Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 30 lat i wbrew pozorom czuje sie stary

Polecane posty

Gość gość

Widze ze ogolnie najlepszy czas to 20 - 25 lat. Latwo wyrywalem dziewczyny, chec do zycia optymizm. Teraz :O Slabo. Kobiety w moim wieku tez coraz mniej mnie pociagaja, im starsze bardziej marudne. To bzdury ze mezczyzna zyskuje z wiekiem, moze pieniedzy, ale mlodosc i mlody wyglad sila krzepa sa tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem cię. HBNic dziwnego, że nie czujesz się już tak młodo, trzydziestolatki też często pociągają mężczyźni w wieku ok 20 lat, przy nich mogą poczuć się młodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty pijesz kurde to ty Decydujesz kiedy jesteś stary , JA jestem od tego że czy jestem stary czy młody , to powiedz mi że sylwester stalone jest stary dojrzały facet który wie czego chce ma 72 lata a ma sześciopak i nie jednemu co ma 20 może spokojnie najebać , gadasz takie pazdury że się rzygać chce , jak z góry zakładasz że jak nie będziesz ciężko pracował na swoją sprawność fizyczną i tak dalej to jesteś naiwny i tępy , ja mam 32 lata i powiem ci jedno lepiej się czuję jeśli chodzi o swoją siłę i przyrosty masy mięśniowej są lepsze , ja sobie przyrzekłem że do końca swoich dni będę ciężko ćwiczył bo jak powiesz o bo mi się nie chce to jak jebniesz na dupie to już śmiało kopać ci mogą grób , jesteś skończonym kretynem temat prowokacja jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×