Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pocztuś

Mega problem z przesyłką pocztową

Polecane posty

Gość Pocztuś

Ro się porobiło...sprzedałam za pośrednictwem allegro przedmiot za 1300zł. Poszłam na pocztę (e naszym mieście nie ma kuriera) kupiłam karton, folie bombelkową... Zapakowałam starannie zaznaczyłam że przesyłka ekspres, ubezpieczenie i że ostrożnie maja się obchodzić... A wczoraj koleś który kupił odemnie przedmiot domaga się zwrotu pieniędzy bo przedmiot dojechał zniszczony... Ale kurde na pierwszy zut oka karton jest w opłakanym stanie a przedmiot całkiem połamany.. Alw paczkę odebrał podpisał u listonosza odbiór mimo że widział w jakim stanie dotarło... A mało tego na potwierdzeniu pan na poczcie u którego wysyłałam paczkę w wartości towaru sam sobie napisał 100. W ogóle nie pytając ani nie informując mnie o tym... I co teraz mam zrobić był ktoś w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usługę dostarczenia paczki możesz reklamować na poczcie. Kupujący natomiast ma prawo domagać się obniżenia ceny towaru, jego naprawy lub zwrotu całości kosztów. Powinien jednak najpierw odesłać przedmiot do Ciebie, żebyś mogła rozpatrzyć jego reklamację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlatego zamiast poczty lepiej wybrać dobrą i sprawdzoną firmę kurierską, zobacz na www.iexpress.com.pl przesyłkę masz zawsze bezpieczną i na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×