Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdesperowana poszukiwaczka

Czy jest w tym kraju praca...

Polecane posty

Gość Zdesperowana poszukiwaczka

... w której pracownik jest traktowany jak człowiek a nie jak g.. no?? Jeśli tak to poproszę o oferty, najlepiej z recenzjami pracowników. Bo pracodawca zawsze zapewnia cuda nie widy, byle tylko szybko zapełnić kims dziurę w grafiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracy szukalam 20lat, w koncu mam-potrzebowalam do tego 4dypomow i zyc mi sie nie chce. Nie mam meza, dzieci, zarabiam ok.2tys. i kazdego dnia budze sie ze stachem, kiedy mojej szefowej sie odwidze i zacznie mna pomiatac, jak to bylo w innych pracach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, jest. Albo po prostu trzeba kłaść pałę na szefa, kierownika, przełożonego. U mnie w pracy jest taka atmosfera, bo pracownicy przyzwyczajeni, że luz blues, a tu podkręcono śrubę, jak firmę przejął zagraniczny koncern. I teraz trzeba pomyśleć, czy idziemy do roboty PRACOWAĆ, czy pić po pięć kawek dziennie, psiocząc jednocześnie na szefa. I picie kawki nie polega na "pójdę do kuchni, zaleję kawę i wracam", tylko każda przerwa po 10-15 minut. Do tego zrobić se śniadanko, obiad zjeść, lunch, do sklepu skoczyć. To i nie dziwi, że szefostwo bierze się za ucięcie takich procederów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×