Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przeziębienie?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam pytanie. Od 2tygodni mam katar męczący kaszel na początku z odkrztuszaniem wydzieliny teraz już coraz mniej. Po napadzie kaszlu boli mnie mocno głowa przez 2-3 godziny. Od 3 dni doszło ropienie oczu. W dzień jest w miarę ok natomiast wieczorem chwilami widzę jak przez mgłę. Gorączki nie mam. Ktoś miał tak? I czy to tylko przeziębienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majerka

Ja piję kombuchę od brothers&sisters. Jest smaczna i wzmacnia organizm. A dodatkowo ma spoko dobrych witamin. Także można tak się wzmacniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Jak będziecie chcieli kupić coś dla niemowlaków, by oczyszczać śluzówkę to moim zdaniem inhalator Baby dobrze się sprawdzi. Bardzo delikatny w działaniu więc nie będzie problemu z tym, by przy dziecku wykorzystywać. Zdecydowanie godny polecenia sprzęt w rozsądnej cenie. Działa tak, że dziecko nie marudzi szczególnie w trakcie inhalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik

Z tych polecanych modeli to wiem, że ludzie chwalą mocno Alergia STOP przygotowywany przez Sanity – specjalny model, który ma ułatwić funkcjonowanie z alergią, więc myślę, że możesz zerknąć na ten model, może ta inhalacja przynosić będzie więcej pozytywnych efektów i łatwiej będzie można radzić sobie szczególnie wtedy, gdy mocno alergia daje o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
Dnia 11.09.2019 o 13:53, Gość vvv napisał:

Jak będziecie chcieli kupić coś dla niemowlaków, by oczyszczać śluzówkę to moim zdaniem inhalator Baby dobrze się sprawdzi. Bardzo delikatny w działaniu więc nie będzie problemu z tym, by przy dziecku wykorzystywać. Zdecydowanie godny polecenia sprzęt w rozsądnej cenie. Działa tak, że dziecko nie marudzi szczególnie w trakcie inhalacji.

Świetny inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia88

Przy dużym przeziębieniu to trzeba iść od razu do lekarza. Jednak w początkowym stadium zawsze polecam Pelafen. Fajny lek, który można łączyć z innymi. Z reguły zahamowuje rozwój choroby i łagodzi pierwsze objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Pelafen to na prawdę skuteczny lek. Mi poleciła go znajoma. Podchodziłam z rezerwą do tej pelargonii afrykańskiej ale teraz zawsze mam go w domowej apteczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×