Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krolewnaniezdrewna

Żonaty z portalu randkowego

Polecane posty

Gość krolewnaniezdrewna

Poznałam niedawno na seks-randkach żonatego faceta. Ja jestem wolna, ale cel mamy jeden - wiadomo jaki. Znajomość trwa niecałe 2 miesiące, dużo ze sobą piszemy, flirtujemy i widzieliśmy się 3 razy (odległość). Ale wiecie co? Jedna rzecz mnie zastanawia. On twierdzi, że nigdy jeszcze nie zdradził żony i właściwie uwierzyłam mu w tę bajkę, ale ostatnio odkryłam jego konta na kilku innych portalach (on o tym nie wie), które zostały założone już kilka lat temu, a na jednym z nich ma nawet kilka fotek swojego penisa w całej okazałości. I w dodatku te fotki są widoczne nawet bez posiadania tam konta, publicznie. Nie boi się, że jego żona może to kiedyś przez przypadek zobaczyć?? Ale z drugiej strony to zauważyłam też, że w seksie wcale rewelacją nie jest, taka trochę niemota z niego. Tak jakby faktycznie małe doświadczenie miał z kobietami. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli jego imie zaczyna sie na A. - to uwazaj na niego.. ps. Jakie województwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnaniezdrewna
02:11 Nie, to nie A. ;) A masz jakieś doświadczenie podobne? Co sądzisz o takim facecie? On to wogołe wygląda i zachowuje się skromnie, grzecznie taki jakby nieśmialy a w domu podobno pantoflarz (sam tak powiedział). A tu proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie ciesz jak tak sie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnaniezdrewna
A czemu mam sie z tego cieszyć? A z resztą bardziej mnie interesuje co myślicie o tym facecie w tej innej kwestii, o którą pytałam. Jakaś taka zagadka się z niego zrobiła dla mnie bo wychodzi na to, że ten facet to same sprzeczności i to jaaakie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnaniezdrewna
Pewnie juz śpicie wszyscy a ja gadam sama ze sobą ;) Ale to dlatego, że siedzę w pracy (do 6) i na razie nie ma co robić. A chciałam jeszcze dodać że na początku naszej znajomości powiedziałam mu, że na ten czas kiedy my sie będziemy spotykać to nie chciałabym żeby spotykał się jeszcze z innymi. On się zgodził no i wtedy właśnie zaczął mi mówić że niby nigdy nie zdradził i że na pewno jestem pierwsza i będe jedyna, ale jak widać to raczej chyba nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd on jest,bo nie chcę Ci go odbić.podobnego poznałam.moze to on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem problemu. Żonaty, dziesiąty, w seksie niemota, do tego Cię okłamuje, a Ty prosisz o wskazówki. Zmądrzej chciałoby się tylko powiedzieć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonaty Cię interesuje?niezłe z Ciebie ziółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie przeszkadza status kochanka. Byleby potrafił dać Kobiecie TO czego nie ma w domu. Sama jestem mężatką i w sumie tak jest bezpieczniej. Osobiście zanim spotkam się z jakimś robię rozpoznanie i na 10 przechodzi 1 do fazy Live. Następnie na spotkaniu przy kawie kolejne badanie osobowości i jeśli delikwent zda wszelakie egzaminy to udajemy się do sypialni - u niego lub w hotelu. Biorę co chce i tyle. Jak będzie dobry to dam mu kolejne szanse. Spotkałam się w ten sposób z trzema i z nich od roku mam jednego. W domu pantofelek totalny a ze mną zamienia się w ogiera. Nawet mi powiedział, że z żoną poprawiło się współżycie ale to ich sprawa. Mnie interesuje moja rozkosz. Układ mamy jasny, w razie komplikacji nie znamy się. Polecam Wam Dziewczyny spróbować kochanka zonkosia ale uważajcie. Zabezpieczajcie się a dopiero gdy Was przekona do siebie idźcie na całość. Niech wie co ma, co otrzymuje i ile musi z siebie dać aby utrzymać się w swej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnaniezdrewna
09:13 Twoja odpowiedź chyba najsensowniejsza z tych wszystkich i warta zastanowienia. Bo te pozostałe dziwne są i nic nie wnoszą do mojego pytania :/ Bo co ma za znaczenie skąd on pochodzi albo ja? Co kogo to w sumie obchodzi? Albo co mnie obchodzi opis czyjegoś kochankowania, który nic nie wniósł dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×