Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sarasme09

Chłopak mnie nie szanuje

Polecane posty

Gość Sarasme09

Czesc dziwaczny, chciałam prosić o radę nie wiem już co robić. Jestem z moim chłopakiem rok, jest to mój pierwszy chłopak, u niego ta sama sytuacja. Jest to wielka miłość, kochamy się strasznie, przez co nie umiem z niego zrezygnować chociaż wiem ze musze. Pierwsza sytuacja, siedzimy razem w pokoju u niego, nagle przychodzą jego starsi koledzy , on wyprasza mnie z pokoju zamykając drzwi, tworząc ze musi pogadać i pracy, jak się okazało później wygonil mnie bo wciagal meferdon, było jeszcze kilka takich sytuacji, wyłączyłam. Wyzywa mnie często od p********h, s********j, wał się , lecz się, jest mi cholernie przykro przez to, nie czuje się bezpiecznie przy nim, a jednak go kocham, bo naprawdę potrafi być opiekuńczy, kochający, twierdzi ze nie może żyć bez mnie, często nawet płacze przez nasze kłótnie. Kiedyś podczas seksu mnie uderzyły kilka razy w twarz, zgodziłam się przed, ale o było za mocno, i za dużo, boje się ze mogę mnie uderzyć normalne. Pomóżcie co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma u was wielkiej miłości z jego strony rozstań się bo będzie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w szkolach to sie zaczely wakacje to wysyp bedzie nastoletnich problemow o wartosci globalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarashe09
Po czym to wnioskujesz? Żałosne jest twoje stwierdzenie, czy dla ciebie przemoc psychiczną jest blachym wyzalaniem się nastoletkow? Zastanów się kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wiesz że to przemoc to odejdź i się nie zastanawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezla patola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że to źle brzmi, ale na prawdę pomijając te sytuacje jest wspalanie. Mówimy sobie o wszystkim, dużo rozmawiamy,potrafimy się cała noc przytulać, czuć ta magię. Miał trudne dzieciństwo może to przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie misia tłumacz a później jak będzie cie lał i gnoił to dalej mów o miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mloda to i glupia. dorosnie, zrozumie... ale i tak zamiast skoncentrowac sie na wlasnych blednych decyzjach zacznie miec zal do wszystkich tylko nie do siebie a normalnych mezczyzn wkladac do jednego wora razem z tym obecnym zaburzonym. typowe babskie zachowanie, do zaobserwowania zarowno w naturze jak i tu. tak jakby pozostale pare miliardow ludzi mialo jakis chory obowiazek brac grupowa odpowiedzialnosc za jedna jednostke, o ktorej istnieniu nawet nie wiedza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jest to toksyczny zwiazek albo twoj facet ma cos z glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×