Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szorty

Polecane posty

Gość gość
ja nie rozumiem jak można tak lżyć dziewczyny jak ta brołken i ktoś tam jeszcze. co jeśli nabierze przez to obrzydzenia do swojego ciała? chciałybyście w jej wieku (pewnie nie pamiętacie), żeby ktoś Wam tak napisał, że nie wolno Wam podkreślać kobiecości? co za chamstwo. i pewnie wszystkie do kościółka, a dziewczynie robią ogromną krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze na plazy tez ktos nie chce ogladac twojego slabego ciala z celulitem w stroju. a musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się że takie szorty są tandetne i sama bym takich nie założyła. Ale jak ktoś inny nosi to niech sobie nosi, widocznie ma inny gust i mu się takie podobają. Jak komuś na ulicy czyjąś goła dupa przeszkadza to niech oczy zamknie albo na policję zadzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pewnie wszystkie do kościółka, a dziewczynie robią ogromną krzywdę X Jakbyś zgadł(a), broken do bozi i kościółka pierwsza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki tu patol jest, dziewczyna zapytała gdzie kupic spodenki. A tu juz ja zwyzywali od dziwek niewiadomo co i wszyscy umoralniaja. Jestescie wszyscy siebie warci. A ty młoda nie patrz na to kup szorty moze kiedys bedziesz w nich szla i spojrzy sie na twoj tylek którys facet tych tepych bab a one udusza sie gilem z zazdrosci. Ot dlatego taki tu hejt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:58 Nie podniecaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ładne laski to w taką pogodę smigają po miescie i pokazują ciałka. Tylko kaszaloty siedza w domach ukryte i sie udzielaja na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko małolaty i nieroby na utrzymaniu mężów/partnerów o tej porze latają po mieście. Normalna kobieta jest w pracy i kończy o 16/17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co tu robisz o tej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach głupie pytanie 500+ wjechalo po co w pracy siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:14 w pracy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tam pasują kto nie chce niech nie nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×