Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Damian Czek

System kominowy

Polecane posty

Gość Damian Czek

Cześć, Jestem w trakcie budowy swojego pierwszego domu i właśnie jestem na etapie wyboru komina. Ostatnio sporo słyszałem o systemach kominowych, przez co zacząłem szukać informacji na ten temat. Z tego co wyczytałem, takie systemy są bardzo łatwe i szybkie w montażu, kosztują sporo mniej od zwykłego murowanego komina, a co najważniejsze, nie zajmują wiele miejsca, przez co powierzchnia mieszkalna pozostaje bez zmian. Znalazłem świetną ofertę na http://www.systemykominowe.pl/systemy-kominowe/komin-turbo.html chciałbym najpierw poznać opinię innych użytkowników tego rozwiązania. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak sprawdza się taki system w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Ja zamawiałem wkłady kominowe z www.tchkominy.pl. Posiadają profesjonalną obsługę klienta, przystępne ceny i szeroki wybór produktów. Myślę, że będziesz zadowolony z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz też poradzić się specjalistów. Myślę, że będą w stanie Ci lepiej podpowiedzieć. Ja zamawiałam system kominowy z www.tchkominy.pl. Przed zakupem pomogli mi dokonać wyboru i objaśnili różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, systemy kominowe są szybkie w montażu. Do tego są bezpieczniejsze niż kominy murowane. Tylko trzeba postawić na te wykonane z wysokiej jakości materiałów, znajdziesz takie u henitom.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×