Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Maraa99

Mój chłopak mnie olewa

Polecane posty

Gość Maraa99

Z moim chłopakiem jesteśmy razem od 2 miesięcy, wydawało mi się, że przez kilka pierwszych miesięcy będzie cukierkowo i bez większych problemów. Zacznę od tego, że mimo mieszkania w jednej miejscowości na weekendy, a czasami w tygodniu wyjeżdżam do ojca (zależy od szkoły czy mi ilość sprawdzianow na to pozwala). W ostatnim tygodniu musiałam być u taty od poniedziałku do czwartku, w czwartek wracałam, byliśmy umówieni, że jak wrócę to się zobaczymy, jadnak on o tym zapomniał, nie odpisywał na smsy, w piątek też nie mógł się spotkać, a w weekend mnie już nie było. Nie widzieliśmy się tydzień, nie pisze, że tęskni, ani nic z tych rzeczy. Jak wspominam o czwartku, kiedy zostałam olana szybko zmienia temat. Czasami wychodzi gdzieś z kolegami na piwo, oczywiście nie bronię mu, ale nigdy nie zapytał mi się, czy może chciałabym iść z nim, a wiem, że jego koledzy przychodzą ze swoimi dziewczynami. Gdy pytam dlaczego nie zapytał, czy chce iść z nim, szuka jakiś wymowek, a na końcu mówi, że mnie kocha i koniec tematu. Nie mieszkamy razem ale niedaleko siebie i widzimy się raz w tygodniu. :/ No i jeszcze wiem, że cały czas utrzymuje kontakt z dziewczyną, która krótko przed tym jak zostaliśmy para liczyła na coś więcej z nim. Nie wiem co robić, czuję, że oddaliśmy się od siebie i mam mętlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×