Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kasia788

Dieta pudełkowa czy warto?

Polecane posty

Korzystałam z diety pudełkowej prawie cały miesiąc i jestem bardzo zadowolona . Nie zależało mi na utracie kg tylko poprostu tryb życia i brak jakichkolwiek zdolności kulinarnych spowodował, ze musiałam coś wymyslec zeby nie głodować :) po miesiącu takiej samej aktywności ( zawsze byłam osoba aktywna ) i diety pudełkowej struktura mojego ciała zmienia się , skóra jest dużo jędrniejsza i obwody spadły:) dodatkowy plus za możliwość wyboru dań - przy moich gustach to ogromny plus bo jestem totalnym niejadkiem i bardzo mało rzeczy lubie i jem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dieta pudełkowa jest spoko opcją jeśli nie ma się czasu na gotowanie lub się nie lubi tego robić, a człowiek chce się zdrowo odżywiać 🙂 ja własnie jestem już drugi miesiąc na pudełkach z Fit Fragola. Odkąd jestem na ich diecie (bezglutenowa) to czuje się o wiele lepiej, już nie mówiąc o tym że mam więcej czasu dla siebie bo nie muszę siedzieć w kuchni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiam pudelka od wygodnadieta, glownie dlatego ze chce zrzucic klika kg, zdrowiej sie odzywiac i nie chce i sie gotowac 😄 to swietne rozwiazanie, dania maja smacze, ladnie wygladaja, mozesz dopasowac kalorycznosc i rodzaj dietety np wege/bezglutenowa/niskokaloryczna. dzieku temu kontrolujesz ilosc zjadanych kalorii i chudzniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie co warto bo po pierwsze to jest ohydne. Po drugie przynoszą to pod drzwi, więc nie ruszasz się żeby pójść zjeść. Po trzecie jest drożej, dużo drożej niż w dobrym barze.

Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, agent of Asgard napisał:

Kupną stosuje się, aby schudnąć albo żyć zdrowo - nie mając czasu na przygotowanie posiłków lub wiedzy o tym, jak je skomponować. W tanim barze nie masz możliwości zakupu śniadań, obiadów i kolacji, do tego o konkretnej wartości kalorycznej.

Wystarczy, że porcje są powtarzalne, więc jeśli bierzesz czegoś pół to zawsze jest tyle samo mniej. Ja tak schudłem dla zabawy. Niechcący. Biorąc tylko pół zupy i pół surówki. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, agent of Asgard napisał:

Nie wszyscy kupują dietę ponieważ chcą schudnąć. Znajomi wykupili, ponieważ chcieli oszczędzić czas, a nie pieniądze.

Ale to ohydne jest. I w dodatku przynoszą pod drzwi. Jak do tucznika. Tylko z wyliczonymi kaloriami. 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Nie jest ohydne, zależy co wykupisz. 😈

Jak może nie być ohydne coś co było zrobione godzinę wcześniej i przywiezione w pudełku? Najlepsze frykasy są jak guma. Niezdatne to jedzenia. Widziałem kilka  wersji i to jest niejadalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszłam po prostu na dietę. Wykupiłam i kupuje tylko to co jest mi potrzebne w niej, więc nie mam innego jedzenia. Dodatkowo chodzę po sklepie z aplikacja na zakupy i nie wchodzę w "zakazane" alejki. I jeżeli dieta jest dobrze ulozona to nawet nie ciągnie tak mocno do słodyczy i tych wszystkich niezdrowych rzeczy. Nie mówię, że w ogóle, ale nie aż tak bardzo.  Jeśli nie masz czasu ani motywacji do gotowania, polecam zastanowić się nad dietą pudełkową. Moja siostra zamawiała taka dietę jakiś czas temu z Suvibox https://suvibox.pl/ I była zadowolona. Swoje diety dostarczają we wszystkich dużych miastach w Polsce. 

Edytowano przez Markdi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety na diecie jestem z przymusu. Jeśli chodzi o gotowanie to mam dwie lewe ręce, a moja cukrzyca mi w tym nie pomaga. Zdecydowałam się na dietę pudełkową od Chef Box. Jestem na niej od kilku miesięcy i muszę przyznać, że bardzo poprawiła moje samopoczucie. Wcześniej chodziłam zmęczona i przymulona, objawy typowe dla cukrzycy typu II. Co do samego smaku diety nie mam żadnych zastrzeżeń, jest bardzo umiejętnie przyrządzona i zawsze świeża. O zaoszczędzonym czasie nie wspomnę, bo to oczywista rzecz w przypadku diety pudełkowej.

https://chefbox.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie dieta pudełkowa bardzo zaskoczyła, jakieś 2 miesiące biorę z fit catering 1500kcal i widzę dużą poprawę. Ja chciałam sobie poprawić wyniki badań i troche uregulować jedzenie i pomogło mi to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2018 o 20:45, Gość gość napisał:

Moim zdaniem - warto. Sama korzystam z takiej diety, zamawiam z maczfit, bardzo sobie chwalę - mam efekty, jedzenie jest smaczne no i nie można nie wspomnieć o olbrzymiej wygodzie :)

Witam, jeśli zdecydujecie się na Maczfit podrzucam kod zniżkowy 5%: JoaWło522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolona z diety pudełkowej. Korzystam teraz z oferty z Fit Colorado. Mają dietę dr Ewy Dąbrowskiej. Po prostu skrojona dla mnie. Jest super i widać efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę zaproponować OptimalBox. Dostarczają pudełka w każdym mieście. Diety mają bardzo zróżnicowane. Bez problemu można wybrać cos dla siebie. Zarówno jeśli chodzi o smaki, jak i kaloryczność. Wiem, że dbają o to, by posiłki były zbilansowane, świeże i po prostu smaczne. Ważna jest także dla nich różnorodność posiłków. Tu https://optimalbox.pl/ jest ich cała oferta. Warto rzucić okiem i wybrać coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że czasami to jedyny sposób na to, aby odżywiać się zdrowo. Sama, nie gotuję, bo nie mam na to czasu. Gdyby nie dieta pudełkowa od warszawskiego wiktu pewnie odżywiałabym się samymi fast foodami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna dietę pudełkowa mają w Macro Bios Bar. Do swoich posiłków używają certyfikowanych składników ekologicznych, a jedzenie dostarczają w termosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałam się na dietę pudełkową bo chciałam zdrowo schudnąć. I u mnie to zdało egzamin 😉 Zdecydowałam się na Miód Malina - i w 100% mogę polecić. Miałam dietę klasyczną bez ryb 1500 kcal. Kilogramy same leciały w dół, a ja zupełnie nie czułam że jestem "na diecie". Mega wartościowe posiłki serwowali a do tego dostawy zawsze kompletne i punktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że warto korzystać z diety pudełkowej! Ile czasu zaoszczędzone na gotowaniu i zakupach! No i można jeść zdrowo bez wysiłku i liczenia kcal 🙂 Mój faworyt to Kuroniowie Diety 🤤 Uwielbiam ich menu. Teraz mają kod rabatowy na -5% z kodem 5LATO5 i -10% z kodem 10LATO10. Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie że takie diety mi szkodzą. Próbowałam kilku i zawsze kończy się bólem głowy 😕 Mam wrażenie, że to dlatego, że te produkty w większości są na ciepło pakowane w plastik, ale to tylko moje podejrzenia, bo to jedyna część wspólna tych diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś leniem i nie umiesz sobie samodzielnie ugotowac i przygotować porcji to warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę zaproponować Warszawski Wikt. Sama jestem na ich diecie pudełkowej (dieta rybna) i jestem zachwycona. Dania są bardzo smaczne, odpowiednio zbilansowane i różnorodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lubisz gotować czy nie masz na nie czasu to tak, bo dieta jest po prostu wygodna. Dla mnie jednak nie do przejścia są te ilości plastiku, jakie dieta generuje, dodatkowo często na przykrywającej folii widać kropelki wody, co znaczy, że posiłki są pakowane do plastikowych opakowań jeszcze ciepłe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja długa się zastanawiałam nad dietą pudełkową. Nie mogła się przekonać do niej. Aż wreszcie koleżanka mnie namówiła i zamówiłyśmy dietę z Fit Colorado. Zdecydowałyśmy się na dietę dr Ewy Dąbrowskiej. Super sprawa. Jedzonko bardzo smaczne, ładnie dostarczone i co najważniejsze dieta jest skuteczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej smaczna jest dieta od Fresh Five smacznie i w dobrej cenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deficyt kaloryczny to jest to czego potrzebujesz, zdrowe odżywianie, minimum 2 litry wody dziennie. Ogranicz ciężkie smażone potrawy, słodycze, jedz więcej warzyw, owoców. Dodaj do tego ruch, choćby więcej spacerów.

Jeśli choddzi natomiast o dietę, zerknij sobie do Healthy Food (jest to sieć, tak wiec mozna zamówić ich dietę w wielu miastach). Smaczne i dobrze zbilansowane posiłki, cenowo wychodzi również atrakcyjnie. Można też wybierać poszczególne opcje posiłków każdego dnia  https://hfood.pl/dieta-keto 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×