Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy łatwo znaleźć porządnego faceta na męża ?

Polecane posty

Gość gość

W wieku 28 -30 lat. I w miarę dobrze wyglądającego? Nie jestem puszczalką dziewczyną nigdy nie byłam i takiego kogoś szukam. Dziewczyny powiedzcie? Miałam 1 faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kpisz czy o droge pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy gdzie będziesz szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze lata masz juz stracone. Ale szanse sa jeszcze dosc spore , jako ze jestes jeszcze przed 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jestem, 30 latek, duże oszczędności 6 cyfrowe, hobby gry video i lego, prawiczek, własna działalność tylko gdzie ja ciebie wcisne? Musiała byś być ładna jak ona https://youtu.be/aCAPT4GyNMM ta jej córka, z tym jednym spalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo trudno dziś o porządnego faceta, a w tym wieku juz tacy są zajęci, pozostały tylko jakieś buraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up jestem obrazany więc idę bo szkoda mi czasu. Właśnie dlatego nie szukam kobiety już, te dobre są tylko w sprawie dla reportera reszta to jakieś rozczeniowe suki z wymaganiami. Zmarnuje życie bez miłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa____
Oczywiście, że możesz znaleźć. Pytanie tylko gdzie szukasz i w jaki sposób i czy jesteś zdesperowana, żeby jakiegoś znaleźć. Pytasz się gdzie? Hmm.. To zależy co lubisz robić, czego chciałabyś spróbować w życiu, jakie masz hobby. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mnóstwo porządnych i godnych zainteresowania mężczyzn tylko że oni się bunkrują tak jak i porządne kobiety. Taki właśnie w tym problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
z tym "mnostwo" to chyba jednak przesada:D tylko co to ma byc za desperacja, od razu meza szukac? co, pol roku, rok znajomosci i slub? i "jakos to bedzie" bo sie dopasujecie? no ciekawe kto do kogo... na miejscu tych porzadnych facetow omijalbym takie emanujace desperacja facetki szerokim lukiem. jak banke samonapedzajacego sie autouwielbienia i przekonania o wlasnej porzadnosci czy innej "-osci" przebilem, to ciesze sie bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj mojej narzeczonej gdzie mnie znalazla;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy łatwo znaleźć porządnego faceta na męża ? -tak o wiele gorzej o porzanna kobiete Polska slynie z porznnych facetow ale zlych baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×