Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa nagle nie chce przepiac mieszkania na wnuczkę co robić

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich. Jestem wściekła ponieważ moja teściowa oświadczyła, że mieszkanie (w blokach) przepisze na swoje drugiego syna (brata mojego męża), a nie na wnuczkę!!!!! Wcześniej mówiła, że mieszkanie będzie należeć do naszej córeczki i tak cały zcas mówiła. Teraz okazuje się że mieszkanie dostanie jej syn. Nie mam nic do brata męża, ale on nie ma rodziny, dzieci i nie zamierza ich mieć. Czy mogę sądzić np, że teściowa ma kłopoty ze zdrowiem? ma 70 lat. Jej syn ma 29 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej mieszkanie, jej sprawa - goń się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz nic zrobić. Możesz jedynie teraz mówić, że skoro drugi syn dostanie to niech pomaga jak będzie was prosić o pomoc. A poza tym syn ma 29lat może mieć jeszcze rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znow prowo o tesciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może właśnie dlatego, że nie ma rodziny teściowa zagwarantowała mu jakieś zabezpieczenie na czas starości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nawet byłoby niesprawiedliwe, gdyby miała je dostać wnuczka. Brat męża w nim dorastał, dojrzewał, ma z tych 4 ścian wspomnienia, a dla wnuczki to mieszkanie bez większej wartości sentymentalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to brat twojego męża musi się podzielić z bratem bo należy się. Chyba że zrobi zapis o tym że może może mieszkać do śmierci i syn będzie się nie opiekował to wówczas faktycznie nic twój mąż nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 latek może się ożenić jeszcze wiele razy i spłodzić 10ro dzieci. Mało kto z moich znajomych miał już dzieci w tym wieku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to ma rzeczy, że brat nie ma i nie będzie miał rodziny???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zadbaj o mieszkanie dla córki jak jesteś taka dobra. Tak czy siak możesz się przeliczyć że zapewnisz dziecku mieszkanie ma start bez wysiłku.. Ja mam 40 lat, a moja babcia żyje i ma się świetnie dzięki Bogu. Teściowa może żyć kilkadziesiąt lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11h10- a dlaczego brat ma się dzielić? Jeśli matka przepisze mieszkanie na niego już teraz, to drugiemu synowi nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a może wam już pomogła i teraz chce pomóc drugiemu synowi?nie rozumiem takiej roszczeniowej postawy. To może wy zrobicie na mieszkanie dla córki a nie oczekuj że wszystko spadnie z nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy planujesz zaopiekowac sie tesciowa na stare lata jak bedzie tego potrzebowac? poza tym co twoi rodzice wam dali lub chca dac albo waszej corce? jestes roszczeniowa piz/da ktora nic od siebie nie da a wymagania ma jak z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11h10- a dlaczego brat ma się dzielić? Jeśli matka przepisze mieszkanie na niego już teraz, to drugiemu synowi nic do tego. Widzę że czytałaś tylko początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proooooooooooovo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×