Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ekonomika72

Jak z klasą odejsc od mężczyzny?

Polecane posty

Gość Q1
gość wczoraj "Wreszcie Q1 zakumałeś. " ja lubię proste rozwiązania." Ja nie prowadzę rozmów z prostakami, bo życie nie jest takie proste. Dla ciebie jest proste - niech tak zostanie. Nie mam zamiaru, szkoda mi czasu na przekonywanie cię do moich tez. Ty mnie nie przekonasz do swoich. Tyle jest ludzi, których możesz przekonywać do swojego podejścia. Nie mam zamiaru ci w tym przeszkadzać. Nie walczę z wiatrakami. z klasą" x Bądź konsekwentny w tym co deklarujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Q1 wczoraj Dyskusję uważam za zakończoną z tobą." Bądź konsekwentna w tym co deklarujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ci radzą prosto z mostu, mężczyzna ma inaczej skonstruowany mózg niż kobieta nie potrzebuje tysiąca powodów i tłumaczeń. Naglowkujesz się nawymyslasz, i na koniec usłyszysz "i po co pierdolisz te głupoty chcesz odejść to odejdź "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q1
gość wczoraj "Q1 wczoraj Dyskusję uważam za zakończoną z tobą." Bądź konsekwentna w tym co deklarujesz." x Od informacji przypominającej do dyskusji droga daleka. Nie myl pojęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Q1 "Od informacji przypominającej do dyskusji droga daleka. Nie myl pojęć." Od informacji, że nie rozumiesz prostego słowa konsensus, do dyskusji droga daleka. z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak z klasą odejsc od mężc

Mam ten sam dylemat i nie, niestety nie o kasę tu chodzi( swoja mi wystarcza aż nadto). Oboje po cięzkich przejściach, niestety to nie podstawy do budowania nowego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powiedzieć "pie........ol się" i wyjść trzasnąwszy drzwiami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×