Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mati627

Jak do niej zagadać?

Polecane posty

Jak mam zagadać /rozpocząć rozmowę żeby po kilku zdaniach się nie skończyła? Znamy się, w podstawówce do klasy razem chodziliśmy ale od kilku lat nie miałem z nią kontaktu i chciałbym go wznowić. Mam mozliwisc tylko przez fb. Chciałbym wiedzieć jak mam to rozpocząć a dalej to już samo pójdzie. Podaba mi się z***biscie i nie chciał bym tego zepsuć już na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu tak www.youtube.com/watch?v=V1uNg_GeUsM&t=170s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że doceni szczerość plus szybciej się wszytsko rozwiąże. Jak do mnie pisali chłopcy prawie obcy tak z d**y hej co tam albo z jakimś głupim pretekstem to się zastanawiam co macie w głowach. Juz lepiej jakby napisali ze chcą porozmawiać i namówić na spotkanie i przynajmniej jest sens zawracania mi gitary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za radę. Co myślisz o tym? "Cześć, piszę do ciebie ponieważ dawno ze sobą nie gadaliśmy i pomyślałem sobie czy może by tej znajomości nie wznowić. Co ty na to?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Napisz cos bardziej zaczepnego, zeby ja to zaintrygowalo, np: hej, nie szukalem a znalazlem :) masz ochote pogadac? Bedzie mi milo. Jesli nie, to pomachaj mi przynajmniej raczka. Czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mati627 wczoraj dodaj ze sie o Nią martwisz bo nie widzisz nie słyszysz a z tym wznawianiem znajomosci to wykresl jak odpisze to znajomosc sama sie wznowi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dyrdymały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem. Po co mam pisać w pierwszej wiadomości że się o nią martwię? Teraz myślę żeby napisać że dawno się nie widzieliśmy i przydało by się to zmienić. Co o tym myślicie? Jak odpisze że racja to umówić się na jakąś pizzę zamiast podchodów na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤦🏻‍♂️Cinnamon

Czesc! Zastanawiam sie, czy mnie pamietasz. Chodzilismy razem do podstawowki. Co sie u Ciebie zmienilo? Co ciekawego porabiasz?

...

Jak bedzie fajnie gadac, to:

Moze mialabys ochote wyskoczyc na kawe, powspominac dawne czasy? Ja stawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×