Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieśmiała dziewczyna

Polecane posty

Gość gość

Witam piszę z pewną (ładną) dziewczyną. Problem w tym że jest nieśmiała. Żeby wyjść po za tą strefę pisania, zaproponowałem spotkanie, odmówiła, bo woli się najpierw poznać. Z tym że ona pisze do mnie raz na jakiś czas, tzn jest online musi upłynąć wiele czasu zanim napisze, np. rano była online ja do niej pisałem nie odpisała, potem dopiero późnym wieczorem coś odpisała. No wiec pewnego dna napisalem do niej dlaczego tak się zachowuje, odpisała mi że jest nieśmiała i nie wie co napisać. :/ Jak to odbierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes rezerwowym frajerem w trybie friendzone, gdyby baba byla zainteresowana to chcialaby spedzac razem kazda wolna chwile, kontakt zlapaliscie wiec niesmialosc juz tu nie ma nic do gadania. ona nie traktuje cie powaznie, odpusc sobie i olej manipulantke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie ona nie jest po prostu nieśmiała tylko ma fobie społeczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:48 skrobie wszeteczna? co? jakies pseudopsychologie od siedmiu bolesci chalupniczym sposobem tworzone sprzedajesz, bo sie bzdurek w czasopismie naczytalo... oj kiepsko. zreszta niech nawet bedzie - tym bardziej na mentalna kaleke zdrowy gosc nie powinien tracic czasu. tego kwiata pol swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wmawiacie zdrowym ludziom wasze choroby. Autorze lecz się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna ma swoje życie i nie będzie pisała całe dnie, bo czas jest cenny. A autor to pewnie całe dnie przed komputerem spędza czas bez zajęć jakichkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wmawiacie zdrowym ludziom wasze choroby. Autorze lecz się!!!! x tak mi powiedziała . i ja lepiej wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaką fobie ci wy gadacie ona nie ma fobii tylko jest nieśmiała. albo udaje i nie chce zemną pisać x a ja mam zainteresowania siedze tylko wieczorem na komputerze więc mam swoje życie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mi powiedziała . i ja lepiej wiem x to skoro tak napisala to tak jest, moze nie mila nigdy chlopaka i nie chce nic schrzanic ani sie rozczarowac czy tez byc wykorzystana, wiec jest ostrozna ... tak to chejtujecie kobiety ze nie chca sie umwaiac na hop siup a jakby sie od razu spotkala i facet okazalby sie zbokiem czy g****icielem to tez byscie psy wieszali na kobiecie ze naiwniara, wy sami nie wiecie czego chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to debile, co drugi to madrzejszy jak cos faceta to gadki, ze nie domyslilas sie ?? nie zauwazylas?? a jak tyczy sie kobiety to gadki facetow : "was sie nie da zrozumiec, same nie wiecie czego chcecie" zero zrozumienia co sie mowi to faceta i jezcze zwalanie na kobiety to z nimi cos nie tak skoro facet nie rozumiem o co chodzi kobiecie , mi sie wydaje ze sa po prostu tepi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:32 A mozesz po polsku pisac, nie po swojemu? Tego sie zrozumiec nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze kobiety poczuły sie urażone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×