Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do mężczyzn

Polecane posty

Gość gość

Panowie, powiedzcie mi proszę jak zrozumieć pewnego faceta. Mamy układ friends with benefits, znamy się długo i dobrze. Cały czas mówi, że nie chce związku, że to nie dla niego. Ale często jego zachowania wskazują na coś innego. Spędza ze mną dużo czasu i wyraźnie opóźnia godzinę rozstania, a potem mówi, że nie zobaczymy się przez dwa tygodnie. Czasami mam wrażenie, że widząc się ze mną wcale nie chce uprawiać seksu, lub chce to robić rzadziej. Daje mi prezenty, zabiera ze sobą na wycieczki i szuka okazji do kontaktu. Mówi czasem takie dziwne dwuznaczne rzeczy, które brzmią jak zawoalowane próby wyznania czegoś więcej. Nie chodzi o to, że ja się zakochałam i na siłę chcę sobie wmówić, że on też. Po prostu chcę wiedzieć na czym stoję, bo wchodziliśmy w ten układ z jasnym założeniem, że żadne z nas nie chce związku. I ja też często to powtarzam. Trochę mam wrażenie, że on unika czasem kontaktu, bo się za bardzo zaangażował i nie chce się bardziej przywiązywać. Niektórzy znajomi mi mówią, że może boi się przyznać, że chciałby czegoś więcej, bo ja powtarzam, że nie chcę. I serio czasem jego zachowania mocno sugerują, że zależy mu na mnie, mimo tego, że mówi co innego. Czasem mam wrażenie, że on mówi różne rzeczy tylko po to, żeby utwierdzić mnie w przekonaniu, że nic do mnie nie czuje, a rzeczywistość może być inna. A ja mam mętlik w głowie. Panowie co mam o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłop się zabujał i nie wie co ma zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to sprawdzić, czy zabujał się na pewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes szmata a on sie zabujal w szmacie to problem dla kazdego normalnego mezczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie ma co sprawdzać kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadaj z nim szczerze i tyle. Komentarze niektórych debili tutaj olej, jest paru zakompleksionych koniotrzepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś taka sama jak znajoma mojego kuzyna . Na początku taki sam był układ a jak co do czego kobieta tak go uwiązala, ze tkwią w podobnym g****o wiadomo w czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on nie jest szmatą, robi przecież dokładnie to samo. Ale mniejsza. Nie chcę wyjść na przeerażliwioną idiotkę. Niż drugiej strony czasem sobie myślę, że może przesadzam trochę. No gdyby był zakochany, to czy nie chciał by się częściej widywać? Chyba że to naprawdę po to, żeby się nie przywiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:19 ale w czym tkwią? Ja go nie uwiązuje przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowie się ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie jeśli chcesz być z nim to powiedz mu wprost. Lubię Cię, jeśli kiedyś będziesz chciał być ze mną w związku to powiedz mi o tym, a zgodzę się. Jeśli nie chcesz się wiązać, to korzystaj puki możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sama nie wiesz czego chcesz, nie chcesz a analizujesz godzinami, obludnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokolenie sciemniaczy cykorów i lawirowań pieprzyc sie potrafia bo sa narzady ale powiedziec co czują naprawde to wstyd i męka dzieciarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×