Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zero mniejsze

Czy faceci czy kobiety są ogólnie większą patologią?

Polecane posty

Gość zero mniejsze

argumenty muszą mieć wytłumaczenie za lub przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość alkoholikow to faceci, i to faceci częściej popełniają samobójstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facec***iją przez kobiety, bo te zawsze chcą facetów wyzyskiwać i aby na nie orali a one się pachnić i się obijać i mają 1000 wymagań na które to facet ma robić, a samobójstwa to robią ludzie wrażliwi a kobiety to często podłe suki bez uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w obecnych czasach kobiet alkoholiczek też nie brakuje tylko piją prywatnie w domu przed serialami TV lub w kuchni przy stole, zamiast publicznie, dlatego tego tak nie widać, ale nawet więcej bab pije niż facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:21 tylko mięczak zwalamswoje niepowodzenia na kobiety, facec***iją bo są patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....zwala swoje niepowodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci muszą pić bo wtedy kobiety są "ładniejsze", bo tak to same poczwary jeśli nie umalują jeszcze ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90 % bezdomnych to faceci, dzieci zwykle tracą faceci, rozwody o winie są w większości orzekane z wina faceta, więcej samobójstw popełniają faceci. Odpowiedź jest oczywista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet poprostu się nie maskuje, widać że parol, kobiety są mistrzyniami kamuflażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś i jest nią kultura, kiedyś wszystko się wyrowna, kobieta pójdzie do woja będzie miała zbiórkę o 4.30 nago z okresem krew po nodze i wiele innych rzeczy to zobaczysz na stare lata bezdomne zulice dające d**y za kielicha wódki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To no, tak sobie to tłumacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 31 że co? Zdań nie umiesz sklecić. Co ma piernik do wiatraka, jaka kultura. Odpowiedź to faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie stare lata durniu,jakoś nie wszyscy bezdomni to starzy ludzie a przypominam obowiązkowej służby w wojsku już nie ma. Ciekawe jaki absurdalny argument na to wymyślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to większa patologia, wystarczy zobaczyć ile jest ku'rw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spotkalem jeszcze baby a mam juz swoje lata by nie ogladaly sie na to co mam a posiadam sporo. Kilka kobiet w moim zyciu usilnie chccialo mi do lozka wskoczyc czując ze gratyfikacja finansowa ich nie ominie,a tu Du..pa bo ani seksu ani ozłacania z mojej strony na boku nigdy nie bylo.Kilka pań chcialo rozbic nasz zwiazek ale nie wyszlo im:) odpowiedz na temat jest nadwyraz jasna i oczywista dla kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ci co krzystaja z kurw to dopiero patologia, a jest ich duzo wiecej niz k***w. placic za seks = nieudacznik i łajza ktory nie potrafi tego zdobyc od normalnej kobiety bez placenia jej za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to chuuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuuje to czesc faceta idioto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość bezdomnych to faceci z prostej przyczyny, nawet pomijając rozwody gdzie ich baba oskubie i chatę zabierze to facet nie ma pipy, baba jak nie ma ani grosza i nie ma gdzie mieszkać daje się poderwać pierwszemu lepszemu i już ma dach nad głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość bezdomnych to faceci bo chleja i traca wszystko (łacznie z rodziną) przez alkohol, najpierw poczytaj sobie idoto statystyki zamaist pisać bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba jak chleje to dalej ma dom i zasiłki bo ma dzieci, dopiero jak jej zabiorą to zostaje na lodzie, potem przygarnie ja trochę mniejszy pijak który ma pracę i mieszkanie by mieć co bzykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to większa patologia, wystarczy zobaczyć ile jest ku'rw x Męskich kurw też nie brakuje, za nocleg ciagną faje starym pedałom albo robią minete babom po 60. Chłopy to najwięksi hipokryci i obłudnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie stare lata durniu,jakoś nie wszyscy bezdomni to starzy ludzie a przypominam obowiązkowej służby w wojsku już nie ma. Ciekawe jaki absurdalny argument na to wymyślisz x Odpowiem jako pracownik noclegowni dla bezdomnych ; większość bezdomnych to faceci w wieku około 40, zwykle po odsiedzianych wyrokach, bezrobotni, żyjący z tego co wyżebrzą albo ukradną,zwykle od czegoś uzależnieni, często zryci psychicznie, których rodziny pozbyły się z wyżej wymienionych powodów. Są i kobiety, ale na 100 facetów jest ok. 5 kobiet, oczywiście z opisanymi wyżej cechami. Więc chyba wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spotkalem jeszcze baby a mam juz swoje lata by nie ogladaly sie na to co mam a posiadam sporo. Kilka kobiet w moim zyciu usilnie chccialo mi do lozka wskoczyc czując ze gratyfikacja finansowa ich nie ominie,a tu Du..pa bo ani seksu ani ozłacania z mojej strony na boku nigdy nie bylo.Kilka pań chcialo rozbic nasz zwiazek ale nie wyszlo imusmiech.gif odpowiedz na temat jest nadwyraz jasna i oczywista dla kazdego x Zwyczajnie masz skłonności do dziwek. I kogo za to winisz. To ty wybierasz zdziry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuuje to czesc faceta idioto smiech.gif x Ten debil składa się z samego huja. a może interesują go baby z hujem. Albo sam nie ma huja. Coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:23- napisałem wyraźnie że nie zdradzam i nie zdradzałem,potrafisz czytać czy preferujesz raczej by tą wiadomość napisać Brailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 90 % bezdomnych to faceci, dzieci zwykle tracą faceci, rozwody o winie są w większości orzekane z wina faceta, więcej samobójstw popełniają faceci. Odpowiedź jest oczywista X Mezczyzna traci dom po rozwodzie bo jest mezczyzna, mezczyzna ma zabierane dzieci bo jest mezczyzna a kobieta utrudnia kontakty z dziecmi itd. Kobiety w sadach sa uprzywilejowane wiec to co piszesz to bzdury a nie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdurą to jest twoja inteligencja, nie pisze nigdzie ze bezdomność jest przez rozwód, podałam rozdzielne rzeczy świadczące o tym ze wiekszosc potalogi to faceci. sady przyznajądzieci matkom bo najwiecej rozwod jest jak dzieci am malutkie, a matki karmią, sa z dzieckiem od urodzenia i mają baardzo czesto silniejsza wiez z dziezkiem niz ojciec, ponaddto w wiekszosci przypadkow ojcowie nawet nie chca dzieci tylko dobrowolnie ustalaja małzonkowie miedzy sobą miejsce dzieci przy matce, co tez samo w sobie uwazam ze jest patologią - rezygnować z własnych dzieci. dodatkowo większość spraw o pozbawienie praw rodzicielskich jest przeciwko ojcom, co tez świadczy o patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:23- napisałem wyraźnie że nie zdradzam i nie zdradzałem,potrafisz czytać czy preferujesz raczej by tą wiadomość napisać Brailem x Co nie zmienia faktu że przyciągasz zdziry. Zastanów się dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×