Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misiakofa

Odwieczny temat strój na plażę

Polecane posty

Gość Misiakofa

Witam, wybieram się w weekend nad polskie morze. Mieszkam za granicą i nad polskim morzem nie byłam jakieś 8lat. Co roku jeżdżę za granicę hiszpania głównie. I tu pytanie odnośnie stroju czy w polsce się coś pozmieniało czy dalej golizna na nie? Mam 8 strojów kąpielowych wszystkie bikini stringi, na zagranicznych plazach ochywiście o tym nawet nie myślę 90% kobiet takie nosi. Z wcześniejszych lat z polski pamiętam ze to wielkie hallo, coś się zmieniło przez ten czas. Ludzie bardziej tolerancyjni? Nie przeszkadza mi to że się będą gapić tylko nie chcę słyszeć dziwnych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad polskim morzem dziewczyna w stringach na plaży to często wielkie halo. Lepiej załóż zwykłe bikini. Moja siostra była w zeszłym roku w Karwii i odważyła się wyjść na plażę w stringach. Wzbudziła tak niezdrowe zainteresowanie, że chyba po godzinie zmieniła majtki od bikini na standardowe. Jedna babka, tak na oko 45-50 lat, zrobił siostrze awanturę, że ta kusi jej męża. ;-P Misiakofa jakiej firmy masz te bikini stringi? Właśnie takich szukam, bo za kilka tygodni jadę plażować na południe Europy. Polecisz jakiś sklep online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiakofa
Oj sama nie wiem czy to śmieszne czy żałosne, no drudno. kupie w polsce jakiś inne majtki. Wiesz co każde z innych firm, wiekszość kupywane na ebayu inne na kurortach w Hiszpanii. Tak samo różne kroje, mam takie ze samych sznóreczków i trójkącików, a mam też brazylijskie półotwarte. Ale bierz lepszej jakości zeby nie prześwitywały albo nie farbowały. Posmigam w galotach po plaży, a wyrównam sobie opalenizne w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiakofa
Teraz zerknełam, większość strojów mam z firmy VIVIEN VANCE, nie wiem czy są w polsce dostępne. Ale bardzo zadowolona jestem, wszystkie leżą idealnie. Ładnie dopasowane miseczki, wygodne striny nie pijące nie prześwitujące. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad polskim morzem stringi nie przejdą. Chyba, że chcesz zrobić sensację :D :D Polecam pełniejsze stroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam nosze już kolejny sezon. Jeszcze się nikt nie przyczepił. Czuje sie atrakcyjniej niż w galotach na całą pupe. Jeżdże do władka i kołobrzegu i luzik. Może już mnie znają hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzia_
Tez nosze bikini na Kołobrzegu i jakos nie slyszalam obelg. Choć pierwszy raz lezalam na reczniku bo mialam stracha czy przejsc sie do wody i nie dostac od mochera jakiegos. Wypilam 2 redsy na słońcu to mi bylo wszystko jedno, nawet w siate gralam na srodku plazy. Sam moj facet mnie namowil na taki stroj. Teraz innch w szafce nie mam. Smialo zakladaj i mniej to gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sugeruj sie tu opiniami. Zawistne grube, pasztety powiedza ze bron boze jak tak można, zabija cie na plazy. A normalne zgrabne laski ze smialo zakladaj. Moja szwagierka tez jezdzi z nami nad morze w bikini i jakos nigdy nic. Sama jakbym miala ladne zadbane cialo to na 100% bym sie w stringach opalala. Moze to jeszcze malo popularny stroj nad polskim morzem ale widuje zawsze jakies kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiakofa
Właśnie zaliczyłam pierwszy plażing. Wczoraj byłam w sklepie po strój jak zobaczyłam cenę 219zl to zrezygnowalam tyle kasy zeby ubrac raz. Normalnie dzis poszlam w swoim bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smigam od rana po calej plazy, do budki po browarka i jakoś mnie nikt nie skrzyczal że striny mam na pupie. :) Może ludzie juz powoli dojrzewaja do europy. Caly rok zasówam na siłowni mam fit ciało i nie bede sie z tym chować bo komuś nie odpowiada moj strój. Jutro tez ruszam od rana. Jetem pierwszy raz po 8 latach nad polskim morzem i nie obrażając nikogo dogoniliśmy angoli tyle widze zaniedbanych panów i pań. Nawet tych mlodych. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jakiej plazy jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiakofa
Jestem w Krynicy obecnie, jutro od rana Stegna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak cię poznam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiakofa
No skoro robie taką niby sensacje bo mam nieodpowiedni stroj to poznasz latwo. Czarne dlugie włosny, biały daszek, biało czerwony stanik, biale stringi, tatuaż od kostki do pośladka. I fit ciało jakich mało, chyba pifko podziało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem się dziwicie że baby na kocach ględzą jak ich mężowie maja skręt szyi na taki widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiakofa
No to nie moj problem. Oczywiście że nie nosze bikini tylko żeby mieć ładną opalenizne. Zakładam bo czuję się bardziej sexy i kobieco. Mam pelną świadomość że faceci na mnie patrzą ale mi to pochlebia. Mam fit ciało, a moj tylek zdecydowanie wygląda lepiej w stringach niż galotach na caly pupe. Jak wychowany mąż to lampić się nie bedzie, albo zrobi to dyskretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobre podejscie, ma sie tobie podobac i byc wygodnie. ludzia zawsze cos bedzie niepasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tygodnie temu bylam w mielnie tez w bikini i jakos uszlam z życiem. To nie jest juz temat tabu jak kilka lat wstecz. Na sunrise jak jeżdze to co 10 laska w bikini na plazy tanczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie krępuje was to uczucie, wlepionych oczu niespełnionych facetów jak tak chodzicie po plaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wręcz przeciwnie, a do klubu czy na miasto po co się stroisz. Dla siebie tylko? Mnie sam mój facet poprosił żebym kupiła sobie taki skąpy strój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annet28
jakie nosicie najbardziej skąpe stroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każde bikini jest skąpe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Zawsze możesz założyć sobie chustę na biodra i będziesz zakryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LimonkaYa
Dokładnie, ja też na plaże ubieram bikini, jak się opalam albo ide do wody. A jak na deptak to się przewiązuje chustą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anett28
Ja tak robię ewentualnie spódniczka lub szorty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LimonkaYa
No wiec bez znaczenia jakie to bikini będzie. Wszytkie podobne, a czy dół brazylijskie czy sznureczki lub normalne stringi i tak odkrywa przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anett28 Nosisz taki skąpy na jaki możesz sobie pozwolić. Masz zadbane ciało chcesz się opalić kup sobie bikini. Krępujesz się swojego ciała lub ludzi kup sobie zwykły lub jednoczęsciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiakofa
Fajny ten calze, szkoda że białego nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka, właśnie szukam już ponad miesiąc takie bikini na sznurkach. Ale nigdzie nie ma takiego z górą na małe piersi. Jestem szczupła i bez push up-a nie m szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×