Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość0010

Zaparcia

Polecane posty

Gość gość0010

Witam, moja córka ma 8 miesięcy, dokuczaja jej zaparcia. Próbowałam juz każdego rodzaju mleka bebiko, nan, bebiko na zaparcia i kolki itd.. Wprowadziłam już rozszerzona dietę, malutka płacze przy robieniu stolca. Stolec wychodzi twardy jak kamień.. Nie wiem co robić.. Proszę o pomoc, podaję juz sok z jabłka, suszone śliwki z garnierka. Córka mało pije podaję jej na różne sposoby picie. Zaczęło się to gdy przeszlismy na mleko dwójkę, czy wasze malce też tak mialy? Co robiliście? Może coś podawaliscie? Co może powodować takie zaparcia? Może jakiś owoc? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij się żywic tylko fast foodami to tez nie będziesz się mogła wysrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ma problem i prosiła o odpowiedź.. Jak nie umiesz udzielić rady to nie pisz.... Szkoda mi takich ludzi jak ty.. Nie życzę Ci tego problemu z twoim dzieckiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mała ma 2 lata i 2 miesiące i od ponad roku walczymy z zaparciami. Przez rok byłam pod opieką chirurga, ale temu wyczerpały się pomysły i chce dać skierowanie do gastroenterologa. Zalecenia chirurga: dicopeg i nie dopuszczać do tego, aby nie robiła... dłużej niż 3 dni. Wówczas Melilax. Nie wolno podawać produktów ryżowych. Próbuję poić, śliwki, jabłka, kasze i nic nie działa. Stale trzeba podawać dicopeg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewalone, mój ośmiolatek ma zaparcia, a co dopiero takie male dziecko :( Nie wiem jak poradzić Twojemu maluszkowi,ale może pomogę innym mamom tutaj. Ja mojemu podaję preparat intesta, dzięki czemu paskudne zaparcia zniknęły, a mały juz nie narzeka, oczywiści male innowacje do diety tez żeśmy wprowadzili, ale większość zawdzieczamy intescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo pomogły czopki z kurkumą Procto Zac. Bardzo są pomocne przy zatwardzeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×