Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kasia788

Dieta pudełkowa czy warto?

Polecane posty

Gość Kasia788

Dziewczyny, proszę o poradę ostatnio koleżanka namawia mnie na dietę pudełkową, podobno jest taka z kuchnią śródziemnomorską. Co sądzicie o takich dietach i czy możecie jakaś polecić i opisać Swoje doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaśkaFit
Cześć Kasia, czy warto czy nie warto ciężko powiedzieć. W moim przypadku to na pewno ułatwiła mi życie ;) Dostaję gotowe posiłki do zjedzenia, nie muszę się martwić o zakupy ani czas ich przygotowania. Jeśli chcesz spróbować to jest możliwość wzięcia na próbę jednego dnia, zobaczysz czy Ci smakuje. Ja miałam dietę http://personal-chef.pl/ polecam jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto jeżeli jesteś na diecie i chcesz schudnąć, jesteś osobą samotną, masz mało czasu bo pracujesz a jeszcze lepiej jak masz małe dziecko i nie masz czasu na tyle żeby stać przy kuchni. Ja polecam katering Salmix z Warszawy bo u nich znajdziemy zawsze świeże smaczne i zdrowe dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem - warto. Sama korzystam z takiej diety, zamawiam z maczfit, bardzo sobie chwalę - mam efekty, jedzenie jest smaczne no i nie można nie wspomnieć o olbrzymiej wygodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulafitka
Ludzie wydają krocie na diety pudełkowe, ale osobiście jestem zwolennikiem żeby takie pudełka przyrządzać sobie samemu :) to ogromna oszczędność pieniędzy no i mamy pewność ze wszystko będzie nam smakowało. Zaoszczędzone pieniądze przeznaczam na suplement diety reducer thermo extreme moja recenzja - https://lyly.pl/6c2b4f669052c39a , naprawdę mi pomaga bo widzę po sobie że mój metabolizm znacznie przyśpieszył i mam więcej energii :) Powodzenia wam wszystkim, w walce o PIĘKNĄ SYLWETKĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudełka to mi siostra polecała już dawna ale dopiero ostatnio się na coś takiego namyśliłem. Zamawiam dietę bezlaktozową ze strony https://www.wygodnadieta.pl/ Bardzo dobra realizacja dostaw, nie ma opoźnień, jedzenie jest odpowiednio zapakowane, sterylnie, wygodnie, potem sobie wrzucam tackę do mikrofali i podgrzewam w robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam z https://www.maczfit.pl/, super wygoda, skuteczne odchudzanie i co najważniejsze dla mnie, jedzenie jest pyszne, bardzo mi smakuje :) Nie wytrzymałabym na diecie, gdyby mi jedzenie nie smakowało... To musi być przyjemność nawet jeśli się odchudzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lucyna P
Ja aż tak na diete nie zwracałam uwagi. Bowiem obojetnie jaką stosowałam nie było praktycznie zadnych efektów. Pomogło dopiero zastosowanie Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz schudnąć to tylko dieta pudełkowa!!! ja już mam 10 kg za sobą, a ciągle leci w dół :P ale jestem z siebie dumna. jak szukasz dobrego kateringu to popatrz sobie na ich stronkę - wysmakowani.waw.pl mają bardzo dużo opcji i na prawdę smakowite posiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Moim zdaniem bardzo spoko pomysł 😄 Ja korzystam z usług cateringu wysmakowani.waw.pl i jestem mega zadowolona. Nauczyłam sie w koncu jesc regularnie i waze 4 kg mniej 😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja również korzystam z usług firmy cateringowej wysmakowani.waw.pl i jest naprawde super 🙂  mam porównanie bo juz zamawiałam z paru miejsc, tu jakosc jedzenia jest o wiele lepsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

sama musisz się przekonać, że warto. Jedni widzą efektu drudzy nie mnie dieta pudełkowa z lightdiet pomogłam moja znajoma za to była na innym cateringu już teraz nie pamiętam dokładnie nazwy i nie mogła schudnąć. Ja sobie na początek wybrałam kaloryczność 1200 i powoli, powoli się do niej przyzwyczajałam. trudne to było jak się wcześniej ponad 2000 kalorii w ciągu dnia zajadało. ale małymi kroczkami wszytko można było ogarnąć. Po 2 miesiącu stosowania diety uznałam, że czas na ćwiczenia. Wcześniej 10 brzuszków nie dałam rady zrobić a teraz robię 100. chodzę na długie spacery, jak wracam z pracy to przystanek wcześniej wysiadam i dalej piechotką do domu idę. Miałam prawie 20 kilogramów nadwagi.. już zrzuciłam 8 kilogramów... i ciągle staram się dążyć do idealnej sylwetki. nie jest to łatwe, ale babeczki nie poddawajcie się !  :) Pozdrawiam wszystkie panie na pudełkowej diecie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, bo wygodnie i można oszczędzić trochę czasu i nie martwić się o to, że ominiemy posiłek, bo nie mamy czasu go przygotować. Ale zgadzam się, pod względem finansów w ogóle się nie opłaca. Ja wydaję maks. 500 zł na jedną osobę,a taka dieta to dobre ponad 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Proponuję spróbować i sama ocenić. Ja bardzo długo się opierałam. Ale zmnieniłam pracę i nagle nie miałam czasu na gotowanie. Szybko przybralam kilka kilogramów, a diety nie działały. Dopiero catering mnie uratował i wróciłam do siebie. Przetestowałam kilka ofert ale na razie najbardziej odpowiada mi ten z Wymakowanych (https://wysmakowani.waw.pl/) mam na miejscu w Warszawie. Możesz sobie posprawdzać czy czy to do ciebie trafia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

 A mi po pierwsze szkoda by bylo kasy, lepiej wydac na przyjemnosci albo dac potrzebujacym. A po drugie zdrowia, bo taka dieta to to samo, co jedzenie na miescie. Pracujecie 7 dni w tygodniu po 24 godzin na dobe, ze nie macie czasu na przygotowanie odpowiednich, zdrowych posilkow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma mało czasu to dobre rozwiązanie :) Ja jednak wolę wiedzieć i kontrolować co mam na talerzu i gotuję sama, przy umiejętnym gotowaniu i rozplanowaniu tego wcale nie zabiera to dużo czasu :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda

Ja uważam, że warto. Też korzystam teraz z cateringu dietetycznego Warszawski Dzień pana Gesslera i jestem bardzo zadowolona. Jedzenie jest smaczne, porcje słuszne, ani razu nie byłam głodna, a waga leci w dół, więc ma to sens. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

O tym czy warto (ale też o innych sposobach ) sporo znajdziecie na blogu zbijamywage pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Warto! Ja korzystam z takiej diety regularnie. Wykupuję abonament w Optimal Fit, oni mi dowożą - nie trzeba martwić się gotowaniem i robieniem zakupów, co osobiście uważam za marnotrawienie czasu... Rewelacja, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota
Dnia 2.07.2019 o 16:21, Gość Gosia napisał:

Warto! Ja korzystam z takiej diety regularnie. Wykupuję abonament w Optimal Fit, oni mi dowożą - nie trzeba martwić się gotowaniem i robieniem zakupów, co osobiście uważam za marnotrawienie czasu... Rewelacja, polecam

Mówisz o tym Optimal fit z Krakowa? może masz akurat diete redukcyjną i mogłabyć mi coś o niej powiedzieć? muszę zrzucić kilka kilogamów i zastanawiam się nad tym cateringiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
Dnia 5.07.2019 o 12:36, Gość dorota napisał:

Mówisz o tym Optimal fit z Krakowa? może masz akurat diete redukcyjną i mogłabyć mi coś o niej powiedzieć? muszę zrzucić kilka kilogamów i zastanawiam się nad tym cateringiem.

Super się na tym chudnie, dowożą codziennie do domu zestaw pudełek, które trzeba zjeść przez cały dzień. Polecam, bo przyjeżdżają punktualnie, produkty są świeże i smaczne. Czasem jakieś danie mi nie smakuje, ale pryz takiej różnorodności zdziwiłabym się, gdyby było inaczej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa ze wszystko jest ladnie przygotowane i nie trzeba planowac jedzenia tylko czasami bywa problem ze świeżościa posiłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Długo się zastanawiałam czy zamówić pudełka czy może lepiej wyjdę na gotowaniu. Trzy miesiące po jedzeniu dań z FitBoxów nie żałuję decyzji, oszczędzam mnóstwo czasu na planowaniu, robieniu zakupów i samym gotowaniu. Do tego posiłki są zawsze na czas, menu jest codziennie inne, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa

Wcześniej nie byłam przekonana, ale patrząc na dania którymi zajadają się moje koleżanki w biurze w końcu sama zapragnęłam sprawdzić jak to jest być na diecie pudełkowej i już wiem, że oszczędza się mnóstwo czasu na planowanie i gotowanie co jest mega dużym plusem :) W pracy korzystamy z Fit Box catering i bardzo go polecam. Posiłki są świeże, bardzo smaczne a do tego zawsze na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota
Dnia 16.07.2019 o 15:57, Gość Gosia napisał:

Super się na tym chudnie, dowożą codziennie do domu zestaw pudełek, które trzeba zjeść przez cały dzień. Polecam, bo przyjeżdżają punktualnie, produkty są świeże i smaczne. Czasem jakieś danie mi nie smakuje, ale pryz takiej różnorodności zdziwiłabym się, gdyby było inaczej 😉

już mogę spokojnie potwierdzić, korzystam od początku września i rzeczywiscie posiłki mega smaczne i świeże 🙂 nie zamierzam rezygnować. Kilka kilo też już zleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

Oczywiśćie, że warto! Dzięki temu mam więcej czasu na wszystko i nie muszę rozkminiać co zejm jutro pojutrze, planować zakupów i spędzać czasu w kuchni choć przyznam, że długo szukałam czegoś odpowiedniego. Jest ich bardzo dużo na rynku ale z polecenia w końcu przyszło mi próbować cateringu FITBOXY i juz przy nim zostałam. Dania są bardzo smaczne, świeże, bardzo ładnie się prezentują. Dieta jest zróżnicowana, to na pewno - nie ma nudy i zmuszania się tu do jedzenia posiłków do tego bardzo fajna obsługa klienta, polecam ja korzystam w Wawie, ale na stronie widzialam, że działają też w Trójmieście i Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×