Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kajaaa

Kobitki pochwalcie się Waszymi pociekachami

Polecane posty

Gość Kajaaa

Mam nadzieję, że takiego tematu nie było...Pochwalcie się swoimi dzieciaczkami :) Jak mam dwóch chłopaków (póki co ;) ) starszy Alan ma 6 lat, młodszy urwis Mikołaj 15miesięcy a...w brzuchu mam malutką córeczkę (nareszcie będzie druga kobitka w domu, bo z trzema facetami niełatwo jest wytrzymać ;) ;) ) ... W sierpniu przywitamy małą Nadię :) już się nie mogę doczekać :) Trójka dzieci i na tym koniec, już powiedziałam mężowi, że jeśli chce spełnić swoje marzenia o posiadaniu drużyny piłkarskiej musi sobie sam urodzić kolejne maluchy hehe :D A jak Wasze dzieciaki :) ? W jakim wieku zostałyście mamusiami? Ja miałam 21 lat jak urodził się Alan, myślałam że nie dam rady, wtedy mówiłam, że nie chcę już więcej dzieci, bo była przyzwyczajona do innego życia, ale gdy mały zaczął prosić o braciszka albo siostrzyczkę bo nie chce być sam to jakoś tak poszło ;) i kocham moich chłopaków najbardziej na świecie, córcie zresztą też, i nie mogę się jej doczekać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 29
Cześć Jam mam prwie 14 miesięcznego Franka, mój też jest urwisem. Ciągle coś psoci wszędzie go pełno, zajrzy w każdą szczelinę. Trójka dzieci - podziwiam, ja sięzastanwiam czy kiedyś zdecyduję się na drugie dzuecko, ale może z czasem z czasem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko jednego synalka, 12-letniego Patryka. Urodziłam jak miałam 19 lat. Zleciało jak diabli, a jeszcze pamiętam, jak mi go przynieśli na salę w różowym kocyku..... Pozdrawiam szczęśliwe mamusie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 7 letniego Tymona, którego kocham nad życie 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 7letniego Kacpra, 3letnia Agatke a w pazdzierniku urodzi sie Oliwia.... Kacpra urodzilam jak mialam 25 lat i tez myslalam ze nie dam rady.... dopiro co przyjechalismy do Kanaday... z dala od rodziny, bez pieniedzy, nikogo tu nie znalismy.... oj ciezko bylo.... pod koniec ciazy przesladowaly mnie koszmarne sny ze dziecko sie urodzilo a ja nie mam w co go ubrac, nie mam pokarmu i wogule nie wiem co z nim robic... budzilam sie zlana potem przerazona i zaplakana..... teraz to juz co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 3 cudeńka - córcia Ada ( Adrianna ) - 7, 5 roku ( już uczennica , ech... jak ten czas leci :) ) - synio Mikołaj - 2 latka i 3 m-ce ( zbój z czarującym uśmiechem , którym potrafi załatwić wszystko :) ) - córcia - Kinga - rok i 2 m-ce ( takie typowe najmłodsze dziecko w rodzine , słodkia , żywa - ulubione zajęcie to wyciąganie ubrań z szafek :) ) dają czasem w kość , ale jak się wejdzie do pokoiku wieczorem jak śpią to takie słodkie są , że cała złość i zmęczenie przechodzi :) Kajaaa - ja urodziłam Adę jak miałam 20 lat , też byłam przerażona i też długo twierdziłam , że już nigdy więcej żadnych dzieci :) jak widać wszystko potoczyło się inaczej i jakoś daję sobie radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 3 cudeńka - córcia Ada ( Adrianna ) - 7, 5 roku ( już uczennica , ech... jak ten czas leci :) ) - synio Mikołaj - 2 latka i 3 m-ce ( zbój z czarującym uśmiechem , którym potrafi załatwić wszystko :) ) - córcia - Kinga - rok i 2 m-ce ( takie typowe najmłodsze dziecko w rodzine , słodkia , żywa - ulubione zajęcie to wyciąganie ubrań z szafek :) ) dają czasem w kość , ale jak się wejdzie do pokoiku wieczorem jak śpią to takie słodkie są , że cała złość i zmęczenie przechodzi :) Kajaaa - ja urodziłam Adę jak miałam 20 lat , też byłam przerażona i też długo twierdziłam , że już nigdy więcej żadnych dzieci :) jak widać wszystko potoczyło się inaczej i jakoś daję sobie radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaaa
Teraz chwilka spokoju Mikołajek zasnął, jest słodziutki jak śpi, aż chce się Go zjeść ;) a Alan bawi się z kolegą przed domkiem, usilnie namawia nas na psa, chyba wkoncu mu go kupimy bo to prawdziwy pasjonata zwierząt ma już króliczka i dzielnie się nim opiekuje. A to chyba dobrze by dzieci wychowywały się razem ze zwierzętami, bo uczy to ich szacunku i miłości do nich. :) A mała się dziś wyjątkowo wierci, kopie, to będzie piękne jak już ją zobaczymy na tym świecie, nareszcie córcia :D Pozdrawiam wszytskie mamusie i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwlekająca
o rany, babki, na serio tak Wam cudownie z dziecmi ? Ja mam 27 lat prawie i bardzo sie boje tego calego zycia z dziecmi. Nie wyobrazam sobie nie miec dla siebie czasu, nie moc wyjsc wieczorem, nie dosypiac no i siedziec godzinami w piaskownicy.... :( Na dodatek nie mam w miescie zamieszkania ani mamy ani tesciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaaa
Wiesz to zależy od usposobienia i od tego czy naprawdę lubisz dzieci dla mnie to było naturalne...Owszem mówię szczerze Alan nie był palnowany ale chciany, gdy się urodził nie umiałam się nim zajmować, byłam bardzo młoda i kompletnie nie przygotowana, ale szybko się wszytskiego nauczyłam i teraz mogę z ręką na sercu powiedzieć, że dzieci to coś wspaniałego dla kogo warto żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pociecha Dominika w sierpniu skończy 3 latka a powinna w listopadzie miała 1 kg jak się urodziła. Musiała bardzo walczyć aby teraz być z nami ale jest i jest bardzo żywą dziewczynką wszędzie jej pełno i bardzo gadatliwą buzja jej się niezamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29
A ja mam 10-letniego syna...to już stara wyga, ale cieszę się że jest już samodzielny a ja wciąż młoda...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewiczek
A ja mam najbardziej wkurzającego i kochanego zarazem :D:D:D synka Mateuszka, który ma 3,5 roku i za cel życiowy obrał sobie robić mi na złość na każdym kroku...:D Ale gdy go wieczorem usypiam i on się do mnie przytula i mówi szeptem: " KOCHAM CIĘ MAMUSIU..." wybaczam mu wszystkie złe chwile... Pozdrawiam wszystkie Mamusie... Ewcia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja córcia
ma 13 lat, a urodziłam w wieku 29 ,a więc moja młodość jest przedłuzona,ze tak powiem ,kocham swoje szczęście nad życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja lukrowana
a ja mam 11 letniego synka, pięcioletnią córeczke i zaraz sięknę sobie jeszcze jedno :) ach, no i wciąż jeste piękną i młoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vg364w
A ja mam córcie, robi wspaniałe brązowe kupki, umie [popwiedzeć mama, ostatnio miała zatwarddzenie, bo zjadła za dużo chipsów, ale potem było juz dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 3 synów 15 17 20 lat
przsezłam tyle operacji co demi Moore i jestem taką rakietą, że hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam synka Oskara ,który ma 4,5 roku.Jak kazdy czterolatek uwielbia rozrabiać ,a ostatnio nikogo nie chce słuchac.Mam nadzieję że to przejściowe.Urodziłam w wieku 22 lat i myslę że to był dobry moment.:) Pozdrawiam wszystkie mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma syna Damian chodzi do 4 klasy i córkę Julię chodzi do 1 klasy i tez byłam bardzo młoda jak urodziłam zaraz po szkole ale nie cofnęłabym czasu nigdy w życiu:D fajnie jest być młodą mamą z dużymi dziećmi i :D ale na trzecie to nie ma mowy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam dzieci. ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannna
A ja mam Olivię, ma 4 latka. urodziłam majac niespełna 18 lat. mimo wszystko chcielismy tego dziecka. Teraz bardzo pragne miec drugie, może chłopca ( tatuś by chciał:) ) Ale nie wiem jakie czasy nas czekają. Ja nie pracuję, mieszkamy z rodzicami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA 1972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA 1972
a MOJ SKARB to prawie 8-letnia Małgosia.Najdrozsza,kochana i wymarzona Córka. teraz tak trudno zdecydować sie na Jasia..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaaa
Oj cieżki dzień dzisiaj, Mikołaj od samego rana marudny, Alan w zerówce, babcia przyszła i zabrała najmłodszego na spacer, więc jest trochę ciszy...Moja mała Nadeczka tak się wczoraj wierciła, że nie mogłam w ogóle spać, może wyczula, że o niej mowa ;) Mąż wczoraj przykleił się do mojego brzucha i delektował się każdym kopniakiem małej ;) A jak Wasi faceci? Pomagają w opiece nad dzieciakami? Bo u mnie chłopaki wprost szaleją za tatusiem, z nim mogą więcej, takie prawdziwe męskie zajęcia ;) dobrze, że na babki nie chodzą ;) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek z czarną dupką
Ja mam dwie córeczki starsza Zuza ma 5 lat a mlodsza Magda 3, 5.Fajne są i kochane, ale strasznie rozrabiają! Szczególnie ta młodsza -straszna łobuziara , prawdziwe chłopaczysko!!!!Kochana teściowa się śmieję,że tatuś zapomniał dorobić pitolka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuuuuska
czesc, to ja tez sie pochwale :) Gabrynia skonczyla 2 latka w kwietniu, urodzilam ja jak mialam 23 lata, teraz bardzo bym chciala drugiego bobasa (najlepiej chlopczyka) ale kupilismy mieszkanie i toniemy w dlugach wiec musimy to jakos odlozyc;... oby nie na wieczne nigdy! co do mezowskiej pomocy - pomaga jak tylko sie da i chwala mu za to bo sama to bym chyba przy naszej urwisce na zakretach nie wyrobila :) pozdrawiam wszystkich szczesliwych i zakochanych w swoich maluchach rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patysbabis
cze ja mam w domciu trzy babki najstarsza ma trzy i pół roczku średnia rok i siedem miesiecy a trzecia właśnie jutro kończy trzy tygodnie wesoły ten mój babiniec pies też jest kobietką tylko męża szlag trafia ze nie m a potomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja córcia skończyła niedawno 8 miesięcy, a taki z niej psotnik. Miesiąc temu nauczyła się wstawać i teraz wszędzie dojdzie po meblach. Ale jak śmiesznie teraz, kiedy mała wyciąga z szafek czasopisma, a tata próbuje jej wytłumaczyć, że pewnych rzeczy nie powinna ruszać. Po paru chwilach mała już znowu tam idzie iwyciąga wszystko na podłogę. Pozdrawiam wszystki mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lostereski
Trafiłam to przez przypadek, radość moja z dzieci pokrywa się ze smutkiem. Mam 3chłopaków 21,19 i 13, dwoje z nich jest niepełnosprawnych to jest ten smutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×