Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kot dla pijaczki

Szczęśliwe singielki po 30 to MIT, raczej pijaczki i malkontentki

Polecane posty

Gość kot dla pijaczki

z wiecznie krzywymi ryjami, coraz bardziej sypiącymi się z każdym dniem, gęby zapite po nieudanym weekendzie, gdzie nawet już 2kg makijażu to mało aby jakoś ryj wyglądał, ale ta sama muzyka gra dalej,i na księcia czekają, buehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wiecznie krzywymi ryjami, coraz bardziej sypiącymi się z każdym dniem, gęby zapite po nieudanym weekendzie x Wygląda, jak opis typowego Polaka :D oczywiście z nim jest gorzej, bo nie może nałożyć makijażu, więc w ogóle masakra... i jeszcze takie dno ma czelność ślinić się do kobiety 10/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mizogin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te wariatki pragną synów :D jedyne co widzę to codzienna dawka oblesnych chłopów jebiacych alkoholem i z zapijaczonymi pyskami jak pyry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V12
Singielki po 30 tce to zniszczone imprezowiczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 1987
ja mam 31 , nie mam faceta, nie pije i nie chodze po imprezach. Nie mowie , ze mi z***biscie z tym ze jestem sama bo nie jestem . Czasem wyskocze z kims poznanym na necie, czasem spedzam czas sama... Trudno, Tak mi sie zycie ulozylo . Juz na nic nie czekam ani niczego od zycia nie oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysza 1987 dziś dajesz doopy przypadkowym kolesiom z netu, faktycznie "szczęście", masz żałosne życie nic nie warte i dobrze o tym wiesz, i z każdym dniem coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeśli zadajesz się z patologią to zdecydowanie TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysza 1987 dziś szukasz księcia to tak do usranej śmierci będzie czyli do 80tki, jeszcze 50 lat mizernego twojego życia, to musi być okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 1987
nie szukam ksiecia , bylam w zwiazkach 2 , niedano sie rozstalam , jakies 5 miesiecy temu., Nie wiem skad takie myslenie ze jak kobieta jest sama to znaczy ze szuka niewiadomo czego . Nie zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysza 1987 dziś rozstałaś się bo wybierałaś debili, a raczej oni ciebie, teraz masz uraz i zostaniesz sama do śmierci, bo już dwa niewypały to raczej zrezygnowanie u was, taki los babski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braki wina w sklepie
wina już od środy brakuje bo singielki na weekend wykupiły by pić do TV, puste półki dziś były, szok ile tego idzie, szkoda że nie mam fotki zrobionej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
w sumie to obserwuje cie moj drogi ulomie od jakiegos czasu i zabawne jest patrzec jak z kazdym zalozonym tematem wylaza kolejne stresy :) ale to nie tak chlopczyku ja wiem ze masz wizje jakies 17-20 lat i wizje rzniecia trzydziestki :D to jest calkiem realne ale podchodzisz do tego jak dzeiciak ktorym wciaz jestes nie nie poleca na....."tfardziela" :D (rotfl) wyluzuj chlopcze i zacznij od nowa:) ...taaa bez uklonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot dla pijaczki
Smof wczoraj nie chce rżnąć żadniej trzydziechy, bo emerytki zostawiam emerytom, a 30chy to z reguły sypiące się trupiczadła do niczego nie nadające się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też obserwuje tematy tego ułoma. Ale idiota. Na leczenie swoich kompleksów się nadaje Bo do 80 ki będzie sam jak palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie no jest www.youtube.com/watch?v=V1uNg_GeUsM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego że seks i masaże dają dużo radości pozwalaja w przyjemny sposob zgubic zbedne kilogramy i duzej ilosci hormonów szczęścia a im tego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×