Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

perfumy ! gdzie kupujecie ?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Tak jak w temacie gdzie kupujecie zazwyczaj perfumy ? jak na allegro to podajcie sprawdzonych sprzedawców którzy w swojej ofercie mają oryginały perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ostatnim czasie zdecydowanie bardziej wolę zakupy w tym sklepie: https://neness.pl/ jest to perfumeria internetowa i zaopatruję się tam w takie małe fiolki perfum po 20 ml , nigdy nie mogę wybrać odpowiedniego perfum więc kupuję od razu kilka na raz takich fiolek i starczy mi to na bardzo długo, a i mogę sobie zmieniać zapachy codziennie na inne :D Jak dla mnie to jest mega i zapachów też mają bardzo dużo że bez problemu znajdziesz coś dla siebie, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o mnie to perfumy zamawiam w sklepach online najczęściej na www.Nuty-zapachowe.pl maja niższe ceny i do tego szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to szczescie ze mieszkam w Niemczech jeżeli chodzi o "perfumy" nie ma czegos takiego tutaj w prefumeriach moge kupić wody perfumowane oryginaly oczywiscie ceny sa duzo 2x wyzsze niz w pl tylko w pl sa wody toaletowe sprawdzone na wielu znanych markach zapachy sa zupelnie inne a flakoniki idntyczne napisy te same wiec uwazajcie jezeli macoe wode perfumowana z kupowaniem przez internet bo moze sie okazc woda toaletowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×