Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misiakofa

Odwieczny temat strój na plażę

Polecane posty

Gość melisa102
Cześć dziewczyny! Apropos plaży - zabieracie może na nie ze sobą jakieś torby czy torebki? Bo ja właśnie jestem na etapie szukania czegoś pojemnego i ładnego na plażę, znalazłam sobie takie coś: https://malykuferek.pl/torebka-delise-2w1-1196-flamingi-2 Co o tym sądzicie? Pochwalcie się ewentualnie swoimi torbami na plaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, niedługo faceci bedą chcieli żeby nosić burkini jak pakistanki. Bierz ten strój bo ja bo zaraz kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie pytanie bez złośliwosci, nie wchodzi wam tam... piasek jak stringach jestescie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady nie tarzasz się tyłkiem w piasku. Zresztą chlub do wody i się wypłucze tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zwykłych majtkach to faktycznie piasek się plącze ale w stringach dużo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko w stringach na morzem smigam i nigdy nie miałam z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annet28
Piasek w majtkach faktycznie jest niekomfortowy a zbiera się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LimonkaYa
To fakt jak mam zwykly strój tzn. majty to zawsze coś do domu przywiozę :) ale czesto w stringach się opalam nad morzem i nic się tam nie zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annet28
Pod tym względem nigdy nie myślałam o stringach bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LimonkaYa
annet28 a ubierasz na plaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to zostało wymyślone bikini. Tył cały ładnie opalisz, przewiewnie, piasek się nie zbiera no i pupa wyglada seksowniej niz w normalnych galotach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annet28
Nosze na plaży normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LimonkaYa
A, no to powinnaś znać te drobna przewagę jaką daje bikini w stosunku do zwykłych majciochów. Bo mi piasek dokuczał zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie tam ma sie zbierać piasek jak masz tylko paseczek miedzy pośladkami. A nie spadochron na całą pupe jak w normalnych majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majcia    2001
Hejka dziewczyny, włanie przeczytałam temat bo mnie też to trochę nurtuje. Jeżdzę regularnie co roku nad morze bo mam niedaleko. Już drugi rok robie podejscie do zmiany stroju, nawet kupiłam bikini i leży w komodzie. Po prostu nie mam odwagi ubrać go na plaże choć bardzo bym chciała. Wyglądam dobrze jestem zgrabna wysportowana. Już 2 razy przed samym wyjazdem przymierzyłam no i wyglądam o niebo lepiej niż w normalnym stróju, ale ostatecznie i tak pojechałam w starym. Czy wy nie miałyscie oporów z ubraniem pierwszy raz na plaże? Pewnie jak już ubiorę raz to mi przejdzie i nie bedę myśleć chodząc po plaży czy mam normalny strój czy stringi na sobie. Tak jak ktoś wczesniej napisał nie zależy mi tylko na równej i pełnej opaleniznie, ale po prostu podoba mi się moja figura w nim, i czuje się bardziej sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annet28
można spróbować ale stringi też pewnie zbierają piasek w miejscu cipki wiec co za różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LimonkaYa
Majcia 2001 ja wręcz nie mogłam się doczekać kiedy swoje ubiore, bo kupiłam w zime. Masz opory bo to właśnie tylko w polsce jakies głupie zwyczaje, inne niz na innych plazach. Nałóż normalnie przejdz sie po plazy i przyzwyczaisz się. Nikomu nic do tego w czym chodzisz. Ja noszę kilka lat juz i to ja mam smiechy jak ide plażą i widzę jak laski sie opalaja na brzuchu i dupska gotują na słońcu w majtach, Albo rolują se zwykłe gatki zeby więcej opalić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annet28
z rolowaniem przerabiałam jak cienkie majtki to jest ok ale jak grubsze z podszewką to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majcia    2001
Nie rolować nie chcę po to właśnie kupiłam bikini. A ty annet28 nie miałaś oporów ubrać pierwszy raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annet28
stringi czasem zakładam ale takie bardziej zabudowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majcia    2001
anett28 a wolisz takie zabudowane zamiast klasycznych stringów bo sie krępujesz czy po prostu takie lubisz i tyle. Brazylijskie też mi się podobają ale skoro juz mam ubrać na plaże to chciałabym bardziej skąpe zeby więcej opalić przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatt28
bardziej skąpe to jakie masz na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majcia    2001
No np. takie jak w linku podałam, bo wiem że brazylijskie to nawet pół pupci zasłaniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anett28
no tamte to całkiem spoko są na prawdę bardzo skape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anett28
no ten to naprawdę skąpy chyba nie dała bym rady wyjść w takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×