny ból w okolicach podbrzusza...nio i jest krewka... :):):) co za radość... wnioski: -nigdy więcej nie zakładać podobnych topików :), -zadna obca baba z infolinii nie pomorze wam w rozwiązaniu waszego problemu, dla niej jesteście po prostu kolejnym klientem... -czekac czekać i jeszcze raz czekać... -nie panikować...bo co ma być to będzie... -dziecko w wieku 24 latek to chyba odpowiedni wiek? :):):) Pozdrawiam serdecznie. ps. prezerwtywy były z firmy rose tex. gumka pekla nam drugi raz. te pierwsze to były z unimilla. Wysłałam do nich meila reklamacyjnego...z numerem seryjnym opakowania itp. Odpisali po tygodniu że ich prezerwatywy są elektronicznie sprawdzane i pewnie my żeśmy źle załozyli...ble ble ble...Więc nie ma innej rady...dobry sex to dobre zabezpieczenie...od dziś nie tylko prezerwatywy ale i globułki antyplemnikowe....wytaczam wojnę plemnikom :):):)i pekającym prezerwatywom :) i trzymajcie się .... ps2 za wszelkie błędy przepraszam...ale poniosło mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak możesz
...pozbawiać się macierzyństwa, to najpiękniejsza rzecz pod słońcem... Nieważne to co mówią cynicy - "że nie jestem gotowa, że nie stać mnie na dziecko". Miłość zastąpi wszelkie niedostatki, w tym chwilowy brak fortuny. I scementuje każdy związek. prezerwatywa to grzech i zboczenie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysląca
hmmm...moze i racja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co
jak sie lubi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaakkkk :) dolaczam sie do tej walki z toba :D :D :D ale obiecuje zawiesic bron za jakies pare lat :P pozdr :) i gratu;uje....okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Et
do Myslacej-> dzieki za ten topik (pamietasz?odeslalas mnie z mojego na ten, bo mialas podobny problem) ja jeszcze czkeam na okres...chyba nigdy tak mocno na niego nie czekalam;) nie byl takim wyczekiwanym gosciem.. Stosunek byl wczoraj.. co do testu tez sie boje;( pozdrawiam..i czekam.............. w tej niepewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka
Jak sprawdzić na stronie www.polki.pl czy ma sie dni płodne, czy nie?? w jaką rubrykę kliknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Aniulki
Po prawej stronie masz Kalkulatory Klikasz na Policz płodne dni Pojawia ci się ramka gdzie wpisujesz pierwszy dzień cyklu czyli miesiączki Potwierdzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka
o dziekuje, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka
A pierwszy dzień cyklu, to pierwszy dzień miesiączki?? Bo wstyd sie przyznać, ale ja takie rzeczy zapominam. Nigdy sie tym na tyle nie interesowałam, by to wiedziedzieć i pamiętać. Dzieki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehehe
sorry, ale tepota autorki topiku rozbawila mnie, nawet jesli to stary, wygrzebany topik. Ona "oczekuje zyczliwych odpowiedzi", a obraza sie jak ktos napisze "", "lec po postinor!", to co ci maja ludzie napisac ?! "Kochana myslaca, na pewno nie zajdziesz w ciaze, bo z pewnoscia jestes w czepku urodzona, jestes wybrancem losu i dzieckiem szczescia, wiec nie ma sie czym przejmowac. Usciski i caluski, bla, bla, bla....?! Sorry, ale Twoj nick w tym przypadku tez jakos nie bardzo jest na miejscu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysląca
kompleksy masz? czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysląca
oczekiwałam że ktos mi napisze..."poczekaj mała nie panikuj...jeszcze nic się nie stało...pekła prezerwatywa ale nie było wytrysku....więc moze byc ok..głowa do góry..." bo tego wlasnie potrzebowałam...WSPARCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Et
do buehehehe -> a mnie twoja tepota rozbawila!napisales(-as) ze rada "lec po postinor byla dobra rada", to szalenstwo!Postinor jest lekiem z bardzo silna dawka hormonu!!!!(moze byc stosowany jako ostatecznosc, np. w przypadku gwaltu!bo nie pozostaje obojetny dl zdrowia kobiety!nawet po uzyciu go 1 raz!!!!)Poza tym jakby chcialo ci sie przeczytac wnikliwie to co napisala myslaca, to wywnioskowalbys(-alabys) ze w jej przypadku na Postinor bylo za pozno.. WNIOSEK- to ty jestes tepy(-a) bo zamieszczasz tak proste wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysląca
Et - dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosika
Myśląca cieszę się bardzo że dostałaś okres.Jeszcze widocznie nie pora na Nas. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysląca
a Ty jeszcze nie spisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×