Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obywatelka wszechswiata

bingol twierdzi ze za 30 zlotych zrobi w Polsce duze zakupy

Polecane posty

Gość obywatelka wszechswiata

takie jak w UK za 30 funtow :d no, bo skoro przelicza sie 1:1 (jego zdaniem), to wobec tego za 30 PLN kupi kilogram wolowiny, 500g sera, chleb I dobre maslo? CZYZ NIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumple go dymali w UK
bingol to analfabeta i debil, siedzi u matki w pokoju, chla piwo z kieszonkowego które dostaje i píerdoli nieustanne farmazony na temat zielonej wyspy w PL, bo jakby miał takie super życie i żone którą rooha to by nie siedział na kafe w dziale POZA POLSKĄ i codziennie od świtu do nocy píerdolił durnoty o rzekomym dobrobycie, ale trzeba przyznać że chłopak ma fantazje i może książki pisać, nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo on ma tylko 30 złotych. Jakby mia 35 to by zakupy za 35 złotych zrobił. Problem w tym, że nie ma, dlatego tylko 0 złotych może przeznaczyć na zakupy. Mamusia Bingolka nie żyje, jak zrozumiała, co jej się ulęgło, to umarła ze zgryzoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no on nie widzial na oczy 30 funtow w życiu, bo tvPiS nie pokazuje takich rzeczy, tam tlyko psioczenie a Unię, wszelkie miesięcznice męczennice i inne takie ;) nie odpisze tutaj, bo jest głupi i tchórz co nie bingol?/ czytasz to, ale NIE ODPISZESZ TCHÓRZU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fgffdvdv cxv sdgergkahdwdhnnnnnnnnnnnwwwwwwhhhhhhhhhhhhhrrrrrrrrrrrrrrrrrkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won z Unią :D Polska zawsze niezalezna i niepodlegla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy odpiszesz? co kupisz za 30 zloty - papier toaletowy>>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 PLN spokojnie sie kupi kilogram wolowiny, 500g sera, chleb I dobre maslo w Polsce. I to dobrej polskiej wołowiny i chleba na zakwasie, nie macie takiego w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w UK mamy wszystko! Bingol, żryj tynk za te twoje 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chleb na zakwasie kupujé we francuskiej piekarni 15 minut od domu (duze miasto w UK). myslisz ze Polska ma monopol na zakwas czy dobre mieso? smiech na sali. a wolowina to w Polsce rarytas, wiec nie - NIE KUPISZ WOLOWINY ZA £30 PLN I jeszcze w tej kwocie dobry chleb I maslo, o nie. chyba ze jedna oskrobana kosc wolowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska wołowina jest najlepsza w UE. Co wy w tym uk macie skoro nawet takich pysznych kiełbas jak w pl nie macie? A co dopiero mowic o wolowinie;) ja mam u siebie kiełbase sląską, jałowcówkę, chłopską, podlaską. Macie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Polska wołowina jest najlepsza w UE. Co wy w tym uk macie skoro nawet takich pysznych kiełbas jak w pl nie macie? A co dopiero mowic o wolowinieoczko.gif ja mam u siebie kiełbase sląską, jałowcówkę, chłopską, podlaską. Macie cos takiego //// nie jem kiebas od 8 lat wiec mi to wisi :D jem tylko chuda wolowine I ryby takie jak tunczyk, pstrag I halibut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego Polska importuje wołowinę? Czy dlatego, że w Polsce rzadkością są rasy mięsne, a do handlu najczęściej trafiają stare krowy mleczne, które na koniec lądują w rzeźniach? Befsztyku nie zrobisz z polskiej wołowiny, dlatego potrawy z wołowiny, którą trzeba sprowadzić są takie drogie w Polsce. No tak, mielone wołowe jest tańsze, bo to z tych emerytek mlecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo on pewnie wlasnie tylko mielone kupuje. każdy wie, że wołowina w Polsce jest droga. a ja tam akurat wolowiny nie lubię, no ale najgorsza to wieprzowina jest, bleeeeeehhhh. nie ma to jak byc na takiej diecie jak moja :D czyli codziennie 1 lub 2 jajka, co drugi dzien dorsz lub łosoś lub pstrąg, czasem inna ryba; duo brązowego ryzu, spoko kaszy, nieco ziemniakow, zero pieczywa; nieco makaronu ale tylko gryczany lub ryżowy; duuużo warzyw zielonych i strączkowców; dużo bananów, duzo jabłek i malin, borówek itd, sporo orzechów. jest git. biegam maratony, a on po tej kiełbasie i mielonym to pewnie nawet 10 km nie dałby radę, ha, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałam jednego wegetarianina i też opowiadał bajeczki o zdrowym jedzeniu. I on już nie żyje. Zmarło mu się chociaż był taki wybredny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Biegam maratony" :D faktycznie powod do dumy buehehhhheeeee :D zre tyle kaszy warzyw i ryb ze wyglada jak gruba swinia i musi biegac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tak sobie tłuamcz. te Twoje "grube świnie" to nie przebiegłyby 5 km ale co ty wiesz- ty nawet 1 km nie dasz rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmarło mu się chociaż był taki wybredny. ///// zdradzę Ci sekret WSZYSCY UMIERAJĄ. :) :D a teraz płacz, płacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:30 idz ty w krzaki z takimi "mądrościami". Sama nie jadłam mięsa 5,5 roku, zyje i mam sie dobrze, jestem osoba zdrowa i zawsze byłam, bez względu na dietę. Takze nie wal takich śmieci, ze jak Ktos nie je mięsa, to umiera, Bo to Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesko daje sile. Zal czytac tych co tu pisza ze warzywa wszamiają, na kopalni lub w budownictwie machneliby 10 razy łopata i tyle. A do ciezkich prac miesko trzeba jesc aby miec siłe, najlepiej tłuste. Dawnoej ludzie tak jedli i dozywali 90-100lar. Dzis padaja po 60 bo jedza wbrew naturze i zwyczajom od pokolen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Miesko daje sile. Zal czytac tych co tu pisza ze warzywa wszamiają, na kopalni lub w budownictwie machneliby 10 razy łopata i tyle. ,,,,,,,,,,, wiesz co to jest np triathlon? to najpierw przepluyniecie kilku km, potem rower ok 40 km I potem bieg 10 km. jedno po drugim, ten sam dzien. nie lada wyczyn. znam faceta ktory byl w pierwszej 10.tce triathlonu we Francji kilka lat temu jest wegetarianinem - z podruktow zwierzecych je tylko jajka I ser. I dodatkowo nie spozywa glutenu ! on takze chodzi po Alpach itd. jakos ma sile bez "mieska". ma wlasny klub sportowy, jest jego zalozycielem, glownym trenerem Itd. ale co ty wiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co nas jakas smieszna francja obbchodzi co wysylala zydow do obozow zaglady. Te pajace walczyli krocej z niemcami we wrzesniu 1939 niz slabsza Polska. Liczy sie tylko PL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A co nas jakas smieszna francja obbchodzi co wysylala zydow do obozow zaglady. Te pajace walczyli krocej z niemcami we wrzesniu 1939 niz slabsza Polska. Liczy sie tylko PL! ----- ales ty glupi. zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sama jestes glupia i pusta debilka co historii nie zna. Kanalio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaahahahahahahhhhhhhhhahahahahahahaaaaaaaaaaaahahahahaha hahahahahah hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha szkockie debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingol ryj pedalski
bingol ty cwelu, matka papu nie podstawiła i osranych gaci nie wyprała ci jeszcze? masz z tego ból doopy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 30PLN to nawet jednej średniej jakości wina nie kupi w PL, bo w PL ceny są 2X takie jak na zachodzie, w PL takie wino to minimum 60PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co kupowac jak najlepsze wino sie robi z domowych winogron:D pedale ty nawet na tym zgnilym zachodzie nie wiesz jak samemu zrobic. Kupuj kupuj i przeplacaj frajerze hahahaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kogos stac, to nia patrzy na to tak jak ty- nie uwaza, ze przeplaca. logiczne chyba? ja np kupuje wino zwykle za 8-11 funtow. na specjane okazje takie drosze. np na 10. rocznice slubu mielismy wino za 23 funty. wspaniale bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×