Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kalina 1352

sklep internetowy vova

Polecane posty

Gość gość Robert
Jak najdalej od Vova. Olbrzymie problemy ze zwrotem bezczelnych podróbek . Firma nastawiona na naiwniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam problemow - zamawiałam rożne rzeczy dla domu -wszystko dotarło w terminie max.40 dni. Z karty ściągnęło tylko tyle ,ile trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darmowy gadżet po zarejestrowaniu z tego linku https://h5.beatwish.com/pl/freebies-register/?platform=fb_messenge&ivtk=JhAHY&vvlink_id=122846&link_code=MTIyODQ2 Otrzymujemy ""1 gratis"" który potem możemy wymienić na darmowy gadżet wystarczy weryfikacja konta bankowego Przelew 8 gr. Które w ciągu 3 dni odesla spowrotem na twoje kato. W wyślą na podany adres wybrany przez ciebie gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściema totalna zamówiłam krokomierz który wyrzuciłam na śmietnik ,bo to była atrapa,bluzka do wyrzucenia i jedną tanią rzecz za 8 zł superokazja czekałam 2 miesiące i napisałam ponaglenie i automatycznie wygenerował się zwrot pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Bardzo proszę o namiary tego sklepu czat telefon jakikolwiek kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nędza

Zamawiałem na Vova torebkę dla żony, właśnie minął termin torebki brak:( podany numer przesyłki okazał się jakąś sciemą niby przesyłka dotarła do Polski ale ślad się urwał w Wawie, dzwoniąc na infolinię poczty dowiedziałem się że owszem przesyłka o tym nr.byla z Chin ale zupełnie na inne dane i już została odebrana tak więc Lipton, kontakt na infolinii wzorowy zobaczymy jak będzie ze zwrotem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zamówiłam torbę.Pisze że dostarczono a torby niema. Ja nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nędza

U mnie też pisało że dostarczono więc pewnie podobny przypadek-odebrał ktoś inny! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wac132

Oszuści. Straciłem pieniądze. Nie dajcie się nabrać . Kto pozwala na reklamowanie się oszustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pierwsze zakupy przyszły o czasie i takie jak zamawiałam więc zrobiłam następne i zonk. Termin na dostarczenie przesyłki minął, wystąpiłam o zwrot. Odpisali, że go otrzymam w terminie 7 - 14 dni. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc...

Czy ktoś kupił np. zegarek CK lub GUCCI.wiadomo ze to nie .org.ale czy te loga istnieją na zegarku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Ja zakupy robię na vova od pół roku. Jestem bardzo zadowolona. Tylko ubrań i butów nie kupuję. Nie jestem pewna rozmiarów a ciotka kiedyś zamawiając kurtkę roz. XXL dostała taką że u nas to co najwyżej L. Ale jakościowo ok. Ceny ubrań też mają dość wysokie ale pierdoły do domu, zegarki, wisiory maja po kilka zł, ładne, duży wybór jak ktoś lubi takie błyskotki. Portfele, torebki za cenę jakiej nie znajdziecie nawet na bazarkach. Owszem Dior to to nie jest ale kto chce kupić niewiadomo jaką superjakościową rzecz niech szuka w firmówkach po kilka stów a nie po kilkanaście złoty. Ostatnio taśmę LED 5 metrów kupiłam za 10 zł. Fakt bez zasilacza ale o taką chodziło bo zasilacz mam. Przesyłki najczęściej w kopertach bąbelkowych są zawsze gratis. Zdarza się dość często że towar przychodzi po terminie ale  zwykle przychodzi. A jak coś nie przyjdzie to jest procedura zwrotu należności tak prosta że już prostszej wymyślić się nie da. Towar można reklamować nawet jeśli przyjdzie a ty stwierdzisz że jakość ci nie odpowiada czy jest niezgodny z opisem. Nigdy nie miałam problemu z odzyskaniem pieniędzy a już o ściąganiu większych kwot nie mówiąc. Zwrot może potrwać do dwóch tygodni choć zwykle w tydzień masz kasę na koncie. Wczoraj zamawiałam zegarki a już dzisiaj mam info na moim profilu o zwrocie kasy bo towar wyprzedany. Nie wiem skąd te aż tak negatywne opinię. Mam wrażenie że od wiecznych narzekaczy albo od kogoś kto nigdy nic tam nie kupił ale na  zasadzie "nie wiem ale się wypowiem" gorliwie przestrzega przed zakupami. Ja polecam, lepiej tam niż na allegro gdzie już kilka razy musiałam się użerać i to z rodakami, pewnie nie jeden cwaniak z allegro tutaj ostrzega jakie to podstępny, oszukańczy sklep. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

Pisałem o zwrot bo paczka doszła ale do innego miasta i do szczęśliwego nabywcy który za nic dostał zegarek . Może ma ktoś pojęcie czemu tylko połowę ceny zwracają 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika

Ja kupiłam parę ciuchów, bo podobały mi się zdjęcia. Materiał sztuczny, wykonanie i wykończenie koszmarne. Nigdy więcej nich u nich nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimi22

Witam.

Wczesniej zamawialam na wish....bylo wszystko ok towar docieral albo zwrot pieniedzy bez problemu.

Teraz vova towar dostalam na czas wszystko ok.

Tylko te formy płatnosci pogmatwane mam bo mieszkam w niemczech.spoko moge polecic tylko nie wiem jak to jest z butami?.

Ponoc trza cło płacić?

Moze ktos wie jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Martyna

Ej,
a co sądziecie o tych grupach sprzedażowych na facebooku?

Dziewczyny z fałszywymi kontami też tam sprzedają- dałam się nabrać parę razy na kupno butów, strasznie tanio
bo niecałe 30zł. Zamówiłam 4 pary, zrobiłam przelew... I co, zablokowana...

A potem znalazłam jeszcze sklep, z ktorego ta laska ukradła zdjęcia. Masakra, ceny niewiele wyższe- ale normalnie kurde strona internetowa, paragon.

Ciekawe czy skarbówka się weźmie za te grupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałam zwrot kasy z vova ale nie wiem na jaki adres odesłać reklamowany towar, a tego czatu nie mogę znaleźć. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemooz

"magda wszechwiedząca"".. wie wszystko, wie, że do każdego zamawiającego w vevo przesyłki zawsze przychodzą w terminie a towar jest zawsze wysokiej jakości . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc39

No ok czekamy długo na przesyłki,  jednak trzeba pamiętać, że mamy prawi do zwrotu i reklamacji. Ja tak zrobiłam i po 2 dniach pieniądze wpłynęły na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Tylko, że teraz ani strona ani aplikacja nie działa. A mi wczoraj drugi raz ściągnęli z konta pieniądze za ten sam towar. Nie jest to zawrotna kwota, ale mam nauczkę, żeby nie podawać danych z karty. Teraz lipa, bo nawet nie ma gdzie złożyć reklamacji, jak nic nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAJA

Dlaczego strona od wczoraj nie działa ? Czy ktoś ma kłopot wejścia na stronę VOVA   ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miło zaskoczona

Pierwszy raz robiłam  vova zakupy, i jestem miło zaskoczona po 2 tygodniach otrzymalam towar ktory zamawialam, przepiekny stroj kompielowy. xxxl odpowiada nr  46 jakby ktoś chciał skorzystać,  myslę że nadal będę  zamawiala towar z tego sklepu vova.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józek

Zrobiłem ponad 10 zakupów i wszystkie Ok. Czasem towar przychodzi po terminie ale przychodzi.Za drugim razem otrzymałem towar

z czterodniowym opóżnieniem. Wystąpiłem o zwrot gotówki. Po czterech dniach na konto wpłynęła gotówka i dotarł towar. Chciałem za niego ponownie zapłacić. Otrzymałem odpowiedź: "PROSZĘ TO TRAKTOWAĆ JAKO PREZENT OD NAS".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MKL

 Na zdjęciu była promocja kredek przecenione z ok. 28 zł, na niecałe 5 zł.  Zdjęcia przedstawiały pudełka kredek, nie liczyłam ale ponad 20 szt. Uznałam, że to okazja, a dla dzieci zawsze się przydadzą . Zamówiłam 2 szt. Dostałam po ok. 6 tygodniach - zgodnie z terminem, ale otrzymałam 2 kredki, różową i niebieską. Mogę się tylko śmiać, że jestem taka naiwna i tanio mnie kosztowała nauczka.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek

chyba vova.com już nie istnieje, bo strona nie działa ani jej podstrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Kupowalam nie raz. Rzeczy jakby odbiegaly od tego jak wygladaly na zdjeciach. A na przesylke czekalam ok 3 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
Dnia 11.02.2019 o 16:56, mandziur napisał:

Dostałam zwrot kasy z vova ale nie wiem na jaki adres odesłać reklamowany towar, a tego czatu nie mogę znaleźć. Pomocy

Mam tak samo. Kasa wrocila a gdzie odeslac reklamowany towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadek

Witam jak na razie  nie mam problemów takich jak inni mają. Inna sprawa, że  zamawiałem drobiazgi do 50 zł, wszystkie dochodzą  od 14 do 45 dni.+ 7 dni. Problem tkwi w tym, że nie  przychodzą w jednej dostawie ze  składanego zamówienia. Nawet pierwszy raz reklamowałem  meilem i odpowiedziano mi w języku polskim i dotrzymano realizacji w całości tylko w oddzielnych dostawach Aby uniknąć oszustwa proponuję wchodzić na  1 raz zakupem drobiazgu i zrealizowanym a potem wchodzić w link z meila o potwierdzeniu i realizacji zamówienia do dalszych zamówień. To chyba będzie antidotum na ewentualne podrobione linki przez naciągaczy-oszustów. Pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris13

 

Ja zamówiłem kilka rzeczy. Najpierw pendrive, który miał mieć pojemność 2 TB. Oprogramowanie to pokazuje, ale można nagrać maksimum 30 GB, a więc świadome oszustwo.  Potem przyszła MP4 za 33 zł. Poziom odtwarzania nawet niezły, słuchawki tragiczne, nadają się od razu do śmietnika, ale najgorsza jest część mechaniczne czyli przycisk do nawigacji. Bardzo twardy i właściwie nawigacja przypomina ruletkę, nigdy nie wiadomo, jaka opcja się pojawi. A więc cały  odtwarzacz też nadaje się na śmietnik. . Są jeszcze 3 peny i dwie karty, na które czekam i nigdy nic już u nich nie zamówię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złodziejska firma

To niestety oszustwo nie kupujcie nic bo stracicie pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×