Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nagrobki Granitowe

Polecane posty

Gość gość

E-POMNIKI- TANIE NAGROBKI od 2799 zł tel: 796-233-250 informacji udzielamy 7 dni w tygodniu usługi wykonujemy na cmentarzach: Obsługujemy M.St Warszawa powiaty: Legionowski,Wołomiński,Otwocki,Piaseczyński,Pruszkowski,Nowodworski OFERUJEMY: Głównym elementem naszej działalności są nagrobki i pomniki. Są to zarówno nagrobki pojedyncze, podwójne, jak i dziecięce. Możliwość dostosowania projektu do wymagań klienta oraz szeroka paleta kolorystyczna powoduje, że jesteśmy w stanie wpisać się we wszystkie gusta. Dojeżdżamy do klienta na wstępną rozmowę, wraz z katalogiem. AKTUALNA PROMOCJA GRANITOWYCH NAGROBKÓW : bardzo duży wybór nagrobków wazony liternictwo rzeźby fotografie nagrobne galanteria nagrobkowa płyty profilowane ( granity) gwarancje 2 letnie realizujemy indywidualne zamówienia klientów wymiana starych zniszczonych nagrobków na nowe sprzedaż ratalna upusty dla emerytów i rencistów dojazd z ofertą TELEFON:796-233-250 GWARANTUJEMY ŻE Z PEŁNYM SZACUNKIEM ZADBAMY O MIEJSCE SPOCZYNKU PAŃSTWA BLISKICH. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ ORAZ CENNIKIEM USŁUG epominiki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
granit to dobry kamień ale i piaskowiec jest bardzo elegancki, zawsze mi sie podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowaliśmy się na granit, ale zielony i bardzo pięknie to wyszło. Nagrobek wykonał zakład kamieniarski Prokam http://www.prokam.pl/ z Krakowa. Jesteśmy w pełni zadowoleni z wykonania, nagrobek jest elegancki tak jak chcieliśmy. Granit to nie tylko szarości, ma ciekawe odcienie zieleni, beżów czy brązów, warto to wziąć pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaGron

Sami zamówiliśmy własnie nagrobek z tego materiału. Podobno jest bardzo wytrzymały, i łatwy w czyszczeniu, ale niestety swoje kosztuje, więc postanowiliśmy skorzystać z możliwości wzięcia nagrobka na raty na portalu iraty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam nagrobki z granitu. Niedawno zamawiałam tutaj https://luxstone-granity.pl/nagrobki-z-granitu Nie dość, że można wybierać w wielu kolorach kamienia, to jeszcze granity są łatwe w pielęgnacji. Jestem naprawdę bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaD

My też wybraliśmy zielony granit bo taka była wola babci i rzeczywiście jest to piękny kamień. Bardzo ładny pomnik wykonał zakład kamieniarski pana Stanisława Guzika spod Krakowa, to solidny, profesjonalny zakład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

spac hieny cmentarne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omstron

Nagrobek granitowy robili nam na zamówienie w firmie kamieniarskiej Wenta i wygląda niezwykle dostojnie. Można zobaczyć realizacje na: www.e-wenta.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollo

granit jest najlepszy kamieniem zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

Przyjechałam na urlop z zagranicy i zależało mi na szybkim sfinalizowaniu budowy pomnika na grobie moich rodziców. Firma kamieniarska  www.nagrobki-kamieniarstwo.com wywiązała się z zadania fenomenalnie. W ekspresowym tempie wykonała pomnik według projektu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jesli zależy ci na szerokim wyborze granitów to jest taka firma z Warszawy RG Studio, prowadzą pracownię granitu i marmuru. Młode chłopaki ale bardzo zdolni i podchodzą indywidualnie do każdego klienta. Masz zawsze przed realizacją projekt 3D tak żeby widzieć jak będzie pomnik wyglądał. Do tego możesz również zamówić specjalny kod qr który bedzie z tyłu pomnika to będzie taka wirtualna księgwa pamiątkowa, ze zdjęciami, wspomnieniami i wspisami na temat zmarłego - super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×