Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rozwydrzone dzieci w przedszkolu

Polecane posty

Gość gość
Z tego co czytam, to masz chyba jeszcze trudniej niż ja. Moja mała kiedyś nie chciała wychodzić z domu. Jednego dnia tak się uparła, że nie udało mi się z nią wybrać do sklepu, a chciałam zrobić zakupy na obiad. Darła się jak opętana, nie chciała dać się ubrać, a w takim stanie nie chciałam już z nią wychodzić. Teraz już nie ma takich problemów. Bez problemu szykuje się do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z dyscypliną czasem łatwo sobie poradzić, wystarczy czymś zainteresować dzieci u nas w przedszkolu nauczycielki używają aplikacji Skakanka, dzieci bardzo ją lubią i jednocześnie ćwiczą swoje umiejętności szkolne i z zaangażowaniem biorą udział w zabawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim trzeba być durnym i niekochającym rodzicem, żeby zaprowadzać dziecko do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem dobrym wyjsciem z takim problemów jest zapisanie dziecka na jakieś zajęcia dodatkowe, gdzie będzie mogło się realizowac, co wpłynie pozytywnie na jego zachowanie poźniej w przedszkolu :) jednym z takim zajęć może być na przykład studio musicalowe w Artyzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

przedszkole tylko dla 6 latków czyli zerówka jako przygotowanie do szkoły

 wcześniej trzeba izolować dzieci przed głupimi durnymi innymi dziećmi

przez 6 lat należny wychowywać dzieci po swojemu a nie liczyć na nauczycieli i rówieśników 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×