Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warszawa jacek

samo życie

Polecane posty

Gość warszawa jacek

PROSZE O CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM Witam wazystkich na tym forum od kilku dni czytam tematy ktore są posrednio lub bezpośrednio związane ze mną ,sprawy u mnie mają sie tak Od prawie roku jestem zwiazany z Anką w sierpniu mamy zamiar wziąsć slub (cywilny) oczywiście chcemy mieć dzieci Problem polega na tym że Anka pracuje w klubie nocnym dla VIP ow i z pewnych okreslonych wzgledow bedzie robiła to dalej przynajmniej kilka lat Jak wygląda życie w takich zwiazkach pytam ludzi mających wiedze na ten temat Jako że czytałem podobne tematy z gory odpowiem że - nikt sie nie dowie co ona robi (rodzina i znajomi) - jest zdrowa i nie ma HIV -sama dobiera sobie klientow i sa to stali bywalcy - nie ma nałogow - ja mam własną firme A o powodach podjecia tej pracy nie bede pisał Prosze wiec o odpowiedzi jak wyglada życie i relacje w takich zwizakach i małżenstwach? JEŚLI MASZ PISAC OBRAŻLIWE TEKSTY LUB MNIE UMORALNIAĆ DARUJ SOBIE SZKODA TWOJEGO CENNEGO CZASU Pozdrawiam Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli zdradza cię z każdym to może nie ma wirusa HIV ale może ma inne, oraz grzyby pasożyty i bakterie. Ale chcesz, to bierz. co nam do tego kolego Jesteś już z nią w relacji to po co nas pytasz o to co i jak?! wziąć jak brać nie braść*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu chodzi o relacje małżeńskie gdy kobieta jest prostytutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa simson
Jesteśmy po ślubie 22 lata normalne małzenstwo i czworo dzieci Jednak w latach 1998-1999 nie z własnej winy popadlismy w tarapaty finansowe ,po wyczerpaniu wszystkich możliwosci zarobkowych żona zdecydowała że pojdzie pracować jako prostytutka ja byłem przeciwny temu w końcu zgodziłem sie na to Pracowała 17-19 dni w miesiacu w agencji towarzyskiej Relacje miedzy nami były normalne jeśli można to tak określić gdy była w domu dopytywałem ją o to ilu miała klientow czy miała jakieś specialne usługi (bywały takie) pytałem o atmosfere w pracy i relacje z innymi dziewczynami Pracowała tam około dwa lata gdy staneliśmy na nogi zrezygnowaliśmy z tego Jeśli są jakieś pytania odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do papa simson Czy ktoś z rodziny lub waszych znajomych dowiedział sie co robiła twoja żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa simson
Tak moj kolega z pracy stał sie przypadkowym klientem w klubie w ktorym pracowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slavemax84
Witam Atrakcyjny niewolnik 32 lata 180 cm 90 kg Ciemna karnacjia Niewolnik do kompletnego zdominowania dla pani.. Dziewczyn par bądź paczki znajomych. Poddany do sprawowania nad nim władzy 24 na7. Jako poddany godze się na wszystko bez granic i tabu Wykonuje każde polecenie w każdym miejscu. Mogę dojechać na służbę w każdy rejon Polski ( jeśli będzie to służba na stałe) Jeśli ktoś chce się tylko zabawić by dać ujścia swym perwesyjnym zachciankom.. Jestem ze śląska. Jestem gotowy na każdy rodzaj służby Można mnie Bic Ponizac Tresowac Mogę być chłopcem na posylki Poddanym do pracy i służby ( oddaje zrobione pieniądze pani bądź państwu) Można użyć mnie jako mebla Jako sprzątaczki Psa do gotowania prasowania służby w domu Można mnie sprzedawać i wynajmować dzięki czemu tak też zarabiać na psie Można mnie skazać na zwykłą pracę Wystawiać w sieci Sprzedaż filmów zdjęć lub prowadzić blog poświęcony poddanemu.. Dla chętnych.. Niewolnika można trzymać wszędzie Pokój Piwnica Strych Działka Garaż Pomieszczenie gospodarcze Itp Temat rzeka Niewolnik bardzo dobrze mówi w języku angielskim dla zainteresowanych poddanym mieszkających poza granicami Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Himalaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wcześniej dobrze napisał autorowi chodzi o wzajemne relacje małzeńskie gdy kobieta jest prostytutką Myśle jednak że ze wzgledu na poziom tutejszej dyskusji czyli zerowy bedzie to raczej trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat czekam na prawdziwe wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×