Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boje się iść do pracy

Polecane posty

Gość gość

Mam 23 lata i jestem na utrzymaniu rodziców :( nigdy w życiu nie pracowałam i to nie dlatego ze mi się nie chce tylko po prostu jestem bardzo nieśmiała i boje się ludzi :( myśle żeby sobie łyknąć kieliszek wódki gdy będę pracowac przez pierwsze dni albo wypić cała butelkę nervosolu bo inaczej nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam 23 lata i też muszę iść niedługo do pracy. Z tym że ja już pracowałam od 19 roku życia. Potem urodziłam dziecko i właśnie idzie do żłobka a ja do pracy. I też się boję, pewnie tak samo jak Ty. Nie martw się, damy radę! Każdy kiedyś zaczyna i każdy się denerwuje, mniej lub bardziej. Najgorsze są pewnie pierwsze dni, tygodnie. Potem przywykniemy i będzie spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem, z tą jednak różnicą, że jestem od Ciebie 10 lat starsza. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pracowałem nigdy do 27 roku życia, czyli do teraz. Poszedłem do pracy swojej pierwszej z tydzień temu i mnie dzisiaj wywalili, bo nie sprawdziłem się na maszynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż wstyd sie przyznawać tyle dni spędzonych w aushwitz tyle straconych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Dziękuje za słowa otuchy :) a tez jesteś nieśmiała? Ja to jak przy kims mam coś robić to aż mi się ręce trzęsą. :( x Do dziś Haha również pocieszające ze podchodzisz do tego tak na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do roboty wygodnicka damesso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×