Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak delikatnie zakończyć relacje??

Polecane posty

Gość gość

Od lutego spotykam sie z mężczyzna 33 lata. Na pierwszym spotkaniu powiedzial mi że jest dla mnie stary (ja mam 27). Nie wiedziałam za bardzo o co chodzi. Teraz byłam z nim na jego imprezie rodzinnej i zauwazylam ze jest masakra. Szybko się meczy i faktycznie jest zdziadziały. Nie podoła mi. Problem w tym że cała rodzina i jego znajomi są mną zachwyceni i przez to on też bardziej sie zaangazowal. Chce mu jakos powiedziec ze jednak dopiero teraz widze o co mu chodzilo z tym ze jest "za stary dla mnie". Nie wiem jak to delikatnie zakonczyc bo w sumie nie jestesmy w zwiazku tylko sie tak spotykamy zapoznawczo ale on juz sie zaangazowal za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu ktoś uważa że to prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak taka jedna w Brodnicy. Znależć nowego i wkurzać prawie byłego taz, żebu on sam sie zdenerwował, albo wmawiać mu rzeczy nieistniejące, zeby wszuscy dookoła myśleli , ze to jego wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta z Brodnicy jeszcze nie zakończyła, ale jest w trakcie...Dobrze jej wychodzi robienie w trąbe facetów, mało co pracowała a teraz chatę przejęłą i jeszce sporo innych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×