Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks po ciąży

Polecane posty

Gość gość

Jak to było u Was? Jestem ponad 4 miesiące po porodzie, a uprawialiśmy seks raz! I było to 2 miesiące temu :(. Najdziwniejsze jest to, że ja mam ochotę, ale facet nie. I nie chodzi tu o kg po ciąży, bo już dawno je zgubiłam, figura wróciła do stanu sprzed ciąży. Karmię piersią, czy to może mieć wpływ na to, że jestem mniej atrakcyjna dla swojego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze stan pochwy sie zmienil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam cesarkę, więc to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie zapytasz faceta czemu nie chce seksu? Dziwne, ze nie potrzebuje chociażby "spuścić z krzyza", mój maz juz w połogu mial ciężkie jajka i go bolaly az :-P Moze sie gdzies indziej udziela i nie chce "zdradzac z Tobą kochanki" :-/ bo są i takie dziwadla faceci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były rozmowy na ten temat, ale zawsze jakaś wymówka, a to zmęczony po pracy, a to nieee, bo się maluch obudzi, a to obracanie kota ogonem "bo on chciał 2 tygodnie temu, a ja nie", bo akurat dziecko nie spało :/. Na kochankę raczej nie ma czasu, bo po pracy punktualnie jest w domu i też nie jest typem, który dużo wychodzi z kolegami. Ale już seks oralny mu pasuje... tylko, że ja mam swoje potrzeby również i zastanawiam się co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wasz dzidziuś byl planowany? Bo jeśli nie, to może boi sie wpadki? No bo skoro seks oralny mu pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzidziuś planowany, partner chce, jak tylko będzie można, więcej dzieci. Tylko ja sama się nie zapłodnię :D. Dlatego już sama nie wiem co o tym myśleć. Wiadomo, nie chodzę już wymalowana w sukienkach po domu, ale czy to o to by chodziło? Byłby aż takim samolubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×