Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Najdroższa Maryja ostrzega: w piekle jest najwięcej tych co grzeszyli cieleśnie

Polecane posty

Gość gość

oraz tych co żyli pożądliwością i zdradą małżeńską " Matka Najświętsza płaczę , gdyż ci grzesznicy po ziemskiej śmierci w zaświatach nawet nie przychodzą po miłosierdzie ani na spotkanie ze światłością . W zaświatach odwracają się od Boga i sami idą na potępienie w kierunku piekła , karmieni przez szatanów kłamliwymi obiecankami "szczęścia " ; okłamywani nie wiedzą gdzie idą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izumi z Meiji
A ja myslalam, ze w piekle siedza najgorsi mordercy i zwyrodnialcy. No coz dla Marii chyba ci co zadaja ból i śmierć są mniej grzeszni i nie saluguja na potępienie tylko ludzie, ktorzy kochaja i daja milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widząca Gizela przy okazji przekazywania niniejszego Orędzia dodała, że Matka Boża często powtarzała, że nic nie daje samo spisywanie Orędzi i ich czytanie – „muszą być wprowadzane w życie!” Maryja: „Moje dziecko, wylewam dzisiaj morze łez. Płaczę o wiele więcej aniżeli podczas Męki mojego Syna. Płaczę, ponieważ tak bardzo was kocham. Płaczę dla was, moje dzieci. O, gdybyście mogli wiedzieć co się stanie, co się zdarzy, natychmiast byście zawrócili – nawrócilibyście się! Moje Serce jest tak bardzo ciężkie i przebite wieloma kolcami – ciężkich grzechów. Moje dzieci, dokąd biegniecie? Biegniecie do otchłani, do otchłani, ale Ja nie chcę was tam widzieć. Wszystkich was chcę mieć w Niebie. Tak bardzo was kocham, moje dzieci... Dzisiaj moje Serce przeszywa wielki ból, wielki ból, z powodu Moich dzieci. Wszystko, co jest związane z chrześcijaństwem będzie i w tym roku jeszcze więcej prześladowane, będzie zwalczane. Dlatego proszę was: módlcie się, módlcie się, módlcie się. Módlcie się nieustannie, módlcie się także w nocy. Często budzę was, abyście się modlili, za tych, którzy stają właśnie przed odejściem z tego życia ... " . " .. Módlcie się za tych którym grozi wieczna zguba ."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie wyczytałas że TYLKO grzesznicy cielesni idą do piekła? Polecam nauczyć się czytania tekstu że zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dobrze że już nie jestem katolikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tym gorzej dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to yebie czy będę w niebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:23 Zastanów się dobrze, piwny wulkan u pastafarian czy Walhalla, od biedy 72 dziewice u muzułmanów to nawet niezła opcja. Tylko trzeba dobrze religię wybrać. Gorzej jak się okaże że rację mają buddyści z reinkarnacją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O a ja jestem chrześcijanką i w piekle jeszcze nikogo nie ma, jeśli w ogóle będzie ktokolwiek:O czy Miriam w Biblii miała jakieś specjalne objawienia tego typu? (poza tym, że urodzi Mesjasza) jak nie, to dlaczego miałaby mieć teraz, po śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet mnie to cieszy jak to prawda :D bo mam maly poped seksualny i rzadko uprawiam seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzenie świni to też jest grzech cielesny. Miriam, matka Jeszua czeka na zmartwychwstanie jak wszyscy inni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę żadnym takim podejrzanym "objawieniom". Jest wyraźnie napisane w Biblii, strzeżcie się fałszywych proroków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej jest takich ma-ryjek - ściemniarek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:19 Wymyślają je różni dziwni sekciarze, którym chrześcijanie nie powinni ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne halucynacje wywołane indoktrynizacją i wbitym w łeb poczuciem winy i niesmaku do przyjemności cielesnych. ludzi opamiętajcie się :D kochaj bliźniego jak siebie samego i nie słuchaj schizofreników i epileptykow tego pokroju 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień dilera albo przynajmniej bierz połowę. A jeśli się leczysz, zmień lekarza. Obecny najwyraźniej cię oszukuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dnia 2.02.1994 r. godz. 14.00 "Przyszła Matka B.oża i duże grono Aniołów. Matka B.oża ubrana była w niebieską suknię przepasaną różową szarfą. Matka B.oża trzymała w rękach złoty Różaniec. - " Moje dzieci przyszłam dzisiaj do was aby was pozdrowić, ale jest mi bardzo bolesno na sercu. Ja, Matka B.oża nie przemawiam do was słowami trudnymi lecz przemawiam przez swego sługę(widzącego), abyście mogli go łatwo zrozumieć. Smuci się Moje Serce, że tyle Moich dzieci upadło gdyż oni usłuchali głosu zwodziciela . Ale wierzę oni powrócą bo zrozumieją co uczynili i przyjdą do Mnie, swoją Matkę przeprosić. Ale bardzo ciężko Mi na sercu za moje ukochane córki , które nie przychodzą przed Moje Oblicze. Moje kochane dzieci, chcecie ujrzeć Mnie ale musicie się dużo modlić do Mnie Matki B.ożej i do Mego Syna J.ezusa Ch.rystusa. Czyńcie posty, pokutę i bądźcie wyrozumiałe jeden ku drugiemu. Wielu z was widziało łzy spływające z Mego Oblicza w poprzednich znakach jak też w innych krajach. Moje dzieci , Ja nie tylko sama płaczę , płacze i Mój S.yn i O.jciec. Dzieci naprawcie się, miłujcie się, nawracajcie się bo czas jest Krótki. Przyszłam wam powiedzieć dzisiaj, że jest bardzo źle i źle się dzieje na świecie. Nie było jeszcze tyle grzechów co jest teraz. Cały świat upada na dno przepaści ... módlcie się abyście przetrwali , ofiarujcie się memu Niepokalanemu Sercu , które was może wspomóc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Izumi z Meiji z godz. 8:33 czy ty nie czytałaś na początku , tu jest problem bo Bóg nikogo do piekła nie strąca , jednak oni sami wybierają sobie tam w zaświatach miejsce bez Boga , bo idą za kłamliwymi duchami szukając nagrody . Uwodziciele , cudzołożnicy są pewni , że w życiu na ziemi rozdawali miłość a tymczasem bywali przyczyną rozpadów małżeństw , zawiedzionych miłości , często roznosili kiłę , HiV i inne nieszczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wpisu z 21:18 sektami to są te wiary , które nie uznają Najświętszej Maryi . Bez Maryi nie byłoby Jezusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli piekło istnieje to wszystkie miejsca są tam zajęte przez obłudnych, kłamliwych polityków oraz księży-pedofilów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnaleziona na Schio

Piekło niestety istnieje, ale o przyszłym życiu w niebie nikt prawie nie myśli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

23 min. w piekle you tube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

obejrzyjcie, zobaczcie gdzie idziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×