Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kalina 1352

sklep internetowy vova

Polecane posty

Gość gosc

Kupiłam 3 tyg. temu portfel i 2 torebki,przyszły po 2 tyg. bez żadnego problemu jestem zadowolona towar jak najbardziej zgodny z opisem i fotkami, trzeba chyba trafić z towarem, ja jestem na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Witam. Ja powiem tak zamówiłam dwie rzeczy i obydwie przyszły w przeciągu 30 dni dokładnie takie jak było zamówione. To samo moja znajoma zamówiła kilka rzeczy i przyszły tylko jedna nie przyszła w terminie i dostała zwrot kasy w przeciągu dwóch dni. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam

Jak dotychczas wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi
Dnia 11.10.2018 o 12:07, Gość gość napisał:

Z VOVA SHOP zamówiłam 7 rzeczy . Dziś przyszła ostatnia. W torebeczkach z bąbelkami było zapakowane. Zamówiłabym jeszcze kilka rzeczy tylko że jest problem , bo chcę zapłacić dotpay zwykły przelew ale takiej możliwości już nie ma , chyba że ja coś robię nie tak. We wrześniu tak właśnie zapłaciłam zwykłym przelewem , wydrukowałam go sobie z wszystkimi danymi bo automatycznie mi przyszło z dotpay i w banku zrobiłam przelew na konto dotpay , a oni na VOVA. Byłam też sceptycznie nastawiona ale myślę sobie te 60 zł to jeszcze przeboleję. a tu wszystko przyszło;pendrive. kremy, torebka, nóż do tortu. Może wie ktoś jak zapłacic zwykłym przelewem. Prubuję skontaktowac się z Dotpay ale nic.

A czemu nie przez paypal?pewna gwarancja...powodzenia i pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielka

Witam, zamówiłam wczoraj kosmetyki z tej strony za 28.99 zł po zaksięgowaniu przelewu przyszedł mail że przesyłka będzie u mnie między 22 listopada, a 22 grudnia w osobnych paczkach. Pierwszy raz zamawiam z vova co przyjdzie nie wiem, zdania widzę podzielone więc dam znać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciuu

Witam, 

Mam do Was pytanie, zapłaciłem karta podjąć numer, data ważności i numer na odwrocie karty. Po zapłaceniu od razu ściągnęli gotówkę bez żadnego podawania PINu na stronie bankowym. Czy po podaniu danych z karty tak jak wyżej opisałem, mogą bez mojej zgody ściągać pieniądze z konta ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielka
Dnia 8.11.2019 o 08:41, Gość Arielka napisał:

Witam, zamówiłam wczoraj kosmetyki z tej strony za 28.99 zł po zaksięgowaniu przelewu przyszedł mail że przesyłka będzie u mnie między 22 listopada, a 22 grudnia w osobnych paczkach. Pierwszy raz zamawiam z vova co przyjdzie nie wiem, zdania widzę podzielone więc dam znać 🙂

Zamówienie dotarło do mnie po 3 tygodniach od momentu przesłania pieniędzy, wszystko zgodne z opisam produkty które zamówiłam to trzy kosmetyki i wszystko się zgadza ze zdjęciem i jestem zadowolona. Mnie nikt nie oszukał, nie wiem skąd tylko niepochlebnych komentarzy.. Ja napewno jeszcze zamówie z Vova

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamówiłam rzeczy na vova. Ale dałam opcje dostawy „ Klarnar - zapłać potem”  

Rzeczy dotarły. Ale nie mam zielonego pojęcia na jaki numer konta mam zrobić przelew. Nie ma żadnej informacji. 
 

Mam tylko numer zamówienia, sumę całkowita itd. 
Czy jest ktoś kto mógłby mi pomoc ? Gdzie mogłabym znaleźć jakie kolwiek informacje na ten temat? Bądź czy jest osoba która wybrała taka sama metodę płatności ? 
 

Z góry dziękuje 


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2018 o 21:14, kalina 1352 napisał:

ja dwa razy dokonałam zakupów. Pieniądze ściągają z karty. Nie podają ani NIP ani Regon, ani numeru konta bankowego ani telefonu. Twierdzą, że nie mają. Do dziś nie mam towaru. Składam sprawę na policję.

można zapłaćic przez konto bankowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×