Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozwodnik z dzieckiem dać mu szanse?

Polecane posty

Gość gość
Jeśli polski sąd przyznał opiekę nad dzieckiem jemy a nie matce to musi być bardzo porządny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeśli polski sąd przyznał opiekę nad dzieckiem jemy a nie matce to musi być bardzo porządny facet. Akurat w większości polskie sądy przyznają opiekę nad dziećmi kobietom. Facet może być bardzo ok ale sądy w większości nie biorą tego pod uwagę. Nawet jeśli kobieta ma destrukcyjny wpływ na dzieci to sądy w większości uznają że lepiej im będzie z mamusią. Taka jest w tym kraju smutna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już Ty sama musisz zdecydować, nie słuchaj głupich rad z kafe. Nie znasz tych ludzi nie wiesz co kieruje tymi ludźmi czy ich intencje są szczere. Nie znają Ciebie ani tego mężczyzny więc kierowanie się opiniami z kafe czy ogulnie neta to błąd. Słuchaj siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam Witam :) ja mam aktualnie taki dylemat i pomyslalam, zeby poczytac cos na kafe... poznalam FANTASTYCZNEGO faceta, jednak on ma dziecko (ono mieszka z matka). bardzo swieza sprawa, to trwa miedzy nami niecaly miesiac. ale ja mam juz swoje lata i odrozniam motyle w brzuchu od milosci. i oczywiscie (jak mowie-ze wzgledu na wiek i doswiadczenia) zanim dam sie poniesc euforii i zanim oczy przyslonia mi milosne teczowe okulary - kalkuluje. czy to ma sens, czy to sie uda. no i reasumujac - szkoda mi siebie, uwazam, ze zasluzylam na kogos, dla kogo bede na pierwszym miejscu (jak i on dla mnie - zrozumiale). przez jego prace i wizyty u dziecka/dziecka u niego, wychodzi na to, ze my mozemy sie widywac +/- raz w tygodniu :o :o sorry, ale to nie jest dla mnie zwiazek. sekszwiazek jeszcze moglby wypalic na takich "zasadach" :o tyle ze mnie sekszwiazek NIE interesuje. bije sie z myslami, kazdy wieczor z nim spedzony to chyba najpiekniejsze wieczory w moim zyciu (jest artysta, rozmowy na poziomie etc.) ale wiem, ze nie chce i nie dam rady (potencjalnie, w przyszlosci, jesli mielibysmy byc razem) byc ta druga :( tak samo jak nigdy nie wchodzilam w zadne relacje z zajetymi (i obojetne mi bylo/jest czy to tygodniowy zwiazek czy 20-letnie malzenstwo, zajety=poza zasiegiem, nawet jesli sam sk*****el chcial). chyba czeka mnie rozmowa z moja sympatia, ze jednak lepiej to zakonczyc nim sie na dobre rozpocznie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze, ze nikt nie odpisuje, w sumie nie ma po co, przegladam kilka podobnych watkow i wiem, ze jednak moj rozum nigdy mnie nie zawodzi (serce zawiodlo nie raz, nie dwa). dam sobie spokoj, szkoda moich nerwow i straconego czasu (jeszcze nie, ale kiedys okazalby sie czasem straconym). faktycznie cos w tym jest - dzieciaci dla dzieciatych, wolni dla wolnych. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrachowana z ciebie kobieta. Masz rację, zostaw go i daj mu szansę poznać dobrą kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wyrachowana? bo znam swoja wartosc i nie mam zamiaru obudzic sie z reka w nocniku za kilka lat? ty tak na powaznie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem REALISTKA i zdaje sobie sprawe z tego, ze to nie bedzie zwiazek ja+on, ale czworokat razem z jego byla i jego corka. gdzie tu wyrachowanie? mam ponosic odpowiedzialnosc za to, ze komus zwiazek (rodzina) nie wypalil(a)? szukaj dalej jelenia, ale nie pod moim adresem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:26 sama masz bagaz w postaci samotnego macierzynstwa i mierzi Cie, ze ktos moze z wieksza lekkoscia kogos poszukac? :) ze moze wybierac, a nie musi brac tego, co jest? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.33 dokładnie. Olej autorko takie komentarze, pewnie sam by nie chciał kobiety z dzieckiem tylko wolna, ladna niunie bez zobowiązań dla której byłby całym swiatem a nie na dwlrugim miejscu z racji posiadania dziecka. Taka hipokryzja facetów, a Ty masz brać co sie nawinie i może jeszcze tego faceta po stopach całować ze Cie zechciał? Hehe dobre. Nie pakij się w to. Dla faceta dziecko ZAWSZE będzie najważniejsze noi ex wciąż krecaca się w jego życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za sensowna odpowiedz :) no od kilku dni bije sie z myslami, ale juz wiem, ze sie w to nie wpakuje... poczytalam dzisiaj o tym sporo i ani jednej opinii nie znalazlam, zeby probowac. wszystkie dziewczyny/kobiety zaluja :( i odradzaja. wiec choc raz w zyciu naucze sie na czyichs bledach, zamiast samej sie sparzyc... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki - mokrym trądem zarażony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wpadasz tu jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawiść i zazdrosć,że się nie było ta pierwszą i rodzicielką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wolicie dzieciatych niz porzadnych bezdzietnych kawalerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:24 zazdrosc o to, ze powolalo sie do zycia nowego czlowieka i na samym starcie rozbilo mu rodzine? no chyba nie, sorry :D :D udana jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:29 nie wolimy tych czy tamtych, po prostu roznych ludzi sie na swojej drodze spotyka :) fajnych dzieciatych i dzieciatych p***bow, adekwatnie z kawalerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:24 byle suka potrafi sie rozmnozyc, serio uwazasz, ze jest czego zazdroscic? :o zawisc o ciaze? :D prosze was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×