Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobiety wykorzystuja milych normalnych gosci

Polecane posty

Gość gość
Wiadomo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta to jest jak dzikie zwierze które po tysiącleciach trzymania w niewoli zostały wypuszczone w nadziei, że zostały już ucywilizowane, jednak 100 lat wystarczyło, żeby sie okazało, że to niemożliwe. Baby to baby i wrócą na łańcuch domowy bo to dzikie bestie niereformowalne. Dobra baba to jak ją wytresujesz do sprzątania i gotowania, więcej pożytku z niej nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.. pomarzyc zawsze mozna... puki co zarabiamy lepiej niz nasi mezowie (przynajmniej ja i moje kolezanki), adoptujemy sie lepiej do zmian, nie zalamujemy sie byle p*****lami:-). Czas facetow przemina, bo oprocz miesni niewiele maja do zaoferowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"puki"? adoptujecie sie? zaiste, elitarny poziom kretynizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zauważyłam w tych czasach ze faceci są bezuzyteczni, i tak trzeba pracować gotować sprzątać ,,,, w sumie posiadanie faceta w tych czasach to tylko kotwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plus braku faceta jest taki że nie wachasz jego smrodu , nie pierzesz skarpet i nie słuchasz bezsensownego biadolenia , bo plusów nie ma żadnych , dziś facet i tak nic nie chce ci dac a ma same roszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci cos smierdzi to sie umyj, nie badz flejtuchem. rozanymi olejkami sie nie pocisz, nie sikasz, nie wydalasz. taka sama biologia w tobie jak w innych, wiec taki sam smrod. oczywiscie twoje ubrania sie nie brudza, jednorozce codziennie sraja na nie tecza, sprawiajac ze nie trzeba ich prac. bezsensowne biadolenie to najczesciej domena babska... widac ze sie autorce plcie pomylily. jakis trans w ktoras z plci sie odbywa? nie wspolczuje. i nie dziw sie temu, ze tlumy nie rzucaja sie spelniac twoich roszczen. skoncz zyc w swiecie imaginacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sfrustrowane stare panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie panny?? Sfrustrowane zone ktore sa pol cala od rozwodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powaznie, maz zarabia polowe co ja. Chce zebym wysluchiwala jak go szef nie rozumie i nie docenia (tu nie ma nic do rozumienia czy diceniania, trzeba sie wziac do roboty), nie bedzie kosil trawy (bo nie jest meksykiem), nie bedzie gotowal ani sprzata-bo nie jest baba.. I po co mi on??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Autora: A przepraszam, co ty właściwie chcesz od miłych, normalnych gości? Po co o nich piszesz skoro chyba nawet w tramwaju koło takiego nie stałeś? Chyba nie masz się za miłego i normalnego? A to że nikt cię nie chce to prawdopodobnie wynika z faktu, że jesteś pełen jadu i wszyscy przed tobą uciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×