Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tak tylko pytam

Polecane posty

Gość gość

W moim małżeństwie z długim stażem jest wszystko ok nawet bardzo ok w każdej sferze. Jedynie co brakuje mi komplementów ze strony męża, wiem że mnie kocha, że mu się podobam , że go podniecam ale mógłby czasem o tym powiedzieć tak jak kiedyś. Zastanawiam się czy mówić mu o tym , czy po prostu po tylu latach tak już jest. Uprzedzę odrazu wasze pytanie nie zrobiłam się gruba i brzydka dbam o siebie cały czas nawet bardziej niż kiedyś .Jestem szczupła i zadbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Ty mu zacznij codziennie mówić komplementy ? Codziennie mów mu 1- 2 komplementy , tak przez tydzień , dwa i zobacz jak zareaguje. Jeśli to nie pomoże, to po prostu szczerze z nim pogadaj, bo jak sama piszesz, że we wszystkich sferach waszego życia jest ok i że o siebie dbasz. Powiedz mu, że wiesz, że on Cię kocha, lubi, szanuje, ale, że chciałabyś czasem o tym usłyszeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w sumie ja mu rzadko mówiłam komplementy :/ może masz rację ale zawsze uważałam że to kobieta potrzebuje komplementów a faceci niekoniecznie. A może być tak bo przyszło mi do głowy teraz , że może za dobrze teraz wyglądam i mąż nie mówi mi o tym , żeby za bardzo w piórka nie urosła. Bo naprawdę wyglądam coraz lepiej , nigdy nie byłam gruba zawsze byłam szczupła ale kiedyś za bardzo szczupła teraz jestem bardziej kobieca no i chodzę na siłownię więc to ciało też lepiej wygląda. Zadbane paznokcie, zrobione włosy , fajne ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czizas
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, faceci też potrzebują komplementow. Oczywiście nie w stylu jaki on jest piękny. A ty będąc zadowolona i pewna siebie, możesz sprawiać wrażenie, że ich nie potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złap za fiuta i obciagnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co nie pytać go o to nie chce wyjść na jakąś głupią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o co chcesz pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce zapytać dlaczego nie mówi mi komplementów ale nie chciałabym się wygłupić że dziecinna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama przyznajesz, że to dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nie wiem dlatego pytam czyli co nie pytać jak wszystko poza tym jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytałam :) a on kochanie no przecież Ty to wszystko wiesz na to ja ok ale chciałabym czasem to od Ciebie usłyszeć . To tylko mocno mnie przytulił i powiedział oj ty mój głuptasku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×