Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak facet pisze ze....

Polecane posty

Gość gość

Jak facet pisze (3lata sie znamy), ze zaluje swojego ost zwiazku, ze chcialby zyc i kochac mnie, zeby sie troszczyc, ze wszystko przeanalizowal, ze ja mam piekna duszę i jestem piekna... Ze on wszystkie wie, ze zycie to nie tylko patrzenie w chmury. Przy czym to nie jest szary obywatel, tylko wyrozniajacy sie z tlumu poprzez swoje hobby, prace, wyglad.. Itp.. To jak to odebrac, prawda czy falsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne,,, czemu sie nie spotkacie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znudzenie rooochaniem jednej i tej samej peeezdy ubrane w górnolotne słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fałsz. Nie wierz w takie brednie. Ten facet jakby chciał z Tobą być to by był. Żyje się tu i teraz a nie analizuje. Kiedyś wybrał inaczej bo wtedy na innej osobie zależało mu bardziej niż na Tobie. Jeśli pisze/mówi coś w stylu ''żałuję, że nie poznałem Cię wcześniej''to znaczy że nie wie czym jest miłość. Wtedy, z osobą któą przeżywał miłe chwile tak nie myślał. Taka gadka szmatka dla Ciebie a otarcie łez...bo za tymi pięknymi słowami nie pójdą żadne czyny, prawda? Coś w rodzaju pożegnania dla Ciebie, nawet jeśli dalej będzie kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cloud_Dancing
Pomyśl na spokojnie...jak roochal tamtą to jakoś nie żałował , że nie ma Ciebie. Kontaktował się z Tobą kiedy był z tamtą? Czy jak zgaduję, dopiero o rozstaniu z nią?.Potrzebowł dogłębnej analizy aby zrozumieć, że woli Ciebie? Czy raczej poczuł pustkę i z nudy napisał do Ciebie? Więc nie kochał tamtej..czyli wolał kogoś kogo nie kocha. Myślisz,że uczuć do tamtej dziewczyny nie był pewien, nie mówił jej e jest piękna,wspaniała? Jaką masz pewność, że teraz ''jest pewien'' a za chwilę pozna kogoś i stwierdzi, że z Tobą też mu się zdawało. Uciekaj od takich typów. Ma Cię w rezerwie i bardzo go to cieszy że znów może namieszać w Twoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to odebrać? A tak, że pewnie 3 lata temu nie udało mu się ciebie wyroochać i teraz chce naprawić ten ''błąd''/ A może poroochał i z racji rozstania i braku innej opcji zatęsknił za twoją...opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Wam, jestescie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znudził się tamta. Tobą też by się znudzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×