Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak przejsc przez rozwod z psychopata gdy juz jestem wrakiem

Polecane posty

Gość gość

Czy terapia mi pomoze? Czy dam rade? Mam 30 lat,dwojke malych dzieci,boje sie jutra,boje sie wszystkiego. Pomozcie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego twierdzisz że to psychopata? Jak to się stało że masz DWOJE dzieci z psychopatą? Chyba to jednak z tobą jest coś nie halo - sama to zresztą potwierdzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terapia bezwzględnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terapia - tak. Często zdarza się, że ludzie wchodzą w toksyczne związki powielając niezdrowe schematy z domu rodzinnego. Ale sama prawie nie masz szans żeby to dostrzec. Na to musi spojrzeć ktoś z boku. Warto też zacząć szukać wiedzy. Tutaj są poradniki zarówno dla ofiar przemocy jak i na temat rozwodu, wszystko ładnie ułożone w tematyczne działy. Księgarnia Przemiana www.ksiegarniaprzemiana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Ci wybrać się do psychiatry jeśli masz tak duży problem, który Cię przerasta. Ja poszłam z podobnym do Dr Kołodziej-Kowalskiej. Teraz jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam uczęszczać na terapię do niej. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba co ma dzieci z psychopatą ci sie wyciszy?? Zapomnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoubleNeverEver
Tutaj nie tyle potrzebna terapia,co wsparcie bliskich i państwowych instytucji!Od kilku lat rozwodzę się z psycholem...Zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×