Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się rozwiezc gdy mąż nie chce

Polecane posty

Gość gość
przez takich jak ty mizoginie tez się rozwalają tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durne tematy tępych dzid niewiele warte. To i nie szkoda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzywał policję za każdym razem gdy mąż zaczyna awanturę. Mów że się boisz, przyjadą w 5 min. Moja koleżanka w ten sposób studziła swojego byłego męża. Potem poproś o protokoły z tych wizyt i pokaż je na sprawie. Napisz wniosek rozwodowy według wzoru z netu , tylko samodzielnie opisz sytuację waszego małżeństwa. Zaznacz że macie 2 mieszkania i chcesz szybkiego podziału że względu ma spokój swój i swoich dzieci. Złóż wniosek. Na co jeszcze czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ona ma zrobić jak to ona zaczyna awantury? No i z tym podziałem majątku - to weź i się doucz. Bo bzdury piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są awantury żeby wzywać policję. On po prostu zaczyna krzyczeć i potem się obraża na wszystkich. W zasadzie na zmianę jest w****iony lub obrażony i ciężko tak żyć w jednym domu. Jak wracam do domu to jestem zestresowana. Jak widać dzieci też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bez powodu to sie raczej nie wqwia i nie krzyczy chyba? Może go poproś żeby cie walnął w piersi, jak sama nie umiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że zawsze ma powód. Np chce wyjść raz w tygodniu na fitness. Albo położę się na chwilę na kanapie bo jest sb a od rana zapierdzielalam. Albo uważa że krzywo parkuje mój samochód. Albo zamiast pieszo iść do sklepu to pojadę samochodem bo chce zrobić duże zakupy. Zawsze się znajdzie powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Np chce wyjść raz w tygodniu na fitness." A spytalaś czy możesz? "Albo położę się na chwilę na kanapie bo jest sb a od rana zapierdzielalam." To przestań zapierdzielać i weź sie za robotę!! "Albo uważa że krzywo parkuje mój samochód." To idź i zaparkuj prosto!! " Albo zamiast pieszo iść do sklepu to pojadę samochodem bo chce zrobić duże zakupy. " A gdzie podziałaś duże siatki??? NO I SAMA WIDZISZ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że chciałabyś się rozstać, mieć święty spokój i najlepiej tak żeby za dużo nie zmieniać i bez wstrząsów. Obawiam się jednak, że tak się nie da. Piszesz o rozwodzie bez orzekania o winie, taka forma rozwodu jest możliwa jedynie, jeśli obie strony się na to zgadzają . Mąż się nie zgadza, więc nic z tego nie będzie. Czeka cię długa i mozolna droga. Ja bym sie zastanowiła nad przeprowadzką jednak, bo po złożeniu pozwu i rozpoczęciu procedury rozwodowej atmosfera w domu będzie nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03.07, 16.40 ty tak na poważnie ? ...żałosny post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni wpis tyczył godz.16.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak myślisz? Kobiety przez tysiąclecia tak się zachowywały i były szczęśliwe (i było mniej rozwodów i mniej porysowanych samochodów przez krzywe parkowanie!) A ostatnio im sie w dopach poprzewracało: - będą sobie łazić gdzie chcą! - będą sobie leżeć w sb! - będą krzywo parkować sobie! - siatki sobie pogubią! No bezhołowie zupełne!!! Kury mądrzejsze od kogutów chciały by być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyniczny żart (11'50).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i trochę cyniczny, ale na pewno nie żart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem ale w moich filmikach sa polskie napisy trzeba uruchomic na dole w prawym rogu www.youtube.com/watch?v=DMOjUJIN5yU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11'50 piszesz o jakichś kobietach a tu jest temat konkretnej,jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu 2018.07.03 piszę o tej konkretnej jednej. Ja p...le - wy jesteście coraz głupsze!!! Mam nadzieję że wyginiecie jak dinozaury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa jest prosta, weź dobrego prawnika, to od razu się rozwiedziesz :P ja np skorzystałam z http://kancelariasiwek.com Sprawdź, może i tobie będzie pasować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dobrych prawników to są dwie opcje: - można WZIĄĆ dobrego prawnika, albo - można DAĆ dobremu prawnikowi A ty to go WZIEŁAŚ? Czy mu DAŁAŚ? Tak czy siak - super że c***asował ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz po prostu znaleźć takie dowody, które poświadczą w sądzie o twojej decyzji w sprawie rozwodu. Zatrudnij może detektywa? Ja sama byłam w podobnej sytuacji i korzystałam z usług pani Bożeny Skrzypek z Wrocławia. Bardzo solidna i rzetelna pani detektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×