Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Narzekaja wszyscy na ten Londyn

Polecane posty

Gość gość
Taaa dawaj statystyki, buraku. Chyba coś zmyślasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no patrz, bylam na Teneryfie 2 razy za kazdym razem tydzien (nie jestem ta osoba ktota tu pisala dzis o Teneryfie) I nikt mnie nie zgwalcil. moja kolezanka nyla raz na tydzien, jest bardzo ladna, nikt jej nie napadl itd. ode mnie z pracy kobiety mlode, ladne lataja tam co roku niektore I nikt nigdy ich nie atakowal ... :P wsadz se wiesz gdzie twoje "dane". ... zal mu, ze inni na wakacje lataja a on tylko Mazury, grilla I wedke ma :D :D :D na nic innego nie stac go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że frustrat zmyśla. Pewnie żadna go nie chce i przez to musi wyżywać się na rodaczkach ma kobiecym forum. Żyć nie umierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech moze poda statystki na temat, ilu mezow bije zony w Polsce ... :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL co tydzień giną 3 kobiety z rąk mężów/konkubentów. Na temat znęcania się w rodzinie nie ma dobrych statystyk, bo większość ludzi siedzi cicho (bo wstyd). A ten debil bredzi o wymyślonych gwałtach tylko dlatego, że żadna kobieta nie chce z nim uprawiać seksu. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad polskim morzem jedyne co jest pewne to lodowata woda w morzu i wysokie ceny w miejscowościach turystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wladyslawowo jest super ale jak pisalam, wole wloskie plaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dwa lata temu pokoik w 3 Strefie mozna było wynająć za 100/tydzień, a teraz jakis dureń ciagle spamuje, ze pokoj 1000 miesięcznie:D to Pewnie ten psychol bingol:D Bo Tutaj tez juz sie udziela, on chyba cała dobe stalkuje na forum, zeby wyłapać tematy jak ten i pisać ten szajs:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta lodowata woda w Bałtyku to niestety prawda. A ceny z kosmosu też. Wakacje nad Bałtykiem to żaden interes. Lepiej gdzieś do ciepłych krajów. Grecja, Włochy, Hiszpania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opcja nad Bałtykiem to opcja dla spłukanych i tych którzy chcą zaoszczędzić na wieczorach panieńskich/kawalerskich. Wystarczy zobaczyć co zalęga się tam w wakacje : 500+ i lads z Anglii. Rzeczywiście super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj wiesz, niekoniecznie. nie generalizuj a tak. Moja kolezanka mieszka w Polsce, w w Inowroclawiu. ma meza, dwoje dzieci. oboje pracuja caly etat, oboje maja nieco poniej sredniej krajowej wiec szalu nie ma. do tego kredyt na mieszkanie. I wakacje moga sobie pozwolic tylko na Baltyk lub jakies jezioro I to I tak daje im nieco po kieszeni, bo mi mowila w zeszlym roku. a to sa porzadni,kulturalni ludzie, nie zadne patologie czy socjale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale racja, woda w baltyku jest zimna. plaze, piasek sa czesto ladne, ale woda zimna I nie za czysta. co poradzic jak kogos nie stac na zagraniczne morza. ja w Polsce wole gory niz morze bo tu gdzie mieszkammam piekne czyste plaze I niebiesko-turkusowa wode (niekoniecznie bardzo ciepla, ale czysta no I plaze niczym Karaiby, mimo ze to kraj ktorego byscie nie podejrzewali o takie plaze! - serio jak kilka lat temu dalam ze 3 zdjecia z tamtych plaz na ffb to znajomi z Polski kometowali "wow, Karaiby? czy Tajlandia?" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×