Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hhjnnmkk

mokre zabawy

Polecane posty

Gość hhjnnmkk

Kręci was kobiety pissing ?;) praktykujecu to z kimś czy same ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele kobiet to lubi jeśli widzą akceptację u mężczyzny. Czasami jest tak, że kobieta bardzo się moczy np. w trakcie orgazmu lub zaraz po puszcza nieświadomie i wstydzi się tego nie wiedząc, że wielu mężczyzn to bardzo kręci. Trzeba po prostu o tym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie strasznie to kręci , piss od kobiety jest super i ich mokry orgazm ! ja mam fajnie bo moja to mi robi często ale ten mokry orgazm to ma od niedawna bo kiedyś nie miała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjnnmkk
Kobiety ? Wypowiedzcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 29 lat i z mężem uwielbiamy obustronne pissing mogę opisać dla zainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisz bo ja to też lubię ale u mnie to zwykle pissing w moją stronę (czyli pani robi siusiu na mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat? Ja lubię leżeć w wannie a mąż stoi i sika mi na piersi i cipke nie lubię na twarz ale za to mąż prosto do buzi lubi i otwiera szeroko a ty gdzie lubisz jak kobieta sika na ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjnmkk
Chętnie przeczytam jak się bawcie razem ;) a ktoś sa tez?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne zabawy, do łóżka to raczej nie, ale plener i pod prysznicem lub w wannie są ekstra. Pierwszy raz wprowadziła mnie w to bardziej doświadczona, starsza znajoma. Z grila w plenerze urywałyśmy się we dwie do lasu na siku. Uprzedziła że może ją obserwować i zaskoczyć jej facet. Czasem w takich sytuacjach ją śledzi i z zaskoczenia "napada" tuż tuż jak mia sikać i robi szybki numerek. Nie daje się wysikać żeby nie wyrobiła w trakcie i sikała z k*****m w sobie, po nim i po nogach. Dlatego nawet do samego sikania rozbiera sięze wszystkiego żeby nie pobrudzić. Na wszelki wypadek jakby namówił mojego obydwie rozebrałyśmy się do naga i trach - napad. Na wszelki wypadek oddaliłyśmy się trochę od siebie, nie było żadnej możliwości wymigania się - od tyłu na pień i równa długa i miarowa jazda aż p***a i wszystko w środku się rozwibrowało i puściły się siki po k*****e i po nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ile macie lat? Ja lubię leżeć w wannie a mąż stoi i sika mi na piersi i c*pke nie lubię na twarz ale za to mąż prosto do buzi lubi i otwiera szeroko a ty gdzie lubisz jak kobieta sika na ciebie? xxx jestem dojrzałym facetem, moja obecna partnerka młodsza (kiedyś bywało różnie, niektóre były nawet starsze). Robimy to w wannie, pod prysznicem albo w plenerze. Nie oczywiście w rzeczy, łóżko, dlatego, że mocz jest afrodyzjakiem tylko jak jest świeży a po nawet krótkim czasie zaczyna ohydnie śmierdzieć. Nie ma nic gorszego jak zasikane łóżko czy odzież. Musi być więc okazja się wymyć, w plenerze ew. jak jest bardzo ciepło może tak być, że sam wyschnie na skórze. Podnieca mnie samo patrzenie jak kobieta siusia, widok moczu wypływającego z jej pipki (najlepiej jak jest mocno złoty), uczucie jak jej ciepły mocz oblewa moje ciało - czucie jego ciepła, strumienia. Dla mnie też sam mocz kobiety jest afrodyzjakiem. Osobiście nie piję jej moczu (trochę, tyle ile się dostanie gdy siusia na twarz tak) - wolę go wąchać. Czyli jest on dla mnie bardziej jak perfum a nie napój. Mam bardzo wyczulony węch a świeży mocz kobiety zwłaszcza jak jestem bardzo podniecony bardzo silnie działa na mnie erotycznie. Siusiać może na mnie wszędzie - także na twarz przy czym jeśli robi mi na twarz to wolę jak siusia delikatną stróżką a nie z całej siły. Czasami od razu z pissingu przechodzimy do seksu - zwykle jeśli robimy to w plenerze lub pod prysznicem. Jeśli moja partnerka w danym momencie też chce abym zrobił to na nią to robię ale dla mnie nie jest to priorytetem generalnie najważniejsze jest dla mnie aby ona to robiła na mnie. Za to często moja partnerka trzyma mi penisa jak siusiam do muszli czy w plenerze i to jej się podoba, zwłaszcza jak czuje pod palcami przepływający strumień w moim penisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też lubimy zrobić takie coś w wanie - siedzimy sobie złączeni na klamerkę, trzymamy ciśnienie ile się da, jak już trzeba spuszczamy wodę i jednocześnie sikamy - ja przepłukuję jej cipkę, ona dodaje swoje gorąco na penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie tylko jak poprawić zapach i smak moczu żeby nie była tak intensywny, jakaś dieta, jakieś wskazówki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzioanal

Ja puki co sam się zabawiam siusianiem, kłade się w brodziku i leje prosto w usta lub na twarz. Kręci mnie też sikanie w nietypowych miejscach, mam stół do masażu ułożyłem na nim podkłady chłonne a później przez cały dzień chodziłem tam sikać. Zabawia się ktoś sam siusianiem ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wypić z 2-3 piwka to wówczas mocz jest czyściutki i właściwie ez smakowy.    

KJa puki co sam się zabawiam siusianiem, kłade się w brodziku i leje prosto w usta lub na twarz. Kręci mnie też sikanie w nietypowych miejscach, mam stół do masażu ułożyłem na nim podkłady chłonne a później przez cały dzień chodziłem tam sikać. Zabawia się ktoś sam siusianiem ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, bodzioanal napisał:

Polecam wypić z 2-3 piwka to wówczas mocz jest czyściutki i właściwie ez smakowy.    

KJa puki co sam się zabawiam siusianiem, kłade się w brodziku i leje prosto w usta lub na twarz. Kręci mnie też sikanie w nietypowych miejscach, mam stół do masażu ułożyłem na nim podkłady chłonne a później przez cały dzień chodziłem tam sikać. Zabawia się ktoś sam siusianiem ?  

samemu na siebie sikać to słaba zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla31

Panowie są jak widać mocno zieloni. Bajkopisarze, do tego nie wiedzą że czym innym jest sikanie kobiety w czasie seksu (niektóre pary to może i lubią) a czym innym jest wytrysk kobiety (to nie jest mocz) w czasie mega silnego orgazmu, który zdarza się rzadko danej kobiecie, a niektórym nigdy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maryla31 napisał:

Panowie są jak widać mocno zieloni. Bajkopisarze, do tego nie wiedzą że czym innym jest sikanie kobiety w czasie seksu (niektóre pary to może i lubią) a czym innym jest wytrysk kobiety (to nie jest mocz) w czasie mega silnego orgazmu, który zdarza się rzadko danej kobiecie, a niektórym nigdy.  

kiedyś trochę na ten temat czytałem z ciekawości i jednak naukowcy przychylają się do poglądu, że wytrysk u kobiety czyli tzw. squirt to mieszanina specyficznej wydzieliny śluzowej oraz jednak moczu. Sam śluz nie wytryśnie na taką odległość i dodatek moczu zapewnia odpowiednie ciśnienie potrzebne do wyrzucenia śluzu na taką odległość. Więc mocz w tym wytrysku jest jednak zawarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla31
Przed chwilą, ddt60 napisał:

Więc mocz w tym wytrysku jest jednak zawarty.

Być może ale to nie zmienia odlotu jaki ma kobieta i on podczas takiego wytrysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maryla31 napisał:

Być może ale to nie zmienia odlotu jaki ma kobieta i on podczas takiego wytrysku.

to prawda. Rozkosz powstaje w wyniku właśnie tego ciśnienia po którym niewielka ilość moczu wyrzuca na dużą odległość śluz z gruczołów śluzowych. Ciśnienie jest tak duże, że następuję skurcz mięśni w tym pęcherza moczowego i nagromadzony śluz , który normalnie łagodnie wypływa aby ułatwić stosunek w tym przypadku jest wyrzucony na wielką odległość. Tak ten fenomen tłumaczą naukowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam taki wytrysk u kobiety, zwłaszcza pieszczę ją języczkiem, + jej jęki wiem że jest jej cudownie. Przy 69 też polecam.   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×