Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Senegalczycy po meczu zaatakowali polskie rodziny!

Polecane posty

Gość gość
Wiem! Jesteś nieśmiała :D To napewno ja? Podaj jakiś szczegół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am_Dyzio
mam wrażenie, że jeszcze nie wszyscy PANY z polskiego futbolu zrozumieli co ich czeka za kilka dni , być może są pod wpływem ALKO i nie dociera do zamroczonych ale wkrótce dotrze , wpływy pieniędzy zmaleją wielokrotnie, skończy się picie , wiele osób straci pracę, będą błagać o pracę managera powierzchni do sprzątania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co mam podać, który konkretnie szczegół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam wiedzieć? Bystra jesteś, cos wymyslisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyzio te "pany", zarabiają i już zarobili miliony, do tego większość ma reklamy na boku, tu nawet jak odpadną z MŚ to nie odczują tego w klubie. Sodówa uderzyła, to nie jest już ta drużyna co dwa lata temu na ME, wtedy dali z siebie wszystko i żal było ich jak odpadli na koncie, teraz mało kto ich żałuje i zaczynają ich krytykować albo się z nich śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyzio te "pany", zarabiają i już zarobili miliony, do tego większość ma reklamy na boku, tu nawet jak odpadną z MŚ to nie odczują tego w klubie. Sodówa uderzyła, to nie jest już ta drużyna co dwa lata temu na ME, wtedy dali z siebie wszystko i żal było ich jak odpadli na koncie, teraz mało kto ich żałuje i zaczynają ich krytykować albo się z nich śmiać. x Bracie.... 225 obserwujący. Wystarczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razy weszło do Dyzia, bo przy pierwszym wywaliło mi "504 Gateway Time-out", a mimo to dodało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to ja :) Zmykam juz spać. Kolorowych i miłego dnia jutrzejszego :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am_Dyzio
a wg mnie to nie jest normalne i moralne, że młody piłkarz w wieku 22 lat z II Ligii kopiący piłkę na boisku kilka godzin w miesiącu zarabia 18 tys. netto PLN w większości na koszt polskiego podatnika , drużyny i kluby piłkarskie otrzymują dofinansowanie od Starostów i Wojewodów a jego rówieśnik w wieku 22 lat pracuje jako frezer przy maszynach na trzy zmiany i zarabia netto aż 2500 PLN netto miesięcznie i musi normę wykonać miesięczną , gdzie musi myśleć w czasie pracy a piłkarzyk kopnie piłkę na lewo lub na prawo, czasem trafi w piłkę , medycy, cały sztab medyków, rehabilitacje i baseny, wszystko na koszt podatników i na rachunku bankowym otrzymuje 18 tys. PLN miesięcznie, zgroza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyzio zgadzam się, a jeśli jeszcze wyciągnąć jakie miliony zarabiają w zagranicznych klubach, czy za jakie gigantyczne pieniądze są transfery to już w ogóle o obłęd zakrawa. Niestety, ale czasy się zmieniły, teraz podstawa to kasa, fejm i cała otoczka reklamowa - Ronaldo jest tu chyba idealnym przykładem, ale Lewy i inni tez nie odstają. x Dobranoc Dyzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×