Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Senegalczycy po meczu zaatakowali polskie rodziny!

Polecane posty

Gość gość
Nie znajdziesz, nie ma takiej opcji mój kamuFFlaGGe jest the best :classic_cool: i go nie zdradzę nikomu, ale oprócz tego mam lipne konto, na lipne sprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź bardziej tajemnicza od Tajemniczego :D rzuć mi trop, a ja jak rasowy kundel pójdę jego śladem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź nie wrzucaj mnie do jednego worka z Tajemniczym :D i bądź rozsądny, a nie rasowy kundel :D nie podam tu nic co by mnie zdradziło przed obcymi :classic_cool: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem Ci obcy... siostro;) Jaki mam być? :D Jeszcze nie czas na rozsądek :D Moze kiedyś, kiedyś, kiedyś, kiedyś... kiedy trafi mi się spokojna kobieta, która będzie działać na mnie jak relanium lub jakaś melisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No patrz, a na mnie relanium nigdy nie działało :D nawet jak "piątki" brałam, a melisa to dla dzieci dobra. Człowieku z czym Ty mi tu wychodzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mow mi bracie :classic_cool: jesteśmy tu incognito ;) Z tą meliska i relanium to metafora taka :) Kobieta ma mieć na mnie uspokajacy wpływ i nie działać swoim zachowaniem jak płachta na byka :) Cale życie aż do 3 z przodu tylko takie mi się trafiały i trafiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bracie.... wiem, że to była przenośnia. I uwierz, nie jesteśmy tu incognito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie obejmuje RODO ;) Wiem, ze zrozumialaś. Jesteś moja siostrą, a wiec musisz być kumata i załapana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z neta - oparzenia nie zaklejaj plastrem - rany nie smaruj żadną maścią ani żelem - opatrunek z gazy jałowej A od siebie - pij dużo wody, bo pewnie temperatura też robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio na przemian słońce i deszcz :/ Dzieki, z tego wapna na bank skorzystać i chyba juz wiem gdzie je dostanę. Moze jutro lub dopiero w niedziele jak bujne się do miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zamiast wody piwo moze być? Mam go dużo... przez swoja ślepotę bezalkoholowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja już sama siebie ocenzurowałam i zamiast napisać "pij dużo płynów" od razu poprawiłam na "wody", a ten już na piwo schodzi :D Tak, wapno powinno pomóc w gojeniu i opanować swędzenie. To jeden z najprostszych leków, a pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wiesz mam go dużo (ok. 20 szt. ) i nie wiem co z nim zrobić :) Jeśli by pomogło, to w smaku lepsze niż woda :) Dobrze, że nie wkradła Ci się kreska do "o" ;) bo tego nie lubię pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wkradła mi się, bo się pilnuję :) To pij to piwo, jak już tak musisz, a głowy nie zawracaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ono ma 0% :D Dlaczego jesteś dla mnie niemiła? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo już taka jestem, za dużo tu miłych panienek, to muszę tu trochę przeciw równowagi wprowadzić. Zanim mnie modka wykopie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż mi te miłe? Mógłbym mógł je na palcach dwóch dłoni policzyć... niedługo pewnie już na jednej :( Modka niech się buja, nie pozwolenie na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na tym forum mam pod górkę, nazwijmy to "problemy techniczne", trochę mi to tu życie utrudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie już te problemy nie dotyczą. Wiesz co? zawsze na TT możesz się odezwać gdy już dostaniesz dożywotniego bana tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiem, że mogę. Dziękuje że mi pozwalasz :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie będzie mnie tutaj jutro, to koniecznie napisz mi tam :) Roznie moze być... jakas krowa moze mi do pokoju wejść i mnie zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro to już będzie (u mnie) z godzinę, więc jak nie zasnę to się odezwę. Proste nie? ;) A krową się nie martw, tylko swoją ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie za 2 :D Ręką jak ręką... mam je dwia, a ja jestem jeden, jedyny... wprost unikat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamujesz się jak Trzasku swoją ławkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am_Dyzio
polscy 'pseudokibice' powinni przeprosić bardzo kulturalnych kibiców z Senegalu za swoje zachowanie i to jest sprawa podstawowa, drużyna z Senegalu grała w piłkę 'żywiołową' na moskiewskim stadionie , jak polska drużyna w Niemczech w 1972 roku, doskonale pamiętam te mecze pod wodzą trenera Górskiego , cała drużyna grała futbol dynamiczny i wygrywali mecz za meczem , po wielu latach drużyna z Senegalu uczy Polaków, jak należy grać w piłkę a tych zawodników z Senegalu w 1972 roku nawet nie było na świecie, gdzie się podziały błyskawiczne i dokładne podania, z pola lewego na pole prawe, szybkie dojście do piłki i gol drużyna z Senegalu przypomniała Polakom , jak należy grać w piłkę i nie spać na boisku , być może naszym piłkarzom się w zadach poprzewracało , za dużo browara i dużo pieniędzy , więc może zaczną myśleć , gdy zarobią jak polski robotnik w fabryce 2500 PLN netto miesięcznie, odciąć forsę , czy piłkarz z II ligi musi zarabiać 18 tys. PLN miesięcznie ? czy się gra albo siedzi na ławce to 18 tys. PLN się zarabia i PAN PIŁKARZ a oprócz kopania w piłkę nie potrafi NIC ! oczywiście, tym polskim kopaczom w piłkę życzę aby zaczęli żyć, jak normalny Polak za 3000 PLN miesięcznie i aby zarobić pieniądze za sukcesy grając w piłkę, oczywiście mecz z Kolumbią przegrają PANY PIŁKARZE , mam nadzieję, że Jarek Kaczyński się wkurzy i Prezydent i tym PANOM okroją te zarobki do średniej krajowej ! oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzasku mi do piet nie dorasta. Ja zawsze jestem szczery i miły. Nigdy jak ten pajac na pokaz :) Widze wjezdzasz z tematem wprost na bloka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyzio masz racje, co do piłkarzy. Szczególnie to, że teraz wszystko opiera się na wielkich pieniądzach. Kiedyś grało się dla sportu, dla zwycięstwa, dla Polski, teraz gra się dla pieniędzy, a największe pieniądze zarabia się w ligach zagranicznych i tam nasi zawodnicy dwoją się i toją na 500% mocy. Do tego oczywiście fortuna z reklam. A tu na MŚ cóż, po co się mają szarpać jak nie zarobią kokosów. Takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Trzasku mi do piet nie dorasta. Ja zawsze jestem szczery i miły. Nigdy jak ten pajac na pokaz usmiech.gif Widze wjezdzasz z tematem wprost na bloka smiech.gif x :D bingo, prowokuje bo pamiętam jak to się ostatnio skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odbieram to jako chęć napisania do mnie na TT, tylko Szukasz pretekstu by Cię stad wykopano i wtedy cyk na priv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak, odbieraj se te halucynacje w gorączce po oparzeniowej :) Tylko teraz sprowadzę Cię brutalnie na ziemię, chyba od miesiąca wiem o TT i co? milczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×